logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie Głośniki Microlab 2.1 FC530 (FC530-WD). Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu Głośniki Microlab 2.1 FC530 (FC530-WD).

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu Głośniki Microlab 2.1 FC530 (FC530-WD) liczba opinii klientów wynosi 4, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 1, a średnia ocena to 4.2.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 4, a średni wynik to 4.2. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

30.3.2019

Dźwięk wydobywający się z tych pudełek naprawdę mi się podoba! Kiedy strzela czołg, to słychać fajny bas, ale taki bez przesady - to na pewno nie jest dudnienie.Jeden spory minus - po wyłączeniu zasilania przywracane są standardowe ustawienia głośności, barwy dźwięku :( I za to jest jedna gwiazdka mniej. Ale i tak współczynnik jakość/cena moim zdaniem jest bardzo dobry.

3.11.2019

Jakość dźwięku wykonanie - rewelacja. Wadą są krótkie przewody i wzmacnacz, który gubi ustawienia po każdym wyłączeniu. Jest to bardzo irytujące,Sumarycznie - bardzo dobry stosunek ceny do jakości !!!

17.9.2021

Dźwięk rzeczywiście jest bardzo fajny. Jedynym minusem jest to nieszczęsne zapominanie ustawień po wyłączeniu zasilania - jest to niestety irytujące.

19.2.2019

Jak dla mnie bomba.Używam w kuchni,dźwięk czysty z dobrym basem.Polecam.
Warunki usługiPolityka prywatności