logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie Krux KRX0070. Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu Krux KRX0070.

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu Krux KRX0070 liczba opinii klientów wynosi 32, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 5, a średnia ocena to 4.2.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Allegro liczba opinii klientów wynosi 7, a średni wynik to 4.6. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 1, a średni wynik to 4. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Komputronik liczba opinii klientów wynosi 2, a średni wynik to 5. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Morele liczba opinii klientów wynosi 2, a średni wynik to 4. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie X-kom liczba opinii klientów wynosi 20, a średni wynik to 4. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

14.4.2021

kamerka daje zaskakująco szczegółowy obraz - żywe kolory i masę detali, jednak bardzo łatwo się prześwietla - trzeba się nakombinować, żeby np. meble za nami nie wyglądały jak biała plama. Autofocus działa mniej więcej jak w telefonie za 300zł - czyli bardzo dobrze patrząc na cenę tej kamerki, jednak przy słabych warunkach oswietleniowych możemy o nim zapomnieć i ustawiamy ręcznie ostrość OBSem. Wbudowanym mikrofon jest stereo, daje bardzo głośny i wyraźny dźwięk, sam się zaskoczyłem. Jedynie mikrofon ten trochę buczy. Za 150zł jest do dobry wybór.

21.4.2021

Dobra Kamerka, moim zdaniem warto dopłacić do droższego modelu. Jest jeszcze tańszy, który nie ma autofocusa. Niestety jest to po prostu jedna ogniskowa, której nie da się regulować. W przypadku tej wersji można albo wybrać automatyczne, albo ręczne ustawienie. Działa out of the box na Linuksie bez żadnych problemów. Jedyny minus, że fabryczna folia jest bardzo mocno przyklejona (widać na zdjęciach co po tym zostaje), warto przeczyścić po odklejeniu kamerkę.

10.5.2021

Jak dla mnie, wystarczająca. Autofocus potrafi się zgubić przy dużym kontraście tła, ale oprócz tego kamerka działa bardzo dobrze. Mikrofon zbiera akceptowalnie. Całość oceniam lepiej niż to co jest dostępne w laptopach w standardzie.

29.7.2021

Wystarcza, podczas rozmów ponoć widać mnie wystarczająco dobrze, czyli widać twarz, ale nie widać "cech" negatywnych tej twarzy.Mikrofon na którym mi zależało, działa lepiej niż w moich biurowych słuchawkach. Nie mam na co narzekać.

24.5.2021

Aby autofocus dzialal potrzeba dosc dobrego oswietlenia, w przypadku jego braku ciagle bedzie out-of-focus i i kamerka nawet nie bedzie probowac tego poprawic. W dobry oswietleniu sprawdza sie dobrze.

29.6.2022

Dobra kamera, z automatyczną ostrością. Generalnie kamerka ładnie wybiera obraz przy dobrym oświetleniu. Przy słabszym - niestety gubi ostrość.

7.5.2022

Po prostu ok. Jakość jest taka sobie. Dość dobrze łapie obraz ale jest ma widoczne ziarno. Dźwięk przynajmniej lepszy niż się spodziewałem.

28.3.2022

Szału nie robi, kolory ok, nie radzi sobie zbytnio kontrastowymi scenami, łatwo prześwietla twarz jeśli macie słabe oświetlenie

13.4.2022

Bardzo fajna kamerka FullHD, dobrze dostosowuje ostrość, łatwo dopasować podstawkę do monitora, obraz też niczego sobie.

27.10.2021

Kamerka idealna do wideokonferencji. Obraz jest wystarczająco ostry, a sam mikrofon działa naprawdę dobrze.

13.3.2022

Bardzo dobra jakość, ale często samo z siebie łapie auto focusa bez ingerencji światła czy ruszania się.

6.3.2022

Jakość nagrywanego obrazu spoko, ale w trudnych warunkach oświetleniowych focus praktycznie nie działa.

Fajny sprzęt, focus działa całkiem nieźle. Używam jej na lekcjach zdalnych i śmiga bez problemu.

26.1.2022

Spoko kamera, autofocus łapie dobrze, idealna na lekcje zdalne czy na rozmowy przez messengera

Jakość obrazu jest bardzo dobra, a mikrofony zbierają czysty dźwięk bez zakłóceń. Polecam

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności