logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie Genesis Rhod 350 RGB (NKG1727). Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu Genesis Rhod 350 RGB (NKG1727).

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu Genesis Rhod 350 RGB (NKG1727) liczba opinii klientów wynosi 83, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 5, a średnia ocena to 4.8.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Allegro liczba opinii klientów wynosi 63, a średni wynik to 4.8. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 7, a średni wynik to 4.6. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Euro liczba opinii klientów wynosi 4, a średni wynik to 5. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Komputronik liczba opinii klientów wynosi 2, a średni wynik to 5. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Morele liczba opinii klientów wynosi 7, a średni wynik to 4.3. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

1.3.2022

Miła w pisaniu. Niestety, nie zapamiętuje ustawień użytkownika (FN+9) po wyłączeniu komputera. W moim przypadku był to jednolity kolor bez żadnych dodatkowych efektów, więc każdorazowo wybieram FN+2 (dla wybrania trybu jednolitego podświetlenia) a następnie FN+INSERT (dla wybrania właściwego koloru).Zalety i wady opiszę tutaj, bo portal - w dedykowanych do tego polach - ogranicza opis cechy do 50 znaków.ZALETY: Miękka, cicha, lekka, wyraźnie czuje się moment wcisku (jak to nazwać?), sporo funkcji multimedialnych (aktywowane z klawiszem FN), możliwe jest wybranie do podświetlenia miłego jasnoniebieskiego (prawie białego) koloru, brak tak stresującego udziwnienia jak pionowy blok klawiszy INSERT,DELETE (...), ogólnie estetyczna z wyglądu.WADY: po wyłączeniu komputera nie zapamiętuje ustawienia użytkownika (FN+9), domyślnym trybem działania jest efekt tęczy, zbyt dużo światła pomiędzy klawiszami a za mało światła na klawiszach, podświetlenie nie pozwala na dowolny kolor z palety RGB - wyboru dokonujemy spośród kilku predefiniowanych kolorów (jasnoniebieski-biały / niebieski / czerwony / zielony / jasnoniebieski / fioletowy), podpórka dłoni mocowana jest na magnes - pierwsze wrażenie to "o jaki fajny bajer" ale przy przenoszeniu klawiatury podpórka odpada, jest więc w tej formie zbędnym bajerem - lepiej ją zdjąć a w ostateczności dobrze pamiętać o jej nietrwałym połączeniu z klawiaturą aby czegoś nią nie stłuc, nóżki klawiatury nie mają regulacji - można je tylko wyjąć lub mieć schowane (poza tym nóżki nie są zakończone gumą).
jeszcze

12.4.2022

Rewelacyjnie ułożone i wyprofilowane klawisze. Idealny skok, idealne rozmieszczenie, idealny profil - po prostu doskonała dla dużo piszącej osoby. Fajna długość przewodu. Klawiatura cicha, (oprócz głośnej spacji). Podpórka pod nadgarstki byłaby super, bo trzyma się na magnesach i jest stabilna, ale niestety jest twarda, a to niezdrowe, więc i tak ją odpięłam i kupiłam inną. Klawiatura responsywna, dobre tempo reakcji. Klawiatura jest trochę za droga w stosunku do jakości, zwł. przez tę podkładkę. Mimo to cieszę się, że kupiłam, bo świetnie, naprawdę świetnie sie na niej pisze.

6.7.2022

klawiatura bardzo fajna, lekka, ładnie trzyma się podkładki dzięki stopkom antypoślizgowym. Podkładka pod nadgarstki na magnes spełnia swoją funkcję, klawiatura rzeczywiście jest odporna na zalanie - była zalana ponad 200ml wody i przeżyła :) dodatkowo mega przyjemna w klikaniu i cicha.

28.5.2022

Przyzwyczajony do niskiego skoku klawiszy od lat (laptopowki) ciężko było się przestawić. Potrzeba przyzwyczajenia. Więcej pracuję niż gram, ale zawsze chciałem sprawdzić klawiaturę niby "dla graczy". Podświetlenie świetne, dla mogło by być jedno. 4,5/5.

28.10.2021

Klawiatura byla zakupiona dla syna. Jest z nej zadowolony, zawsze chcial gamingowa. Sprzet jest bardzo efektowny s RGB podszwietleniem i jest tez wygodna. Cena tez jest adekwatna do jakosci.

28.1.2022

Klawiatura genialna. Cicha, wygodna i w dodatku z podkładka. 11 trybów podświetlenia klawiatury, możliwość zmniejszenia prędkości podświetlenia i jasności rgb. Czego chcieć więcej?

12.3.2021

Super produkt fajnie się święci i jest tani bardzo wygodnie się pisze po chwili przyzwyczajenia bardzo szynko się pisze i oczywiście co ważne to też bardzo wygodnie polecam

15.2.2022

Bardzo dobra klawiatura dużo lepsza od poprzedniego modelu RGB 300. Tylko troszkę słabiej świeci ale jest o wiele wygodniejsza i cichsza od poprzedniego modelu

5.1.2022

Działa bez zarzutu, dużo ustawień kolorowych podświetleń. Podstawka pod nadgarstki na magnes, bardzo fajna. Idealna dla młodego gracza.

8.6.2021

wygodna do grania doczepiana podstawka pod nadgarstki dobrze sie trzyma podświetlenie wyrazne i nie agresywne w sumie ocena na piątkę

17.1.2022

Kupiona dla syna, jest zadowolony. Dlatego 5 gwiazdek. Ja jednak bym oddał ze względu na słabe moim zdaniem oznaczenie przycisków.

12.9.2021

Fajne podświetlenie , bałem się ze będzie zbyt agresywna a tu jest w sam raz. To przedłużenie na magnesy super sprawa.

13.1.2022

Dobra, ładna i solidna klawiatura z wieloma trybami ustawień. Wkurzająca tylko magnetyczna przystawka pod dłonie.

18.5.2021

Jestem zadowolony, multimedialna i budżetowa klawiatura. Syn też zadowolony, ciekawie wygląda podświetlenie

29.5.2022

Magnesy podkładki delikatne łączą się z klawiaturą , ale ogólnie zestaw bardzo dobrze się sprawdza

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności