logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie HAMA C-600 Pro (139992). Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu HAMA C-600 Pro (139992).

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu HAMA C-600 Pro (139992) liczba opinii klientów wynosi 146, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 5, a średnia ocena to 4.7.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Allegro liczba opinii klientów wynosi 55, a średni wynik to 4.7. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 9, a średni wynik to 4.7. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Mediaexpert liczba opinii klientów wynosi 1, a średni wynik to 5. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Morele liczba opinii klientów wynosi 66, a średni wynik to 4.7. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie X-kom liczba opinii klientów wynosi 15, a średni wynik to 4.9. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

27.12.2020

Bardzo dobry sprzęt średniej klasy. Całość jest solidnie wykonana, zasuwka na obiektyw jest na pierwszy rzut oka słaba, ale to pozory, przesuwa się łatwo i jest stabilna.Uchwyt jest uniwersalny - testowałem na telewizorze, nowym monitorze i nawet na starym monitorze CRT (tylko dla żartu oczywiście :) Ponadto mocowanie na statyw może być ciekawym rozwiązaniem.Obraz jest OK, ostry, kolory też ładnie zbiera itd... tutaj ciężko o porównanie bo od kilku lat mam styczność z kamerami 4k, więc jeżeli podoba mi się jakość FHD z tej kamery - to jest dobrze. Autofocus ustawia się dość szybko - choć szału nie ma.Na koniec tylko wzmianka, że nie ma problemu ze sterownikami pod Win10 - prawdziwy "plug & play".Ostatecznie sprzęt jest bardzo dobry.Polecam.
jeszcze

24.2.2021

Wysoka jakość wykonania i świetna jakość obrazu. W cenie do 200 zł to najlepsza kamerka. Urządzenie zaczęło poprawnie działać chwilę po podłączeniu do komputera. Nie było trzeba instalować sterowników, ani zmieniać ustawień. Bezproblemowo współpracuje z MS Teamsem i innymi aplikacjami do połączeń wideo. Obraz jest ostry, a szumy niemal niewidoczne (nawet przy kiepskim oświetleniu). Jedyną wadą jest dość wolne działanie autofokusa, który potrafi się nieco "zgubić". Kontrast mógłby być nieco lepszy, ale w tej cenie nie ma na co narzekać.

16.4.2022

W kategorii cena / jakość - na duży plus. Jakość obrazu - zadziwiająco dobra jak na kamerę w takiej kwocie.Dużym plusem jest także możliwość zamocowanie kamery na statywie poprzez standardowy gwint w podstawie.Jednak są delikatne minusy - po pierwsze dość wolny autofokus. I druga kwestia - szerokość obrazu.Moim zdaniem kamera z przeznaczaniem na spotkania grupowe, kiedy obraz ma obejmować więcej osób, szersze pole.

26.1.2022

Jakość obrazu całkiem dobra, chociaż jest to mocno udawane HD i zdecydowanie niczego nie urywa. Kamerka mocno przepala przy ciut jaśniejszym źródle światła. Dźwięk bardzo dobry. Autofokus OK. Kąt widzenia za duży dla jednej osoby w kadrze. Jednak w tej cenie chyba trudno o lepszy sprzęt, co nie znaczy, że jest to jakaś wybitna kamerka.

2.4.2021

moim zdaniem kamerka warta zakupu, automatyczny autofocus, klamra montażowa mogłaby stawiać większy opór. Ogromnym plusem jest gwint do statywu, mikrofon dobrze zbierający dźwięki, odwzorowanie kolorów i praca w gorszym oświetleniu. Nie zapominajmy że to tylko kamerka internetowa, proszę się tej jakości HD nie spodziewać ;)

10.3.2021

Dla mnie osobiście to idealna pomoc w pracy. Od dłuższego czasu pracuje z domu i to jest dla mnie środek do kontaktów z zespołem. I sprawdza się znakomicie. Jakość obrazu jest dobra ale najważniejsze by też dźwięk był ok, by wszyscy mnie wyraźnie słyszeli. I to właśnie tutaj dostajemy.

22.3.2021

Bardzo fajne narzędzie do pracy zdalnej. Jakość lepsza od tej wbudowanej pchełki w laptopie, no i przy korzystaniu z zewnętrznego monitora dużo lepsza perspektywa niż kamera umieszczona gdzieś z boku. Przy spotkaniach partnerskich jakość też ma znaczenie.

7.2.2021

Fajna kamerka, na pewno lepsza od innych w tej cenie. Zasuwa prywatności, dioda, mikrofon stereo. Sprawdza się super do wideokonferencji i innych spotkań. Posiada ogromny obiektyw jak na takie kamerki. Myślę, że jakościowo dogania drogie Logistechy :)

14.4.2022

Kamera w domyślnym trybie działa inaczej (w różnej rozdzielczości) dla różnych programów (Discord, Teams, OBS, Streamlabs) czasem mnie to irytowało gdy w jednym miejscu mialem 16:9 a w innym 4:3. Po za tym działa dobrze

17.1.2022

Działa na macuPro, macu mini M1, starym dellu, kameruje mnie, szwagra, cała rodzine, lepsza niż pegasus jak tylko odsłonimy oko. Za ta cenę kupiłbym więcej, ale musiałbym mieć wtyki w rządzie i ustawić przetarg.

20.4.2021

Dobry produkt w przystępnej cenie, dobra jasność, ostrość, brak większych zniekształceń, odświeżanie ok, radzi sobie nawet w gorszym oświetleniu. Do pracy zdalnej czy lekcji nie trzeba nic lepszego.

25.11.2021

System W7 sam znajduje sterowniki. Chwila i są zainstalowane. Kamera potrzebuje kilku sekund na złapanie kontrastu(robi to automatycznie). Potem trzyma. Generalnie sprawdza się. Pełne zadowolenie.

2.9.2021

Jest całkiem dobra jak na swoją cenę. Mikrofon w porządku, jakość obrazu też. Do rozmów na skype czy innych tego typu komunikatorach w zupełności wystarcza. Autofocus działa sprawnie. Polecam

12.4.2021

Kamera dobrze wykonana, estetyczna, jak dotąd nie zaobserwowałem żadnych wad oprócz przesłony, która zostawia kilkumilimetrowy margines po prawej stronie. Dobra jakość w stosunku do ceny.

14.2.2022

Doskonały stosunek ceny do jakości. Kamera jest wykrywana bez problemu przez Windows 10/11 i macOS. Bardzo przyjemne odwzorowanie kolorów, a i mikrofon daje radę gdy nie mamy innej opcji.

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności