logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie IBOX IKMS606W czarne. Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu IBOX IKMS606W czarne.

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu IBOX IKMS606W czarne liczba opinii klientów wynosi 6, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 2, a średnia ocena to 4.7.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Allegro liczba opinii klientów wynosi 3, a średni wynik to 4.7. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Morele liczba opinii klientów wynosi 3, a średni wynik to 4.7. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

10.8.2022

Takiego zestawu potrzebowałem.Klawiatura:Ma wszystko co trzeba: 13 klawiszy funkcyjnych po wciśnięciu FN. Sygnalizacja Num Lock i CapsLock.Troszkę za głośną spację, mało wyraźne symbole klawiszy funkcyjnych, ale można się przyzwyczaić. Lewy Shift krótszy ze względu na umieszczony obok kl. FN, ala za to są dwa klawisze Windows - lewy i prawy co dla mnie ważne.Myszka:Prosta, ma dwa przyciski i scroll. przyciski trochę za głośne, ale niema tragedii.Grać też można, ale nie wymagajmy za wiele i wtedy odbiornik raczej z przodu.Polecam.

21.12.2019

Z jakiegoś powodu produkt przyszedł brudny, poza tym działa. Po pół roku pracy na tym samym biurku jedna z gumowych stopek odpadła i teraz użytkowanie stało się mniej wygodne.

8.10.2021

Produkt działa bez zarzutu, zgodnie z opisem.

21.5.2021

super muszka dobrze trzyma się w dłoni

9.4.2021

Jest prawie oki...

13.11.2021

Bardzo dobra

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności