logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie HP Pavilion 800 (5JS06AA). Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu HP Pavilion 800 (5JS06AA).

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu HP Pavilion 800 (5JS06AA) liczba opinii klientów wynosi 21, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 4, a średnia ocena to 4.7.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 2, a średni wynik to 5. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Mediaexpert liczba opinii klientów wynosi 2, a średni wynik to 5. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Morele liczba opinii klientów wynosi 1, a średni wynik to 4. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie X-kom liczba opinii klientów wynosi 16, a średni wynik to 4.7. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

28.4.2020

Polecam klawiaturę wszystkim którzy chcą mieć klawiaturę jednocześnie cichą i mechaniczną , dzięki czerwonym przełącznikom jest to możliwe. Dużo wygodniejsze i bardziej komfortowe granie niż na przełącznikach niebieskich w konkurencyjnych produktach innych firm. Przyciski multimedialnie jak podgłaszanie i przyciszanie na osobnych klawiszach ... Na duży plus zaliczyć trzeba także solidne wykonanie.

5.12.2021

Bardzo fajna klawiatura gamingowa , czerwone switche zapewniają przyjemną rozgrywkę , sprawdza się też na co dzień. Miłymi dodatkami jest wbudowany przedłużacz do słuchawek oraz podstawka pod nadgarstki. Bardzo solidne wykonanie i oplot przewodu też przemawiają za klawiaturą . Szkoda, że podświetlenie ma zmienne tryby oraz regulowaną jasność , jednak brak możliwości ustawienia własnych kolorów.

24.1.2022

klawiatura na której bardzo wygodnie się pisze i posiada kilka przydatnych skrótów jak regulacja dźwięku, warto odnotować możliwość podłączenia jej do wyjścia aux w komputerze i podłączenia słuchawek do klawiatury, zwraca uwagę, że głośniejsza niż zwykłe klawiatury, ale dość standardowo jak na klawiaturę mechaniczną

28.4.2020

Klawiatura bardzo mi przypadła do gustu gdyż ma czerwone przełączniku a co za tym idzie bardzo przyjemny skok klawisza, responsywność ale przy tym jest cicha. Znakomita jakość wykonania osobne klawisze multimedialne sprawiają że jestem zadowolony z zakupu. Polecam.

1.11.2021

Estetyka bez zarzutu, mechanicznie nie jest źle, ale jednak porównaniu z innymi klawiaturami bardzo głośne klawisze co mocno daje się we znaki na spotkaniach. Po roku dość intensywnego użytkowania kilka klawiszy dogorywa, szczególnie używane te do gier.

29.5.2021

Jak dlamnie całkiem udana konstrukcja od firmy HP , ma sporo plusów w postaci podpórki pod nadgarstki oraz huba audio, Razi mnie tylko brak zmiany kolorów w strefie i całości. Reszta jak najbardziej na plus.

19.4.2020

Świetna klawiatura mechaniczna z przełącznikami Red. Tryby podświetlenia możliwe do dostosowania pod siebie, podkład a pod nadgarstki bardzo wygodna

26.3.2020

Polecam klawiaturę, fajnie wykonana . Mam monitor 25mx hapeka i notebooka z linii pavilion gaming dlatego zdecydowałem się dobrać do zestawu.

17.5.2020

Bardzo dobra klawiatura z przełącznikami RED. Palce same trafiają w klawisze. Wysoki komfort użytkowania. Polecam tą klawiaturę.

9.2.2020

Świetna klawiatura. Używam jej do pisania. Piszę wszystkimi palcami bezwzrokowo, palce same trafiają na właściwe klawisze.

17.8.2020

Bardzo solidna klawiatura. Używam od około dwóch tygodni i już bym jej nie oddał. Gra mi się na niej rewelacyjnie.

21.5.2021

Polecam. Bardzo dobra klawiatura w rozsądnej cenie. Dobra jakość, zakup warty polecenia

10.3.2022

Klawiatura bardzo dobrze się sprawuje od momentu jej kupna i nie zauważyłem żadnych wad

14.4.2020

Zdfecydowanie polecam. Wykonanie perfekcyjne. Super sprzęcik

4.4.2020

Klawiatura - super - nic dodać nic ująć, szczerze polecam.

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności