logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie Logitech G613. Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu Logitech G613.

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu Logitech G613 liczba opinii klientów wynosi 57, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 5, a średnia ocena to 3.8.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Allegro liczba opinii klientów wynosi 5, a średni wynik to 4. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 13, a średni wynik to 3.6. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Mediaexpert liczba opinii klientów wynosi 1, a średni wynik to 5. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Morele liczba opinii klientów wynosi 28, a średni wynik to 4.2. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie X-kom liczba opinii klientów wynosi 10, a średni wynik to 2.4. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

9.7.2019

Wbrew opiniom - ja jestem zadowolony. (Moja nie uległa żadnej awarii więc tu nie narzekam) Korzystam z tej klawiatury od ok 7 miesięcy i jak na razie wszystko jest ok. Głośna bo głośna ale to w końcu mechanik, jak się wcześniej grało tylko na membranówkach to trzeba się przyzwyczaić.Za plus dam czas reakcji, wygodę użytkowania (zwykle trzymam klawiaturę na kolanach podczas gry), długi czas pracy na bateriach (dobre alkaliczne wytrzymują ok 2 miesiące przy średnio intensywnym użytkowaniu). Nie ma problemów z zakłóceniami na receiverze jakie miałem czasem z innymi zestawami bezprzewodowymi)Klawiatura dość ciężka.Do grania bez kabli mogę polecić. (wcześniej używałem Logitecha MK710 - dobra klawiatura ale beznadziejna myszka z zestawu.+wszystkie wady klawiatury membranowej, np zacinające się klawisze czy czasami nie łapie)
jeszcze

31.12.2019

Klawiaturę używam do pracy, nie do grania. Okazała waga jest dla mnie zaletą, klawiatura nie przesuwa się po biurku. W porównaniu z membranowymi, przełączniki klawiszy ułatwiają pisanie, reagują przy mniejszym skoku. Program G HUB działa jak należy, do dodatkowych klawiszy G przypisałem skróty i makropolecenia bez problemu.Instalacja sterowników automatyczna, po wetknięciu mikroportu do gniazda USB prawie natychmiast gotowe do pracy.W trakcie pisania mam wrażenie pracy z klawiaturą maszyny do pisania, słychać uderzenia w klawisze i sprężyny.Podsumowując, polecam.

24.10.2018

Klawiatura jest duża i ciężka, dla mnie to plus. Pewnie leży na biurku i robi wrażenie na żywo. Wysoki skok klawiszy, które są bardzo czułe więc nie musimy naciskać ich do końca. Idealna nie tylko do grania ale i dużej ilość pracy biurowej. Ja na dodatkowych klawiszach zapisałem sobie skróty takie jak CTRL+C, CTRL+V, CTRL+X, CTRL+A, co naprawdę ułatwiło mi pracę. Pisząc na niej mam nieco odczucia maszyny do pisania. :) Cenię sobie również klawisze multimedialne, które działają z programem Spotify.Polecam nie wymieniłbym na żadną inną.

14.11.2020

Klawiatura z layout USA, świetna...Trzyma długo na baterii (na to wygląda), nie jest głośna bo to jest typ przełączników tactile.Porównywalna do cherry brown, naprawdę wygodna, jednak koniecznie trzeba się przyzwyczaić do pisania (i trudno potem się przełączyć np. w pracy).Minusem ogromnym jest oprogramowanie logitecha (badziew napisany w javascripcie), jednak samo przełączanie BL/Lightspeed jest ultra płynne i działa to doskonale na setupie laptop-PC.Za tę cenę tylko brać...

23.6.2020

Klawiatura G613 zakupiona w MediaExpert to strzał w 10. Mechaniczne przyciski reagują natychmiastowo i błyskawicznie - spisują się przy pracy i graniu. Jak typowy mechanik pracuje głośno( w porównaniu do membrany) ale nie jest to w żaden sposób uciążliwe. Łączność radiowa bez najmniejszego zarzutu - nie odczułem żadnych opóźnień. Jako bonus wygląd - na żywo wygląda lepiej niż na zdjęciach. Polecam

14.4.2019

Całkiem spoko klawiatura, solidna i ciężka, przypomina mi klawiatury w starych komputerach typu amiga itp ;)Wkurzajace ulozenie klawiszy g1/6. Nie jestem przyzwyczajony ze ESC nie jest w rogu , na szczęście mozna przypisac/skopiowac ESC na g1, wiec w razie błędów z trafieniem nic sie nie dzieje. Fajny tryb gry, blokujący klawisze windows - nie wyjdziemy przypadkiem do pulpitu. Ogolnie polecam.

7.8.2020

Czy są znacznie lepsze klawiatury przewodowe w znacznie niższych cenach? Tak.Ale jeśli ktoś lubi mechaniczny klik i potrzebuje czegoś bezprzewodowego - polecam z całego serca. W niższe modele klawiatur bezprzewodowych udających mechaniczne nie polecam celować.Jeśli ktoś nie jest top-tier graczem (podkreślam słowo top-tier), opóźnień raczej nie poczuje. Baterie trzymają długo, soft jest ok.

4.8.2020

Jeżeli szukasz klawiatury bezprzewodowej, ale jednocześnie mechanicznej - z dodatkowymi klawiszami pod makra oraz dedykowanymi klawiszami multimedialnymi to ta klawiatura będzie dla Ciebie idealna. Długi lewy shift tak jak to powinno być, skok i "feeling" klawiszy świetny.Dodatkowy plus - można w locie przełączać pomiędzy PC, a np. telefonem komunikując się po BT - genialne.

6.7.2018

Moja wymarzona klawiatura bez kabli. Już nie muszę poprawiać i bawić się z kablami żeby nie przeszkadzały. Funkcja pisania na telefonie też jest przydatna dla kogoś kto szybko pisze na klawiaturze. Dwa minusy: brak oświetlenia i przy wciskaniu klawiszy słychać coś w stylu echa sprężyn czy blachy, lecz przy intensywnej rozgrywce to nie zwraca się na to uwagi.

9.2.2021

Moja wymarzona klawiatura bez kabli. Już nie muszę poprawiać i bawić się z kablami żeby nie przeszkadzały. Funkcjapisania na telefonie też jest przydatna dla kogoś kto szybko pisze na klawiaturze. Dwa minusy: brak oświetlenia i przywciskaniu klawiszy słychać coś w stylu echa sprężyn czy blachy, lecz przy intensywnej rozgrywce to nie zwraca się na touwagi.

2.4.2018

Klawiatura bezprzewodowa. Mega, mega gratulację dla Logitech.Zero ścinek, szybka praca reakcji, mechaniczna, prosty w obsłudze program, można połączyć z komórką, tabletem. Jeden przełącznik, który wyłącza klawiszę WINDOWS!Nie będę się rozpisywał tyle co w myszcę G603, ale jestem bardzo zadwolony

28.2.2020

Klawiatura jest rewelacyjna. Solidna, ciężka, nie przesuwa się na biurku. Bardzo wygodna podkładka pod nadgarstki, świetny układ i jakość samych klawiszy mechanicznych.Dzięki łączności bezprzewodowej + bluetooth pozwala na bardzo szybkie przełączanie między np. komputerem a laptopem.

25.8.2020

Widać, że negatywne opinie napisała jedna, sfrustrowana osoba która zapewne sama ją zalała - klawiatura śmiga bezawaryjnie już od kilku lat i wszystko jest jak najbardziej OK, super działanie i wygodna praca z prawilnym układem US QWERTY.

22.7.2018

Klawiatura jest na prawdę świetna. Mimo że obiętościowo jest większa o dodatkową podstawkę na oparcie nadgarstków, ze względu na jej bezprzewodowe połączenie z kompem z możliwością przyspieszenia i budowę klawisze wybrałbym ja ponownie!

24.11.2020

Klawiatura dla specyficznego klienta. Niby gamingowa, ale bez podświetleń. Posiada praktyczne przyciski. Przez swoją wagę i prosty wygląd sprawia wrażenie solidnej. Spełniła moje oczekiwania.

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności