logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie Hama KMW-700 czarny. Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu Hama KMW-700 czarny.

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu Hama KMW-700 czarny liczba opinii klientów wynosi 152, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 7, a średnia ocena to 4.7.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Allegro liczba opinii klientów wynosi 119, a średni wynik to 4.7. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Avans liczba opinii klientów wynosi 1, a średni wynik to 5. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 9, a średni wynik to 4.6. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Electro liczba opinii klientów wynosi 1, a średni wynik to 5. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Komputronik liczba opinii klientów wynosi 1, a średni wynik to 5. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Mediaexpert liczba opinii klientów wynosi 9, a średni wynik to 4.4. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Morele liczba opinii klientów wynosi 12, a średni wynik to 4.5. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

24.11.2021

Zestaw sparował się z komputerem bez problemu.Myszka jest dość cicha w działaniu, co jest dla mnie na plus. Wielkością jest dla mnie nieco za mała, ale dla Żony już jest wygodna. Bateria założona już kilka miesięcy temu nadal zasila myszkę. Przełączanie DPI działa -- widać różnicę w reagowaniu na ruch.Klawiatura w porządku, klawisze z niskim skokiem, ciche -- poza spacją niestety, która dość głośno odbija w porównaniu do pozostałych klawiszy. Urządzenie jest wg mnie cięższe, niż to wynika z jego wyglądu i dobrze to wpływa na stabilność. Podobnie, jak cztery gumowe nóżki, które zapobiegają ślizganiu się po blacie. Klawiatura nie ma regulacji kąta nachylenia.W tej cenie zestaw wydaje się całkiem rozsądnym wyborem,całość sprawia wrażenie dobrego wykonania i jak na razie sprawuje się bez zarzutu.
jeszcze

14.12.2021

Bardzo ładnie wykonany zestaw. Klawiatura cicha i w miarę wygodny rozstaw klawiszy. Brak mi prawego klawisza Win a klawisz Menu jest dla mnie zbędny. Brak nóżek podnoszących tył klawiatury choćby z pół centymetra wyżej. Kartka z instrukcją to kpina. Brak jakichkolwiek sterowników w zestawie. Trzeba szukać dodatkowych programów do skonfigurowania ustawień myszy a remapowanie klawiatury i skrótów najłatwiej uzyskać za pomocą MS PowerToys. Na bateriach trzyma spokojnie ze dwa miesiące. Na akumulatorkach z tydzień. Przez dwa miesiące nie udało mi się dojść co powinien robić skrót Fn+F12?! Może ktoś podpowie. W trakcie użytkowania czuć, że klawiatura ma pewne opóźnienie,więc do gamingu nie za bardzo się nadaje.
jeszcze

11.2.2021

Zasadniczo jest dobrze. Pisze się szybko i robię dużo mniej błędów niż wcześniej :) Klawiatura solidna, mogłaby jednak działać jeszcze troszkę.. płynniej. Mam wrażenie, że przyciski są "luźne" i CTRL czasem mam wrażenie nie łapie i trzeba mocniej nacisnąć. Jeśli chodzi o myszkę, precyzyjna, ale kółeczko działa bardzo słabo i jest mało wygodne. Dodatkowe przyciski dla kciuka tylko przeszkadzają, bo ciągle przypadkiem je naciskam, a nie wiem, jak je dezaktywować. Ale ogólnie zestaw w porządku, zostanie na jakiś czas aż jednak stwierdzę, że lepiej dołożyć i kupić coś lepszego, choć jeszcze nie wiem co ;-)

3.7.2022

Krótko używam ale na razie się sprawdza. Trochę czułe klawisze, często podwójnie litery pisze. Zbyt ciche też nie są ale idzie wytrzymać. Ale to chyba kwestia nawyku, poprzednią miałem Logitech, dobre 5 lat służyła a baterie w klawiaturze ponad 2 lata trzymały, w myszce z 7-8 miesięcy. Tu zapewne krócej bo stale się świeci dioda zasilenia, jest też przydatna dioda Capslock, w poprzedniej nie było. W myszce też się świeci na czerwono dioda czujnika optycznego, w poprzedniej się nie świeciła. Zestaw się wyłącza po pewnym czasie bez działania. Ogólnie polecam.

13.2.2021

Klawiatura i myszka łączą się bezprzewodowo za pomocą jednego odbiornika na USB, co oszczędza sporo miejsca w portach, klawisze klawiatur są typu low profle z przyciskami funkcyjnymi, działają miękko i precyzyjnie, nie ugina się podczas pisania, jest jednocześnie ustawiona pod kątem wygodnym do użytkowania. Myszka jest uniwersalnego rozmiaru, posiada 4 tryby szybkości, i przyciski boczne pomagające w poruszaniu się w oknach przeglądarki. Stosunek ceny do jakości 10/10.

4.2.2021

bardzo dobry zestaw do komputera, najlepszym elementem jest brak dodatkowych kabli, których przy komputerze i tak się nazbiera.Klawiatura wygodna w użyciu, płaska i cicha, miękko się na niej pisze i nie robi się przy tym zbyt dużego hałasu. Myszkę w ręce dobrze się trzyma, jest mała i dość zgrabna.Pół gwiazdki odejmuję za to, że klawiatura jest na baterie a nie USB.Na USB byłoby zdecydowanie lepiej, ale i tak dobrze się użytkuje.

2.3.2021

Ładna i solidnie wykonana klawiatura z jednym zgrzytem. Poza gumowymi nóżkami w rogach, ma też dwie małe plastikowe wypustki na środku. Ta na dole jest za wysoka przez co klawiatura na dole podpiera się tylko na niej, a nie nóżkach w rogach i mamy efekt bujania przy naciskaniu klawiszy po lewej i po prawej stronie. Kilka ruchów papierem ściernym załatwiło temat.

3.3.2021

Klawiatura bardzo cicha i ładnie wykonana jednak bez mostków z tyłu (regulacja nachylenia) bardzo minimalistyczny ładny wygląd - zmieści się na każde biurko, ponieważ jej rozmiary nie są jakieś przerośnięte.Mysz faktycznie trochę mała ale to kwestia przyzwyczajenia - jej funkcje przeważają nad tymDo niedługiej pracy biurowej zestaw jest idealny.

16.4.2021

Nie ma do czego się przyczepić. Drobne bzdurki: mogłyby być kreski na F i J bardziej wyczuwalne przez palce bo zdarza mi się ich nie wyczuwać i inaczej ułożyć palce na klawiaturze. Myszka cichutka, dobrze leży w kobiecej ręce, choć po wielu godzinach może boleć nadgarstek gdyż jest wysoka. Przydałaby się podkładka pod mysz z podpórką.

3.3.2021

Bardzo dobrze wykonana klawiatura i mysz. Być może mysz sprawia wrażenie trochę delikatnej ale być może to złudzenie- klawisze pracują dość miękko co daje przyjemny fb ale sprawia właśnie wrażenie delikatności. Sama klawiatura to jedna z najlepiej pracujących klawiatur jakie używałem, a używam ich bezustannie 30-tu lat.

9.12.2021

Moim zdaniem świetna, a nawet lepsza klawa produktu Apple, polecam, świetnie odbija przyciski i jest super w dotyku(Polecam Jeden z Głównych programistów Jednego z największych Polskich Banków). Trochę już tych klawiatur przemieliłem, minusem jest myszka, szczerze.... C.ujowy Logitech........

15.12.2021

Ten zestaw wytrzymuje u mnie średnio 1 rok eksploatacji - tym razem wymieniam tylko dlatgo, że popękały mikro-uchwyty w jednym z klawiszy i plastik odleciał (sam przycisk dalej działa). Klawiaturka jest super slim, a gdyby w komplecie była ergonomiczna mysz od HAMA to dałbym 6 gwiazdek.

8.2.2021

Długo szukałam klawiatury, zbliżonej do klawiatury laptopa. Ta ma odpowiedniej wysokości miękko działające klawisze, dodatkowo łączy się z dowolnym sprzętem przy użyciu bluetooth. Wszystkie sprzęty o podobnych parametrach kosztowały powyżej 500 zł.

13.9.2021

Cena - jakość = super. Wygodna klawiatura w typie laptopowym, duży klawisz Enter. Szkoda że obudowa to plastik, a nie aluminium, ale i tak dobrze wykonana. Łudząco przypomina alu :) Myszki nie używam, bo dla mnie za mała do codziennej pracy.

5.12.2020

Super wykonanie. Niskie klawisze jak w laptopie, metalowa płyta. Włącza i wyłącza się automatycznie, posiada sygnalizator zużycia baterii. Używam intensywnie od trzech tygodni (po kilkanaście godzin dziennie) cały czas na jednych bateriach.

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności