logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie Logitech G512 Carbon GX Brown Tactile (920-009352). Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu Logitech G512 Carbon GX Brown Tactile (920-009352).

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu Logitech G512 Carbon GX Brown Tactile (920-009352) liczba opinii klientów wynosi 29, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 5, a średnia ocena to 4.5.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Allegro liczba opinii klientów wynosi 4, a średni wynik to 3.5. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Euro liczba opinii klientów wynosi 3, a średni wynik to 5. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Komputronik liczba opinii klientów wynosi 3, a średni wynik to 4.3. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Mediamarkt liczba opinii klientów wynosi 5, a średni wynik to 5. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie X-kom liczba opinii klientów wynosi 14, a średni wynik to 4.6. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

2.11.2020

Tęczę można wyłączyć na stałe nadpisując domyślny styl. Zdefiniowany w ten sposób kolor zostaje wtedy na stałe i działa nawet bez aplikacji G-HUB. Oczywiście potem można go znów nadpisać - z aplikacji G-HUB. Klawiatura sama w sobie jest kompromisem między systemami blue i red. Jeszcze pisze się na niej OK, ale nie jest już tak głośna żeby nie dało się wytrzymać bez słuchawek. W porównaniu do GENESIS Thor 300 RGB US Outemu Brown wypada bardzo podobnie i gdyby Thor działał dobrze to bym G512 nie kupił. Niestety Genesis dał ciała i enter łapie od razu gdy tylko się go dotknie. Logitech już tego błędu nie popełnił i żeby enter załapał należy go nacisnąć (jak każdy inny przycisk). Cena jest zaporowa.Najlepiej czekać na jakąś promocję.
jeszcze

26.3.2021

Klawiaturę mam od kilku tygodni. Wykonana jest świetnie, ALE jeśli ktoś korzystał ze zwykłej klawiatury albo niskoprofilowej, to musi się przyzwyczaić do zauważalnie większej wysokości klawiszy. Co do samych przełączników nie chcę się wypowiadać bo nie mam porównania do innych. Ogólnie pisze się bardzo fajnie i nie jest za głośno. Na krytykę jednak zasługuje moim zdaniem aplikacja G HUB, która nie jest zbyt intuicyjna, a do tego bywa że coś "nie załapie" i dopiero restart aplikacji sprawia że profile kolorów się odpowiednio zmieniają. A mówiąc o podświetleniu klawiszy - kolory super, możliwości kombinowania duże. Tak więc o ile samej klawiaturze daję maksymalną ocenę,o tyle aplikacja to dwie gwiazdki mniej.
jeszcze

26.9.2020

Korzystam z klawiatury od okolo miesiaca, przede wszystkim do pisania. Mam odniesienie glownie do brazowych przelacznikow od kailh + kilka lat temu o wiele krotszy epizod z brazowymi mx cherry.Same switche oceniam na bardzo dobre, prawdopodbnie lepsze od obu powyzszych. Keycap-y i ogolne wykonczenie klawiatury wzorowe.Niemile zaskoczyl brak mozliwosci zachowania ustawienia bezposrednio na urzadzeniu (wersja fw: 119.1.14). Domyslne ustawienie podswietlenia zaczyna sie kiczowata tecza...

29.3.2020

Bardzo dobra klawiatura gamingowa. Szybkie i bezproblemowo działające przełączniki Romer-G, podświetlenie RGB, mega solidna konstrukcja, genialne wykonanie.Polecam pobrać oprogramowanie Logitech G Hub ponieważ tam można ustawić podświetlenie i funkcje klawiszy dodatkowych.Zdecydowanie polecam wszystkim fanom gier!

19.3.2021

Przesiadka z mechanicznej klawiatury z biednymi niebieskimi Switchami - super. Trochę brakuję mi klikania natomiast dla innych było wkurzające :) Dobry kompromis, jeżeli ktoś dużo pisze i korzysta z mikrofonu równocześnie. RGB jest rewelacyjne :D

6.1.2022

klawiatura jak klawiatura, do pisania do grania super, ładne jest też podświetlenie, nie wali po oczach jak się siedzi w ciemności, tylko szkoda że dodatkowe klawisze nie są podświetlane które używamy z klawiszem shift

29.11.2020

Klawiatura bardzo solidnie wykonana, bardzo dobrze się na niej pracuje. Bardzo fajnie wygląda. Szeroki zakres dostosowania. Polecam wszystkim niezdecydowanym.

15.10.2020

Produkt wykonany wzorowo. Aluminium i najwyższej jakości plastiki. Przełączniki Brown zapewniają względna ciszę. Klawiatura uniwersalna - do pisania i grania.

Do tej marki mam zaufanie. Kolejna klawiatura i jestem znowu bardzo zadowolony. Jest mega wygodna, ładnie wykonana i nie za wielka. Podświetlenie jest super.

6.4.2020

Jedna z moich ulubionych klawiatur jakie miałemIdealnie dobrane kolory klawiszyPrzeżyła już dużo, a działa jak nowa

20.4.2020

Bardzo dobrze sprawdza się w grach, jest wygodna, ma super przełączniki. Jestem mega zadowolony z zakupu, polecam.

3.12.2019

Układ klawiszy jest inny niż na zdjęciach. Klawiatura posiada duży enter, ale na szczęście lewy shift jest długi.

6.4.2020

Świetna klawiatura gamingowaDobrze zrobione klawisze - cicheŁadnie wyglądaDobra cena polecam

8.12.2021

Klawiatura ok, mam tylko pytanie do czego służy otwór z tyłu po srodku klawiatury?

klawiatura ma świetną mechanikę, jest bardzo dobrze podświetlona - warta tej ceny

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności