logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie HP 300 zestaw (3ML04AA). Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu HP 300 zestaw (3ML04AA).

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu HP 300 zestaw (3ML04AA) liczba opinii klientów wynosi 82, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 6, a średnia ocena to 4.4.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Allegro liczba opinii klientów wynosi 35, a średni wynik to 4.5. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 7, a średni wynik to 4.1. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Empik liczba opinii klientów wynosi 1, a średni wynik to 2. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Euro liczba opinii klientów wynosi 21, a średni wynik to 4.2. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Morele liczba opinii klientów wynosi 6, a średni wynik to 4.5. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie X-kom liczba opinii klientów wynosi 12, a średni wynik to 4.7. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

23.11.2021

Kupiłem tę klawiaturę prawie miesiąc temu. Konfiguracja, podłączenie banalnie proste. Zarówno mysz, jak i klawiatura do zastosowań biurowych są znakomite. Skok klawiszy bardzo przyjazny dla palców przy długim wpisywaniu tekstu. Pionowy Home, Insert, Delete zupełnie mi nie przeszkadzają, to kwestia przyzwyczajenia. CapsLock ma diodę informującą o jego włączeniu. Na bokach znajdują się klawisze multimedialne, które znakomicie sprawdzają się przy spotkaniach / zajęciach on-line. Regulacja głośności, wyciszenie głośników są bardzo przydatne. Jeśli chodzi o klawisze po lewej stronie, to używam jednak częściej skrótów klawiaturowych (kwestia zbyt mocnego przyzwyczajenia)ponieważ ułożenie tych klawiszy nie jest dla mnie optymalne. Generalnie klawiatura bardzo wygodna jak na tę półkę cenową, mysz do zastosowań biurowych sprawdza się znakomicie. Sama mysz pracuje płynnie bez przeskoków, nie ma zacięć. Polecam ten produkt.
jeszcze

20.2.2020

Myszka trochę mała, ale przy bezprzewodowym zestawie nie ma co się dziwić. Współgra z systemem win10, od razu znajduje w biosie, więc wyklucza to używania dodatkowego narzędzia. Zestaw w miarę wygodny, kupiony za cenę 89 zł na promocji. Mam porównanie tylko ze starszymi modelami. Czy warto? Jak na razie spełnia swoją rolę, baterie trzymają już 2 tygodnie prawie ciągłej pracy, jest ok. Na początku trochę trudno przyzwyczaić się do układu z klawiszami pomocniczymi, ale to normalne przy przesiadce z innego modelu. Panel z prawej strony współpracuje z youtube nawet kiedy okno przeglądarki jest na pasku. Za cenę 89 zł, strzał w dziesiątkę. Za 160? Nie wiadomo.

12.6.2020

Zestaw użytkowuję od ponad dwóch miesięcy i powiem szczerze, że myślę o zakupie nowej klawiatury. W porównaniu do moich wcześniejszych klawiatur pisze się na niej opornie, jest dość głośna i mimo czasu nie mogę się do niej przyzwyczaić (możliwe, że wynika to z faktu pracy na innej klasy urządzeniach). Plusem niewątpliwie są przyciski multimedialne, które usprawniają część czynności (choć akurat w moim przypadku te po lewej stronie są praktycznie nieużywane). Mysz mała zgrabna, co dla mnie akurat jest plusem i jedynym elementem zestawu, który mógłbym zostawić. Zestaw dobry dla osób mało wymagających, choć do pracy biurowej jednak lepiej kupić coś lepszego.

14.1.2022

Zestaw bardzo okej do domowego zastosowania przy przeglądaniu internetu czy podstawowych operacji biurowych itp. Myszka raczej z gatunku mniejszych, ale nieźle leży w dłoni. Zestaw szybko i łatwo się łączy i dobrze wygląda na biurku. Kupiłam przede wszystkim by pozbyć się kabli, póki co nie zauważyłam żadnych problemów. Ergonomia raczej słaba, dlatego odejmuję jedną gwiazdkę, ale do okazyjnego korzystania jak najbardziej ok.

30.3.2020

Bardzo dobry zestaw w swoim przedziale cenowym , na plus jakość wykonania klawisze skrotu na klawaturze. Jako że jestem leworęczny, a myszka jest uniwersalna to też dla mnie wielki plus nie wspominając o wygodzie. Rozdzielczość 1600DPI w zupełności wystarcza nawet do okazjonalnego pogrania między robieniem tabelek a wysyłaniem wiadomoaści e-mail.

17.7.2022

miałem problemy z uruchomieniem myszy(luzy w gniezdzie bateryjnym)no i nie jestem pewien czy tak jak sprzedajacy deklarował "zestawu nie trzeba wyłączać"skoro mysz posiada wyłącznik on-off -w poprzednim moim zestawie takiego wyłącznika nie miałem a mysz wylączała sie razem z komputerem. Ogólnie zestaw polecam

11.12.2019

Dużo guzików z dodatkowymi funkcjami, myszka średnio leży w dłoni, nie chciała się połączyć przez 20 min z kompem mimo ze Komp jest nowy, później zadziałało, ogólnie polecam pracuje u nas na rejestracji medycznej pracownicy odpowiada w 100% ale dla kogóż z duża dłonią myszka kiepska

14.7.2022

klawiatura i myszka pracują dobrze i jestem zadowolony. Niestety ale układ klawiatury jest inny niż na zdjęciu w ofercie i na pudełku.Shift po lewej stronie jest znacznie skrócony i wstawiony obok klawisz |\ co powoduje szereg niedogodności dla kogoś, kto pisze bezwzrokowo.

21.12.2021

Myszka super, ale klawiatura trochę głośna z wysokim skokiem klawiszy. Na plus dodatkowe przyciski kopiuj wklej, sterowanie dźwiękiem itp. Generalnie w tej cenie udany zakup. Żadnych negatywnych skutków łączności bezprzewodowej nie zauważylem- działa tak samo jak na kablu.

11.9.2020

Zestaw jak za tę cenę Ok. Dla mnie jedna zbyt plastikowe i gumowe właśnie takie wrażenie odnoszę . Ale działa Ok . Szkoda tylko że jest tylko jedna dioda od CapsLk tylko duże litery. Troch jak dla mnie myszka za mała.

28.5.2021

Może i duża, może i głośna, ale to ma być sprzęt do pracy - a w końcu marka zobowiązuje, Ja osobiście POLECAM szczerze każdemu, kto nie chce gadżetu a konkretnego sprzętu, do tego za tak nie dużą cenę.

18.5.2021

Solidny sprzęt, klawiatura może trochę starego typu, z wysokimi klawiszami, ale wszystko działa bez zarzutu. Z tę cenę jak najbardziej polecam osobom, które nie chcą mieć plątaniny kabli.

5.5.2020

Bardzo fajny zestaw za nieduże pieniążki. Klawiatura bardzo poręczna z dużą ilością klawiszy funkcyjnych. myszka nieduża zgrabna, wygodnie leży w dłoni i przyjemnie klika.

4.7.2022

Spełnia swoje zadanie, nie gubi znaków, myszka precyzyjna ale trochę zbyt śliska, trochę tandetny plastik, ale cóż chcieć więcej za taką cenę :)

13.5.2020

Praktyczny zestaw dla każdego. Poręczna myszka i pełnowymiarowa klawiatura ze sporą ilością przycisków funkcyjnych.

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności