logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie Genius KB-110X USB (31300711100). Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu Genius KB-110X USB (31300711100).

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu Genius KB-110X USB (31300711100) liczba opinii klientów wynosi 191, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 2, a średnia ocena to 4.6.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 3, a średni wynik to 4.7. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Morele liczba opinii klientów wynosi 188, a średni wynik to 4.6. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

20.4.2020

Klawiatura w tej cenie jest naprawdę świetna ! Szukałem czegoś co zastąpi mojego mechanika, który jest bardzo głośny. Klawiatura na której możemy bardzo szybko pisać, bardzo klasyczne ułożenie klawiatury (US - krótki enter), klasyczny design, klawiatura jest leciutka, całkiem solidna (jak na swoje rozmiary, wagę, cenę) nie można się do niczego przyczepić. Wyraźne oznaczenia przycisków. Jedynym minusem jak dla mnie to brak anti-ghostingu. Jeżeli chcemy używać tej klawiatury do grania to na pewno podoła, bo jest naprawdę szybko i intuicyjna, ale jeżeli ktoś jest przyzwyczajony do anti-ghostingu albo poszukuje klawiatury z tą funkcją, to niestety trzeba sobie odpuścić.Jak na biurową klawiaturę spełnia wszystkie funkcję - cicha, bardzo szybka, klasyczny design, prostota w wykonaniu.
jeszcze

22.3.2016

klawiatura dell KB-216 dobrze się spisuje do pracy w biurze choć kupiłem ją i porównuje z klawiaturą A4 Techa x-slim KV-300 i uważam że ta druga bardziej mi odpowiada. Obie klawiatury mają 3 diody, podobną wielkość choć KV-300 ma trochę większe klawisze lepiej odczuwalne wciśnięcie klawisza, ma mechanizm nożycowy co odczuwa się po wadze klawiatury i przez co jest ciut głośniejsza ale w biurze jest to dla mnie nie odczuwalne i ma 2 porty USB. W starciu 2 klawiatur wyspowych z niskim skokiem o podobnych gabarytach nie mają sobie równych (a długo wybierałem) ale delikatnie skłaniam się ku A4 Tech KV-300. Choć do biura będę kupował jedne i drugie.

15.3.2021

Cicha, i bardzo przyjemnie się na niej pisze.Po 1,5 roku właśnie przestała działać. Tak po prostu.Niestety nie jest objęta gwarancją sprzedawcy, a producenta, która wynosi 12 miesięcy, więc pozostaje ją wyrzucić do kosza.Ostrzegam wszystkich kupujących tutaj "na firmę", żeby zwracali uwagę na rodzaj gwarancji, bo możecie się niemile zaskoczyć. Mianowicie, jeśli sprzęt jest objęty gwarancją producenta, to może się okazać, że nie ma 2 lat gwarancji tylko rok. Może to też działać w drugą stronę, ale warto to sprawdzić przed zakupem.

4.2.2020

Pracuje na niej codziennie. Jest calkiem cicha. Rzeczywiscie ma wiekszy rozstaw klawiszy ale u mnie nie mialo to zadnego problemu. Dlonie mam sredniej wielkosci. Jak na klawiatury biurowe uwazam ze jest spoko. Wyglada tanio, tyle moge powiedziec. Klawisze lekko wchodza. Reszta mnie nie interesuje kabel etc, mi starcza. Na pewno lepiej chodzi niz biurowa HP lub Microsoft w tej cenie , ktore mialem szanse porownac. Zdecydowanie jednak powinna byc wyceniona duzo taniej.

1.12.2018

Lekka i prosta. Stabilna podczas pisania. Dobra odpowiedź klawiszy, skok i odległość od siebie. Pisanie wydaje umiarkowany dźwięk i jest komfortowe przy dłuższej sesji. Układ dobry, rozmieszczony poprawnie. Wygodne dodatkowe przyciski regulacji głośności.Zbędny przycisk Fn z lewej strony. Materiał obudowy niskiej jakośći, wydaje lekkie trzeszczenie podczas chwytania. Wypustki nawigacyjne F;J;Num 5, stosunkowo słabo wyczuwalne.

20.2.2020

Generalnie jestem dość zadowolony, szczególnie, jak za te pieniądze. Priorytetami przy zakupie były: cisza i ergonomia - nie mam się tu czego przyczepić, więc jest ok.Tak przy okazji: ta klawiatura występuje również w wersji bezprzewodowej (i jakiś czas zastanawiałem się przed zakupem, ale... doczytałem, że odbiornik i klawiatura nie wspierają szyfrowania przesyłanych danych... tak więc nieco słabo, nie zdecyduję się).

23.7.2022

Klawiatura działa bardzo dobrze, ale niestety występuje w niej tzw. keyghosting przez co gdy naraz są wciśnięte 'shift' i 'w' to klawiatura nie odczyta np 'spacji', '1' i '2', ale resztę już tak (istnieją różne kombinacje w których problem ten występuje), przez co korzystanie z niej często potrafi irytować.

16.11.2016

Przyjemny skok klawiszy umożliwia szybkie pisanie na niej.Klawisze funkcyjne niby zbędny bajer a jednak sprawia dużo przyjemności i przydaje się nie raz (szczególnie klawisze do zmiany utworów w Spotify/AppleMusic, działają z aplikacją w tle, nie trzeba mieć włączonej aktywnej karty z aplikacją)

19.11.2020

Klawiatura dobra, jedyna wada to ograniczenie jednoczesnych przycisków wciśniętych, w FPSach może być to denerwujące, do pracy codziennej idealna. Będąc przyzwyczajonym to klawiatur typu "laptopowego" a używając stacjonarki, łatwo się przystosować co w moim wypadku jest bardzo na +

3.2.2020

Ogólnie klawiatura jak najbardziej świetnie wykonana ,wygodna i do tego jak na taką jakość tania.Ogólnie polecam klawiature/Ale trzeba pamiętać ,że klawisze nie są o najniższym skoku klawiszy, skok jest pomięszy laptopowymi klawiaturami a takimi z dawnych komputer ow stacjonarnych.

24.10.2020

Jak na tą cenę nieźle wykonane, zależało mi na klawiszach głośności w klawiaturze i je mam. Niestety ale klawiatura jest bardzo wysoka. Tzn. chodzi mi o przód klawiatury, odstaje bardzo wysoko od biurka prawie dwa razy tyle co poprzednia klawiatura logitecha.

22.3.2019

Kupiłem bo myślałem ze cicha, tymczasem z tą cichoscią jest tak se... Powiedzialbym raczej, że nie jest głośna, ale żeby nazwać ją cichą to z pewnością nie. Więc jeśli kogoś interesuje takie zastosowanie, sugeruję poszukac innego modelu (pewnie droższego)

22.5.2018

Klawiatura jest! Czarna dobra, bo biała brudzi się po każdorazowym palucha klikaniem. Kupiłem ze 100 albo więcej i nie słyszałem marudzenia. Ludzie cieszyli się jak dzieci, że dostali tak niezbedny element do pracy( czekali do 2 tygodni).

28.8.2018

Szczerze to jak kupowałem tę klawiaturę 3 lata temu to myślałem, że kupuję szmelc. W każdym razie, po trzech latach intensywnej eksploatacji klawiatura wciąż się trzyma i nie daje po sobie poznać, by jakkolwiek się zużywała.

20.9.2019

W biurze , raz podłączona śmiga jak tralala. Fajny dźwięk klawiszy nie za cichy nie za głośny, skok idealny. May osoby , które bardzo dużo piszą i nie starła się żadna literka co zdarzało się w klawiaturach HP czy Logitech

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności