logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie Genesis Thor 300 RGB (NKG-1595). Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu Genesis Thor 300 RGB (NKG-1595).

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu Genesis Thor 300 RGB (NKG-1595) liczba opinii klientów wynosi 95, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 5, a średnia ocena to 4.6.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Allegro liczba opinii klientów wynosi 34, a średni wynik to 4.4. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 4, a średni wynik to 4. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Komputronik liczba opinii klientów wynosi 5, a średni wynik to 4.8. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Mediaexpert liczba opinii klientów wynosi 6, a średni wynik to 4.8. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Morele liczba opinii klientów wynosi 46, a średni wynik to 4.7. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

18.2.2022

Przyznam, że jestem zachwycony tą klawiaturą. Przez ostatnie kilka lat używałem SteelSeries 6Gv2 ze switchami Cherry MX Black. To bardzo dobra klawiatura, ale brakowało mi trochę bajeru w formie podświetlenia. Thor 300 ma 20 predefiniowanych programów podświetlenia (wiele z nich w kilku wersjach kolorystycznych), między którymi można się łatwo przełączać za pomocą klawisza funkcyjnego, bez konieczności instalowania oprogramowania (mój 5-letni syn z łatwością sobie ustawia inne kolorki każdego dnia). Klikalność i feeling przełączników Outemu Red jest świetna, w porównaniu z moimi poprzednimi MX Black, Redy są delikatniejsze (wymagają mniej nacisku), ale też bardziej "clicky", co ogólnie uznaję za duży plus.Z pewnością nie są tak głośne jak Blue, ale dają satysfakcję dźwiękową i czuć, że używamy mechanika, a nie jakiejś biednej membranówki. Dzięki temu, że to nie oryginalne switche Cherry MX, ale zamienniki Outemu ta klawiatura jest wybitnie tania! Jeśli ktoś nie ma budżetu na Cherry MX, to zdecydowanie polecam kupno Outemu (na pewno taka klawiatura będzie lepsza niż te pseudo-mechaniki hybrydowe - a te potrafią kosztować podobnie).No i na koniec najważniejsze. Ta klawiatura ma idealny design! Bardzo długo szukałem modelu, który spełni wszystkie moje wymagania i ten je spełnia! Nie byłem przekonany do Outemu. Przyznam, wolałbym identyczną klawiaturę z przełącznikami Cherry MX w cenie nawet 100-150% większej, ale tutaj przeważył design/układ klawiszy (szczegóły wypisałem w liście zalet produktu).
jeszcze

20.6.2021

Na początku potrafią być problemy z używaniem klawiatury, jakieś wady fabryczne, która każda nowa z nich ma... A przynajmniej ja na 2 takie trafiłem. I po paru dniach od zakupu odżyła i przestała sama wpisywać klawisze i reagować normalnie na każde przyciśnięcie klawisza, aż do dnia dzisiejszego ta wada fabryczna już nigdy więcej się nie ujawniła. Nie powiem z początku był strach.

27.7.2020

Ja tam szukałem mocnej klawiatury z aluminium bo zbyt agresywnie gram no i też nie chciałem przepłacać. Miałem kilka wariantów z droższej konkurencji ale przystałem na porady kolegów i wziąłem ten Genesis. Klawiatura mnie zadowala, aluminiowa obudowa więc super. Funkcje klawiatury są spoko i niezawodne a rgb super.

4.7.2020

Fajniejszej i lepszej klawiatury w tej cenie moim zadaniem chyba się nie kupi. Ja zawsze uwzględniam żeby był fajny design oraz zaawansowane możliwości. Ogólnie jestem zadowolony a podświetlenie jest super. Ok, że oprogramowanie od klawiatury jest proste w obsłudze i tam można sobie ustawić profile, makra, rgb.

2.1.2021

jakość klawiatury wręcz idealna, możliwość ustawienia własnych kombinacji kolorystycznych idealna , czuć ze jest zrobiona solidnie , kolorki świeże , intensywne, kombinacje ustawień przejść kolorków fenomenalna :) a czystym sumieniem POLECAM , jedna z lepszych klawiatur jaką miałem

5.8.2022

Dostałem klawiaturę bardzo szybko! Z wyglądu jest całkiem dobry i jakościowy.ZALETY:+ wygląda dobrze.+ wygląda stabilnie i jakośćWADY:- Kupiłem klawiaturę do grania i pracy - jest zbyt głośno pod naciskiem przycisków - niewygodna w pracy z klientami na telefonie.

12.7.2020

Klawiatura jak dla mnie w ok cena i co najważniejsze spełnia swoje gamingowe przeznaczenie. Podczas wyboru zwracałem uwagę na przełączniki żeby był szybki czas reakcji oraz miała zaawansowane funkcje do profili. Ogólnie ma spoko wygląd i mi się podoba efekt prismo.

24.2.2021

Poleca świetna klawiatura -Bardzo przyjemny klik i dźwięk .Jeśli miałbym na siłę szukać minusów to może literki nie są idealne odlane na klawiszach i wyraźność kolorów bym jeszcze nieco podbił i produkt byłby idealny (choć jest na zadawalającym poziomie)

14.5.2021

Bardzo polecam tą klawiaturę, służy mi przez bardzo długi czas, myślę, że komuś też przypadnie do gustu, ale są też minusy, po 1 kończy się dostępność, więc może też jej nie być, ale jest bardzo fajna. Proszę żeby było więcej tego produktu.

15.1.2021

Posiadam klawiaturę już aż 3 dni, ale naprawdę jest godna polecenia, jest bardzo przyjemna w obsłudze, szybka reakcja klawiszy, nie za głośnie kliknięcie przyjemne dla ucha, ładne, wielofunkcyjne rgb, i świetny aluminiowy dizajn.

26.5.2021

Klawiatura jest mega super, polecam. Cichutka, precyzyjna. Niestety dostałem klawiaturę praktycznie połamaną ale Morele zachowały klasę jak zawsze i przysłali od razu drugą + kuriera po poprzednią :) POZDRAWIAM i POLECAM!

22.7.2020

Odczekałem trochę czasu żeby sprawdzić jak działa i jest mega. Wszystkie funkcje klawiatury są niezawodne i się sprawdzają. Bardzo podoba mi się jej podświetlenie. Najważniejsze to że przełączniki szybko i lekko działają.

Super klawiatura z aluminiową obudową w tej cenie to dla mnie była okazja a miałem w opcji droższe. Po za tym to mają sporo fukcjonalności które zgodnie z opisem działają. Fajnie wygląda podświetlenie. Ja tam polecam !!

20.9.2020

W sklepie najbardziej mi ta odpowiadała. Przełączniki outemu dosyć szybko reagują, więc git. Aluminiowa obudowa jest lepsza niż plastik i z podświetleniem ładnie wyglądają. Ważne, że można ustawiać makra.

22.12.2020

Bardzo fajna klawiatura, nie jest głośna, miło wciska się klawisze. Plusem to kolory w jakich można ją ustawiać i trybach podświetlenia. drugim plusem to gabaryty. Polecam.

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności