logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie LogiLink Kabel sieciowy 6A 10G S/FTP 5m szary (CQ3072S). Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu LogiLink Kabel sieciowy 6A 10G S/FTP 5m szary (CQ3072S).

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu LogiLink Kabel sieciowy 6A 10G S/FTP 5m szary (CQ3072S) liczba opinii klientów wynosi 38, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 2, a średnia ocena to 4.7.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Komputronik liczba opinii klientów wynosi 37, a średni wynik to 4.7. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Morele liczba opinii klientów wynosi 1, a średni wynik to 5. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

LogiLink produkuje bardzo dobre kable. Wcześniej już miałem kable tej firmy i byłem zadowolony także tym razem się nie zawiodłem. Jedyne co mi trochę przeszkadzało to sztywność tego kabla, ciężko go było ułożyć, ale jak się już ułoży to jest wszystko OK. Gorąco polecam

Ładny kabelek, łatwo się wpina i wypina. PLUS: Dzięki specjalnemu rozwiązaniu osłony zaczepu, ów zaczep nie zahacza o kable gdy się kabel przeciąga z pomiędzy innych kabli. MINUS: Osłona zewnętrzna jest miękka i łatwo się "łamie".

Kabel wykorzystałem do przerzucenia netu z jednego pomieszczenia do drugiego bo brakowało kontaktu. Mimo długości kabla nie ma problemów z transferami. Net chodzi bez zarzutu a jakość kabla jest w zupełności wystarczająca.

Kabel super wykonany, stabilne połączenie jestem zadowolony z zakupu. Niestety strasznie twardy, po rozwinięciu ciężko go przymocować przy ścianie bo uparcie chce się skręcać.

Produkt na 10 punktów ,zakupiłem ten kabel ,po zmianie ze zwykłego kabla z Cat 5e na nowy wersji Cat 6a, różnica ogromna tak że polecam wszystkim .

Świetnie wykonany z bardzo dobrych materiałów z dbałością o szczegóły. Zależało mi na najwyższych transferach i się nie zawiodłem.Polecam

Otrzymany towar jest zgodny z opisem. Całość zamówienia przebiegła sprawnie, a towar otrzymałem bardzo szybko. Jakość towaru jest wysoka.

Kabelek jest sztywny. Użyłem takich kabelków do podłączenia kilku AP wtykanych bezpośrednio do gniazdka w ścianie.

Kabel jest dobrej jakości, przesyłka została zrealizowana sprawnie i szybko - bez żadnych komplikacji. Polecam

Kabel dobrze działa, nie widzę aby ze względu na długość był jakieś straty w osiągach siedzi

W tej cenie dobrze spełnia swoje funkcje i nie mam się do czego przyczepić

jakościowo przewód jest b dobry, do tego długość w tej cenie ok, polecam

bardzo dobra obsługa wobec sklepu koomputrownik dobra najlepsza marka .

Zależało mi na jakości i 1Gb/s transferze. Sprawdza się w 100%. Polecam

Wszystko ok.Zakupy w Lęborskim Komputroniku to sama przyjemność.Polecam

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności