logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie Hiro Falcon (Nttkg390). Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu Hiro Falcon (Nttkg390).

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu Hiro Falcon (Nttkg390) liczba opinii klientów wynosi 121, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 7, a średnia ocena to 4.8.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Allegro liczba opinii klientów wynosi 14, a średni wynik to 4.4. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Avans liczba opinii klientów wynosi 11, a średni wynik to 5. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 7, a średni wynik to 4.4. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Electro liczba opinii klientów wynosi 11, a średni wynik to 4.9. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Euro liczba opinii klientów wynosi 36, a średni wynik to 4.9. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Mediaexpert liczba opinii klientów wynosi 36, a średni wynik to 4.9. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Morele liczba opinii klientów wynosi 6, a średni wynik to 5. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

15.9.2021

Odpinanie podkładki pod nadgarstki bardzo trudne, bardzo wiele osób łamie przy tym plastikowe zaczepy, natomiast same śrubki jakoś dają radę trzymać ową podkładkę. W moim egzemplarzu brakowało jednego gumowego antyślizgu, ale już nie chciało mi się z tego powodu reklamować klawiatury. Przedni panel ma nakładkę z aluminium, lub podobnego metalu, sprawia wrażenie solidnego. Bardzo przyjemny i pewny skok klawiszy, swoją drogą umiarkowanie głośnych, jak na membranę. Nie ma możliwości zmiany koloru podświetlenia, można najwyżej je wyłączyć lub ustawić tak, jak lampki na choinkę, żeby świeciło i gasło. Za tę cenę spoko, nie polecam odpinać podkładki pod nadgarstki, bardzo prawdopodobne, że połamią się zaczepy,a z podkładką klawiatury po prostu lepiej się używa, bo klawisze są wysokoprofilowe. Ogólnie mogę polecić, za tę cenę jest fajnie.
jeszcze

12.11.2021

Niestety podobnie jak w innych klawiaturach tego typu podświetlenie klawiszy jest nierównomierne, szczególnie w pierwszych klawiszach każdego rzędu oraz w całym rzędzie cyfr (po ciemku zamiast symboli na górze tych klawiszy podświetlają się wyłącznie ich fragmenty, nie do zdekodowania). Same klawisze posiadają lekki połysk, co utrudnia czytanie szczególnie przy oświetlonej klawiaturze (nawet oświetlonej tylko światłem monitora). Poza tym jest OK – klawisze chodzą dobrze, kolory podświetlenia są przyjemne dla oka i na tyle intensywne, że w tych klawiszach, które są równomiernie podświetlone, litery są widoczne nawet w dzień.

22.12.2020

Klawiatura bardzo dobrze wykonana ciche przełączniki sprawiają, że mamy możliwość nocnych maratonów nie irytując przy tym innych pomocniików dźwiękiem klawiszy a solidne wykonanie gwarantuje trwałość ledy może i nie zmieniają się błyskawicznie w postaci swego rodzaju fali lecz ze względu na jakość wykonania iż nie ma to w ogóle znaczenia do kwoty 60 złotych produkt bezkonkurencyjny. Polecam każdemu szukającemu taniej solidnej klawiatury idealna dla dziecka.

31.3.2021

Świetna klawiatura, wykonanie na najwyższym poziomie. Klawiatura jest ciężka, co sprawia, że nie przesuwa się po biurku. Klawisze są całkiem głośne - jak to na mechanika przystało, ale słyszałem zdecydowanie głośniejsze egzemplarze. Przewód jest w oplocie, co oznacza, że długo posłuży. Ogólne wrażenie - klawiatura na długie lata, ze swojej strony - zdecydowanie polecam, mój ulubiony zakup od dłuższego czasu.

23.3.2021

Klawiatura mogłaby być ok, gdyby nie litery na klawiszach. W czasie podświetlenia są widoczne lecz mało czytelne. Bez podświetlenia klawisze sa czarne. Do grania może i ok., ale dziecko w dzień do pisania musi zmieniać na normalna. To bardzo uciążliwe. Nie kupiłabym gdybym o tym wiedziała.

31.1.2021

Szczerze mówiąc nie spodziewałem się po tak budżetowej klawiaturze tak dobrego odczucia w graniu miałem do przetestowania 2, klawiatura 1 za 300 druga ta o której piszę i naprawdę jakbym nie miał kasy to bym z chęcią tą kupił jak dla mnie za 50 zł nic lepszego raczej nie znajdzie.

23.3.2021

Ostatnio zepsuła mi się dosyć droga klawiatura, więc się zdenerwowałem i stwierdziłem, że spróbuje czegoś o wiele tańszego. Jestem pod wielkim wrażeniem jak za takie małe pieniądze można mieć tak dobrze wykonaną klawiature. Pisze się na niej swietnie!

29.11.2021

Klawiatura jak na tą cenę świetnie wypada, szczerze lepiej gra mi się na niej niż na klawiaturze za 130zł. jedynie do czego bym mógł się przyczepić to do tego że po podwyższeniu klawiatury bardziej jest podatna na przesuwanie się, ogólnie Polecam

14.8.2020

Przykuła mnie opinia, ze podobno się nie zdzierają klawisze. Używam ja już 2msc i póki co jest okej. Ogólnie bardzo przyjemnie się na niej pracuje. Bardzo wygodna. Wykonanie z aluminium robi wrażenie nadaje wartości sprzętu. Ogólnie polecam.

29.5.2021

Nie spodziewałem się nic wielkiego po tej cenie, ale kalwiatura mnie bardzo pozytywnie zaskoczyła. Bardzo wygodnie się z niej korzysta. Przyciski nie sprawiają wrażenia takich tanich. Moim zdaniem jest świetna dla początkujących graczy.

15.10.2020

nie wiem dlaczego jest taka tania, ale nic tylko brać. Dobry klik przycisków, stabilnie klawiatura leży na biurku i jeszcze ma podpórkę pod nadgarstki. Korzystam już kilka miesięcy i nic się z nią nie dzieje.

17.8.2020

Ciężko w tej cenie dostać coś lepszego. Kupiona na chwile żeby pograć. Użytkuje już 2 miesiąc. Jakościowo nie wyglada słabo. Ku mojemu zdziwieniu porządnie wyglada i wygodnie się używa. Dłonie się nie macza.

30.3.2021

Przyzwoita klawiatura, solidnie wykonana, materiały wysokiej jakości, klik przyjemny, ma ładne podświetlenie. Nie przesuwa się po biurku no i elegancko wygląda. Wygodnie się na niej pisze i gra, polecam.

28.4.2021

Tania, ale bardzo dobra klawiatura. Spełnia moje wymogi w 100%. Klawisze wygodnie się naciskają, idealnie nadaje się do gier jak i do pisania, jest dobrze spasowana no i dobrze wygląda na biurku.

16.3.2021

Wygodna klawiatura jak do pisania tak i do grania, wykonana solidnie, z przyjemnym skokiem klawisza i ładnym podświetleniem. Dodatkowo jest wygodna podpórka pod nadgarstki. Zdecydowanie polecam.

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności