logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie Logitech Desktop MK120 (920-002563). Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu Logitech Desktop MK120 (920-002563).

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu Logitech Desktop MK120 (920-002563) liczba opinii klientów wynosi 365, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 5, a średnia ocena to 4.6.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Allegro liczba opinii klientów wynosi 21, a średni wynik to 4.8. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 31, a średni wynik to 4.5. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Komputronik liczba opinii klientów wynosi 27, a średni wynik to 4.5. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Morele liczba opinii klientów wynosi 273, a średni wynik to 4.6. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie X-kom liczba opinii klientów wynosi 13, a średni wynik to 4.7. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

5.2.2022

Nie jestem przyzwyczajony do klawiatur z klikiem, jednak laptopowe i moje poprzednie to trochę inna bajka.Czyli twarda, mocny klik... trochę dawne czasy gdy miałem kontakt z maszyną do pisania się przez to kojarzą, ale oczywiście to Logitech więc jest miło.Jeśli ktoś jednak ma miękkie paluszki i jest przyzwyczajony do miękkich klawiatur to jednak ta może być męcząca przy intensywnym używaniu.myszka też ma dosyć twardą rolkę, z myszką miałem kontakt wcześniej, ale nie zapamiętałem tego jej wyraźnego cyklo-obrotu. Akurat z myszką wolałbym bez owego "kliku", bo domyślnie nie wpasowuje mi się do ustawień zmiany pulpitu i mam przejście pomiędzy tikiem kółka.nie wiem co wada,a co zaleta więc zostawiam w opisie ku potomności.Ja na pewno będę zadowolony, bo przyzwyczajenia poprzednie mam z x lat, a nie od urodzenia ;-), a potrzebuję solidnej klawiatury.
jeszcze

11.4.2017

Używam już od 5 lat tego zestawu i mogę napisać, że klawiatura jest bardzo dobrej jakości. Jest trwała a także solidna i ma ładny klasyczny wygląd. Po kilku latach intensywnego używania tylko 3 litery są lekko starte - poza tym klawiatura wygląda jak nowa. Może nie jest najcichsza, ale wydawany przez nią dźwięk jest przyjemny. Skok klawiszy jest idealnie dobrany i pozwala wygodnie pisać. Myszka ma bardzo głośną rolkę (po 5 latach uległa uszkodzeniu) i szybko się brudzi. Budową wewnętrzną myszka też nie zachwyca i taniej można kupić urządzenie o wiele lepiej skonstruowane. Polecam klawiaturę Logitech K120, ale myszkę kupiłbym innego producenta.

23.3.2014

bardzo dobry zestaw za niską cenę. Do codziennej pracy, a i zwyczajnego pogrania w 100% wystarczy. Plastiki są dobrze spasowane, nic nie skrzypi, klawisze klawiatury wydają się mieć skok podobny do klawiatur typu slim - płytki - co jest bardzo miłe w codziennym użytkowaniu. Myszka standardowa tak samo przyzwoicie wykonana. Oba produkty posiadają kable z przyzwoitym oplotem. Zestaw w dobrej cenie - bez pseudo "gaminogowych " bajerów - opłacalny zakup. Polecam.

28.9.2014

Chciałbym tylko napisać po ponad roku użytkowaniu ze klawiatura naprawdę i to naprawdę jest rewelacyjna. Chodzi nadal tak samo jak na początku bez żadnych problemów.A jeszcze myszka. Jedyne co się stało przez ten czas to starła się podkładka poślizgowa, można ja wymienić za grosze dosłownie, mi tam bez niej odpowiada, dodam ze nie mam podkładki i chodzi rewelacyjnie!

15.10.2013

Komplet klawiatura z myszą. Jest to standardowy produkt. Zwykła klawiatura i mysz 1000 dpi. Jakość wykonania dobra jak przystało na Logitech. Wszystko dobrze spasowane i działa jak trzeba. Jest to zwykła klawiatura z myszą, a nie produkt dla graczy więc oszczędzę sobie porównań typu jakość kliku, szybkość myszy itp. Ot klawiatura i mysz do codziennego użytku.

25.1.2021

Mam przekonanie do niej. W firmie pracujemy tylko na niej. Właśnie zakupiłem kolejną sztukę do obsługi maszyn, ale producent nie schodzi z tonu. Pierwsza pracuje z nami już chyba z 8 rok. Nie da się ukryć, że jest prosta i klasyczna, ale niesłychanie trwała. Spełnia swoją rolę niczym młotek do wbijania gwoździ.

Uważam, że zestaw, jako całość, rewelacja, ale do "normalnej" pracy na kompie. I takie jest przeznaczenie tego zestawu. Ale jeśli ktoś używa do gier... To niech nie ma pretensji i nie zaniża oceny produktu bardzo dobrej jakości. Do gier polecam MK710, syn używa i naprawde sam jestem zdumiony ile to wytrzymuje.

13.7.2016

Zestaw ten jest tani i zarazem dobry. Myszka idealnie wpasowuje się w dłoń, przez co dobrze sprawuje się w grach jak i w zwykłym przeglądaniu internetu. Klawiatura jest zbudowana solidnie i wygląda schludnie. Klawisze są dobrze rozstawione co zapewnia szybkość oraz dokładność w pisaniu.

Niestety klawiatura ma amerykański układ czyli inny niż ten widoczny na zdjęciach. inny kształt entera. Lewy szift jest krótki i ma tam dodatkowy klawisz z ukosnikiem. Mnie to przeszkadza i gdybym wiedział to bym kupił inny model. Niestety nigdzie nie ma o tym informacji a szkoda.

24.2.2019

Bardzo dobry zestaw za niewielkie pieniądze. Jeśli nie oczekujesz od klawiatury podświetlania, miliona dodatkowych klawiszy multimedialnych, robienia kawy i śpiewania kołysanek to jest to zestaw dla Ciebie. Brak jakichkolwiek zastrzeżeń, ale też bez jakiś szczególnych wyróżnień.

30.6.2017

Za miesiąc, będzie dobry rok posiadania tej klawiatury. Nie jestem znawcą, ale ta klawiatura była dla mnie dobra i do grania, i do pisania. Jest dla mnie uniwersalna. Żaden przycisk jeszcze nie odleciał, co mnie dziwi, ponieważ gram również po nocach. Bardzo dobra klawiatura.

16.1.2018

Dobry zestaw do prac biurowych oraz prostych zastosowań domowych w przystępnej cenie. Logitech kolejny raz udowodnił, ze można zrobić tani, praktyczny i praktycznie bezawaryjny zestaw klawiatura + mysz.Klawiatura cicha (membranowa), myszka profilowana.

22.8.2019

Produkt jest w nowszej wersji niz pokazują zdjęcia. Normalnie wygląda lepiej, nowocześniej. Duży minus za klawiaturę UK, co pogarsza wygodę użytkowania w porównianiu do typu US, którego używa większośc świata, ponieważ jest najwygodniejsza.

Prosta ale niezawodna klawiatura, ergonomiczna i niezawodna myszka. Przyjemnie się pisze na klawiaturze, przyciski dobrze funkcjonują. Po dłuższym czasie użytkowania przez kobiety (długie paznokcie) wycierają się litery na przyciskach.

6.4.2018

Dla mnie najważniejsze aby klawisze klawiatury nie wycierały się (używam jej często codziennie), a sama klawiatura nie tańczyła po biurku. Mam ją jeden dzień, więc wszystko jest nowe i w porządku. Nie potrafię napisać nic więcej.

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności