logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie Gigabyte AORUS K9 (AORUSK9OPTICAL). Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu Gigabyte AORUS K9 (AORUSK9OPTICAL).

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu Gigabyte AORUS K9 (AORUSK9OPTICAL) liczba opinii klientów wynosi 7, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 2, a średnia ocena to 4.4.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 1, a średni wynik to 4. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Morele liczba opinii klientów wynosi 6, a średni wynik to 4.5. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

22.4.2021

Świetna, wygodna klawiatura mechaniczna z błyskawicznym czasem reakcji. Stalowa, bardzo ciężka konstrukcja zapewnia stabilność podczas grania oraz codziennej pracy. Piękne efekty wizualne RGB oraz możliwość konfiguracji podświetlenia każdego z klawiszy z osobna. Dodatkowy zestaw pomarańczowych klawiszy ASDW, kursorów i chyba ESC (ja akurat nie skorzystałem z tej opcji) pozwala fajnie podrasować wygląd klawiatury. Zastosowane klawisze cherry mx red wydają przyjemny klik przy wciskaniu. Klawisz WinLock też przydatny w grach. Niestety klawiatura ma też kilka wad. Zaliczyć można do nich oprogramowanie RGB Fusion 2.0 które jest dość toporne w obsłudze i nie zawsze działa tak jak by się wydawało że działać powinno,nie można go zminimalizować do tray'a, czasem po indywidualnej zmianie kolorów klawiszy niektóre wracają do poprzednich ustawień, trzeba się napracować aby uzyskać pożądany efekt. Druga wada to kiepskie umiejscowienie diod CapsLock i reszty - przy normalnej pracy diody te zasłaniają wystające klawisze klawiatury numerycznej i żeby sprawdzić co mamy włączone, trzeba się mocno nachylić nad klawiaturę. Powinny być 1cm wyżej i problemu by nie było. Nie można zmienić koloru podświetlenia centralnie umiejscowionego napisu AORUS - jest tylko białe i do tego dość intensywne. Ponadto mi trafił się wadliwy egzemplarz, a mianowicie co jakiś czas klawiatura przestawała reagować na klawisze i tylko wgranie softu na nowo stawiało klawiaturę na nowo, ale tylko na kilka tygodni. Znalazłem w sieci że nie jest to odosobniony przypadek. W końcu odesłałem ją na gwarancję, uznano ją za nienaprawialną i zwrócono kasę. Klawiaturę używałem niecały rok.
jeszcze

15.11.2020

Sama klawiatura jest super, ale keycapsy są byle jakie, wymieniłem je na Keycapy SPC Gear KC104 Black DBL Shot PBT i jestem zadowolony. Trzeba też uważać zdejmując keycapsy, bo łatwo połamać trzpień przełącznika, który potrafi się zaklinować w keycaps. Aplikacja strowania podświetleniem ma dziwny błąd, gdy podłączone jest kilka sterowanych urządzeń, nie da się sterować podświetleniem klawiatury odzielnie od reszty.

15.7.2019

Bardzo dobra klawiatura, a do tego wodoodporna :)

21.10.2020

Dobra jakość cena za wysoka

23.12.2021

polecam

4.1.2021

ok

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności