logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie Hama KC-550. Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu Hama KC-550.

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu Hama KC-550 liczba opinii klientów wynosi 55, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 3, a średnia ocena to 4.7.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Allegro liczba opinii klientów wynosi 50, a średni wynik to 4.7. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 3, a średni wynik to 4.7. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Morele liczba opinii klientów wynosi 2, a średni wynik to 5. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

7.1.2022

Podświetlenie jest naprawdę dobrze zrobione. Jest co prawda tylko w kolorze białym, ale jest jego 6-stopiowa regulacja jasności i można je wyłączyć. Klawiatura pracuje bardzo cicho (poza klawiszem "Spacja"). Największą wadą jest konieczność naciskania klawiszy centralnie pionowo, bo jeśli naciśniemy na krawędzi klawisza, to potrafi się przyblokować i nie da się go wcisnąć (bez użycia dużej siły) - może po jakimś czasie się wyrobią. Kolejnym problemem są błędnie oznaczone klawisze - zamiast "Scroll Lock" jest "Pause Break", a zamiast "Pause Break" jest powtórzony klawisz "PrtSc SysRq". Nie ma klawisza wywoływania menu podręcznego (działa jak prawy klawisz myszy),gdyż zamiast niego jest klawisz włączania/wyłączania podświetlenia. Po jego lewej stronie powinien być klawisz "Windows", ale zamiast niego jest klawisz specjalny "FN" służący do regulacji jasności podświetlenia (z klawiszami "PgUp" i "PgDn"), wywoływania funkcji specjalnych np. regulowania głośności, wyciszania, sterowania odtwarzaniem multimediów, wywoływania programu pocztowego, przeglądarki, kalkulatora (z klawiszami od "F1" do "F12") oraz blokowania klawiatury (z klawiszem "Windows").
jeszcze

3.12.2021

Przez pierwsze parę dni nie byłem w niebo wzięty bo w stosunku do klasycznej klawiatury te klawisze mają znacznie większą powierzchnię i wymagało to przyzwyczajenia. Spacja jest głośna, reszta w miarę cicha. Podświetlenie rewelacyjne. Skok klawiszy trochę większy niż się spodziewałem, ale do zaakceptowania. Największa wada to to że jeśli nie wciska się idealnie pionowo klawiszy to się potrafią przyblokować. Jak za swoją cenę to akceptowalna klawiatura. Potrzebowałem podświetlenia bez festynu i to jest OK.

11.9.2021

Klawiatura jest cicha, stabilna, funkcjonalna zwłaszcza w porze wieczorowej dzięki bardzo dobremu podświetleniu.Takiej potrzebowałam, ale jest mała niedogodność. Otóż z podświetlenia muszę korzystać również w dzień, ponieważ oznaczenia klawiszy nie są białe ( popielate? szare? srebrne? trudno stwierdzić ) i przez to gorzej widoczne na czarnym tle. Mimo to myślę, że mogę polecić ten produkt do domowego użytku.

10.1.2022

Przyjemna w dotyku, miły dla ucha dźwięk klawiszy. Ale jak ktoś lubi cichą klawiaturę to nie będzie zadowolony. Fajne podświetlenie, ale bez niego nie widać podpisów na klawiszach. Jakość wykończenie mogłaby być lepsza, szczególnie widać to na samych klawiszach gdzie boki mają jakby odkurz czarnego koloru. Ale same cyferki są idealne.

19.9.2021

Klawiatura jest ok, ladnie sie prezentuje, ale w moim egzemplarzu klawisze maja bledne oznaczenia - zamiast "scroll lock" jest "pause break" a zamiast "pause break" jest powtorzony "prnt.scr", na szczescie robia co powinny, jedynie opisy sa mylace. Poza tym podswietlenia nie da sie calkiem wylaczyc.

22.9.2021

Klawiatura cicha, symbole na przyciskach bardzo czytelne bo podświetlone białym, przyjemnym światłem. Jasność podświetlenia regulowana. Podświetlenie można też wyłączyć. Nareszcie trafiłem na klawiaturę której długo szukałem, i do tego w bardzo przystępnej cenie. Krótko mówiąc HAMA robi robotę!

7.5.2022

Najlepsza klawiatura jaką miałam a sprawdziłam już kilka i odesłałam. Świetnie się na niej pisze, wspaniałe podświetlenie z regulacją do 5 ale mnie 2 wystarcza. Z wyglądu śliczna. Klawiaturę "Hama" polecam z całym przekonaniem :-)

3.3.2022

Klawiatura bardzo dobra w użytkowaniu - doskonałe podświetlenie z regulacją jasności, klawisze stawiają przyjemny b.delikatny, ale wyczuwalny opór.Moim zdaniem produkt naprawdę godny polecenia.

13.1.2022

Klawiatura "Hama" polecam fajna cena, produkt bardzo praktyczny, fajna sprawa z tym podświetleniem. Zgrabny estetyczny wygląd. Podświetlenie można wyłączyć przyciskiem" *" Polecam.

22.1.2022

Polecam! Szczegolnie dla przyzwyczajonych do podswietlonych klawiatur laptopow. Jedyny minus to taki, ze bez podswietlenia litery i znaki nie sa dosc dobrze widoczne. Ale za ta cene...

13.2.2022

Świetna klawiatura bardzo ładne podświetlenie jeszcze możliwość regulacji tego natężenia oświetlenia świetnie uderza się w klawisza dodatkowa obsługa specjalnych klawiszy ,super.

22.3.2022

Ogólnie OK, chociaż jak dla mnie klawiatura ma trochę zbyt miękką powierzchnię klawiszy - takie jakby gumowane. Dla niektórych to może być zaleta. Dobra jakość wykonania.

20.1.2022

Bardzo przyjemna klawiatura. Od razu ją polubiłem. Na początku klawisze muszą trochę się wyrobić ale to niewielki minus w zestawieniu z wieloma zaletami.

3.4.2022

Klawiatura działa bez zarzutu Bez podświetlenia mało widoczne szare litery i cyfry. Za to podświetlenie jasne, ale nie razi i nie oślepia.

31.8.2021

Klawiatura wygodna, średnio wysokie klawisze, cicha. Regulowane podświetlenie jest przydatne w nocy. Za tę cenę jak najbardziej polecam.

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności