logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie Krux Solar RGB (KRX0022). Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu Krux Solar RGB (KRX0022).

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu Krux Solar RGB (KRX0022) liczba opinii klientów wynosi 226, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 6, a średnia ocena to 4.7.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Allegro liczba opinii klientów wynosi 68, a średni wynik to 4.7. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 24, a średni wynik to 4.4. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Komputronik liczba opinii klientów wynosi 2, a średni wynik to 5. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Mediaexpert liczba opinii klientów wynosi 14, a średni wynik to 4.9. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Morele liczba opinii klientów wynosi 71, a średni wynik to 4.5. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie X-kom liczba opinii klientów wynosi 47, a średni wynik to 4.9. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

24.9.2020

Za 50zł klawiatura dobra, ale ma swoje mankamenty mianowicie nawet na max podświetleniu nie widać klawiszy, podświetlany jest tylko "blat" kolory są takie jak na zdjęciu i nie można ich ujednolicić. Co do trybów podświetlania są 3 jasności, można je całkowicie wyłączyć i ustawić efekt oddychania. Plastik dobry jak za tę cenę jak i klawisze ale spasowanie elementów nie do końca szczególnie pod spacją i na rogach.

22.10.2020

Ogólnie dobry produkt jak na tą cenę ale według mniema duża wadę. Opiszę jak robi mnie występuje. Jest sytuacja np. jadę w ets i trzymam klawisz w i chce wyłączyć kierunkowskaz do tego lekko spamuje klawiszem d ponieważ skręcam i a tym komecie klawiatura się gubi i przestaje na chwilę reagować na klawisz d. Wgrch typu cs nie miałem tego problemu ale przez to miałem juz niejedna stłuczkę w ets2. Ogólne polecam

22.12.2020

za kwotę 45zł nie znajduję nic lepszego, mogłoby być podświetlenie klawiszy, ale z monitora jest wystarczająca poświata do gry i pracy, przyjemny skok klawiszy, nie zacina się, co prawda nie do końca jest to rgb, bo podświetlenie domenowo jest kolorowe i moża to wyłączyć, ale nie da się ustawić danego wariantu podświetlenia

10.2.2021

Klawiatura spoko kupiona za 60 zł ale na pewno nie będę z niej korzystał więcej niż 2-3 miesiące, ponieważ nadaje się ona do podstawowych funkcji. Brakuje m w niej lekko niższej ceny bo pomimo iż jest niska za takie pieniądze mogłaby mieć np. wymienne pickupy. Daje 6 gwaizdek ponieważ klawiatura ma sensu kupna

29.11.2020

Jak za 50zl nie widzę lepszego wyboru. Podświetlenie ładnie się rozchodzi, piszę się bardzo przyjemnie. Jedyny minus to bardzo delikatne szkło/plastik który pokazuje co jest włączone (caps, win lock, num lock) Na codzień gram w rpg a ta klawa idealnie się sprawdza. Przyjemny klik, łatwa wymiana capsow.

6.5.2021

Bardzo polecam klawiaturę Krux Solar, gdyż jest ona wytrzymała i bardzo łatwa w tematyce czystości. Na niej osobiście, przez bardzo wygodne klawisze, które posiadają bardzo przyjemny dźwięk, ale także przez jej wygodne kliknięcia czułem się jakbym używaj klawiatury mechanicznej z niższej cenowo półki.

29.10.2020

Ogólnie właśnie piszę tą recenzję z tej klawiatury. Jest ona naprawdę bardzo fajna, wygląda na droższą - robi wrażenie. Podświetlenie bardzo ładne, lecz w nocy niestety kompletnie niepraktyczne, gdyż klawisze nie są podświetlane.. Bardzo wygodna w użyciu, warta ceny. Polecam i pozdrawiam!

2.12.2020

Bardzo dobra klawiatura (szczególnie do pisania). Ma bardzo ładne podświetlenie. Ma klawisz funkcji, więc jak ktoś potrzebuje klawiatury do laptopa to ta klawiatura jest idealna. Ma dość duży skok, ale klawisze i tak łatwo się klika. Podsumowując bardzo dobra klawiatura. Polecam.

19.8.2020

Klawiatura za 50 zł - działa. To chyba wystarczająco prawda?Klawiatura mimo bycia membranową nie należy do najcichszych. Podświetlenie ładne, ale niestety nie podświetla klawiszy.Same klawisze dobrze reagują na przyciśnięcie - opóźnień nie ma.

28.4.2021

Kupiłem jako alternatywa dla syna. Aktulana klawiatura nie wytrzymała ( AWSD) :) klawisze wyraźnie działają , naprawdę można uniknąć przypadkowego kliknięcia w inny przycisk. Dodatkowo podświetlenie robi robotę. Dla gamera polecam 100 %

29.4.2021

Jesteś zadowolony z tej klawiatury. Bardzo podoba mi się jej podświetlenie które można swobodnie regulować. Nie zajmuje mi dużo miejsca na biurku oraz działa bardzo płynnie. Moim zdaniem w takiej cenie ciężko znaleźć coś lepszego.

23.9.2020

Kupiona dla dzieciaka, który jest zadowolony. Wysoki profil i cicha (ja preferuję niski), klawisze trochę małe, ale może nauczy się większej precyzji. Na plus standardowy układ klawiszy. Podświetlenie można wygasić.

28.7.2022

Podświetlenie zupełnie niepotrzebne, bo nie świecą się klawisze. Nie jest ultra cicha, ale na pewno w porównaniu z mechanicznymi klawiaturami jest cichsza. A tak poza tym - nie jestem pro graczem, zdaje egzamin.

23.1.2022

Fajny stosunek ceny do jakości. Klawiatura jest dobra do pisania i grania. Podświetlenie jest zupełnie niepraktyczne, bo nie widać klawiszów, ale tego się spodziewałem i nie jest mi potrzebne.

8.8.2022

Jak z tą cenę nie ma co wymagać nic wyrafinowanego. Wykonanie nie jest złe, bratowi wystarcza więc jeśli ktoś szuka taniej klawiatury dla nie wymagającej osoby, może brać ja pod uwagę

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności