logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie Logitech K375s Multi-Device (920008181). Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu Logitech K375s Multi-Device (920008181).

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu Logitech K375s Multi-Device (920008181) liczba opinii klientów wynosi 105, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 6, a średnia ocena to 4.2.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Allegro liczba opinii klientów wynosi 8, a średni wynik to 4.5. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Avans liczba opinii klientów wynosi 1, a średni wynik to 5. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 20, a średni wynik to 4. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Komputronik liczba opinii klientów wynosi 9, a średni wynik to 4.8. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Morele liczba opinii klientów wynosi 44, a średni wynik to 4. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie X-kom liczba opinii klientów wynosi 23, a średni wynik to 4.6. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

29.7.2018

Moje wymagania co do klawiatury były dość skromne: bezprzewodowa, nie za duża wymiarowo, koniecznie Logitech i koniecznie w miarę "nowy" model.Wybrałem Logitech K375s Multi-Device bo to jest model z grudnia 2016 - już nie młodziak, ale jeszcze nie staruszek.W sprzedaży są starsze modele i nadal sprzedają się (i działają !) świetnie.Klawiatura jest w kolorze grafitowo-białawym. Góra grafitowa a spód biały.Trzy górne klawisze są też białe i odróżniają się wyraźnie dużym kontrastem od reszty klawiszy.Klawiatura waży z bateriami 460 g - jest wyraźnie lżejsza - prawie o połowę od mojej starej klawiatury i to jest jej duży plus.Wymiarowo jest węższa,ale dłuższa o kilka centymetrów - mniejszy rozmiar to też plus.Oczywiście od razu wgrałem poprawkę FIRMWARE wydanej przez Logitech do tej klawiatury - odnosi się ona do szybkiego przejścia do trybu uśpienia.Zrobił to dedykowany do tego program Logitech Firmware Updating Tool jaki pobrałem z ich strony.Pobrałem ze strony Logitech najnowszą wersję programu do tej klawiatury Logitech Options i go zainstalowałem - dopiero ten program pozwala na konfigurację klawiszy.Nie pojawiła mi się ikona tego programu w pasku zadań - a powinna tam się pojawić. W pasku zadań - tam, gdzie jest data, sieć, głośność i kilka innych, niezbędnych ikon.Opcja z menu start "przypnij do paska zadań" to nie jest ta opcja o jaką chodzi.Może to jakiś bug programu a może program nie ma takiej opcji - gdyby nie miał to źle.Konfiguracja umożliwia zmianę funkcji 6 klawiszy. A jaka ma więcej ? Żadna ?Owszem mają...ale to klawiatury nie w tej cenie, nie tego typu.W klawiaturach za 500-800 zł jest więcej klawiszy do konfigurowania.Tyle, że w grach to nawet najlepsza klawiatura sama nie będzie strzelała do przeciwników - tak daleko technologia jeszcze nie poszła.Układ klawiatury jest trochę inny niż w mojej starej, ale ja nie mam żadnego problemu z rozpoznawaniem liter.A komunikacja między tym co widzą moje oczy a tym co mózg wyśle do palców rąk jest na tyle sprawna, że zmiana umiejscowienia klawiszy nie jest dla mnie problemem.Zawsze znajdę odpowiedni klawisz - nie dziś to jutro...Co to za marudzenie: krótki shift, dziwny enter, delete i insert w innym miejscu ?Przecież na zdjęciach widać jakie są te klawisze.Widziały gały co brały - jak mawiają sprzedawcy używanych samochodów.Za krótko mam klawiaturę żeby już mieć o niej pełną opinię.Jeszcze tylko moja uwaga o zasilaniu.Moja stara klawiatura na 2 paluszkach AA litowych (12 zł) działała 3000 godzin (trzy tysiące). Na alkalicznych (2.80 zł) działa już 2800 godzin.Jak widać litowe baterie wydajnością d*py nie urywają, ale ich cena i owszem. 4 razy droższe a nie działają 4 razy dłużej !Ta nowa jest na 2 baterie AAA - mimo, że baterie są mniejsze (pojemnością a nie rozmiarem !) to spodziewam się, że krócej nie pochodzą jak 2000-2500 godzin.
jeszcze

Szukałem właśnie czegoś tego typu. Klawiatura na bluetooth dzięki temu można ją szybko sobie przełączyć między różnymi urządzeniami. Jednocześnie może być sparowana z komputerem i telefonem. Do komputera jest nanoodbiornik, do telefonu zwykły bluetooth. Natomiast można ją też podpiąć sobie dodatkowo choćby pod smartTV. Bardzo wygodne bo jak się korzysta z netu na telewizorze to wyszukiwanie czegoś na YT, Netflixie etc to z klawiaturą jest duży komfort bo inaczej wpisywanie treści z pilota to makabra. Klawiatura poza tym sama w sobie jest bardzo ładnie wykonana i dobrze wykończona. Pracuje bardzo miękko ale z odpowiednim wyczuciem no i jest również bardzo cichutka, nikomu nie przekszadza nawet późną porą w domu.Plus dla Logitecha za podstawkę pod telefon - mała rzecz a cieszy.
jeszcze

2.3.2021

Klawiatura spełnia swoje zadania, przejścia między urządzeniami są raczej płynne. Dzięki możliwości blokowania trzech klawiszy służących do przechodzenia między urządzeniami, mamy możliwość wykorzystania wszystkich klawiszy funkcyjnych. W zestawie jest stojak pod urządzenie mobilne. Zapewnia on stabilna podporę przez co można swobodnie z nich korzystać. Niestety nie jest on regulowany, ale można ten problem rozwiązać za pomocą domowych sposobów. Połączenie z urządzeniami nie sprawia problemów, jest raczej intuicyjne. Jednak zaczynając pracę na niej można łatwo zmienić język wprowadzanego tekstu przez co miałem problem z korzystaniem z niej na smartfonie przy uruchomionej klawiaturze ekranowej google.Po zmianie jej na oryginalną klawiaturę ekranową problemy ustąpiły.
jeszcze

9.1.2022

Klawiatura bardzo wygodna. Po sparowaniu i zainstalowaniu odpowiedniego oprogramowania przełączanie się między urządzeniami jest bardzo proste. Na początku zdarzało mi się jednak przełączyć przez przypadek, ale po kilku dniach nabrałem przy niej wprawy. Na dzień dzisiejszy jest moją główną klawiaturą służącą do pracy wraz z myszą Logitech M590. W przypadku osób korzystających z laptopów lub komputerów z ograniczoną ilością portów USB świetną robotę zrobi odbiornik Unifying - zaskoczyło mnie jak wygodne jest to rozwiązanie. Jeśli chodzi o jakość wykonania to jest średnia, nic nadzwyczajnego. Cenę usprawiedliwiają wcześniej wymienione funkcje Unifying oraz możliwość płynnej zmiany urządzeń.

25.8.2019

Na początku miałem mieszane uczucia w stosunku do tej klawiatury. Po części wynikało to z negatywnych opinii o tym produkcie, jakie przeczytałem na tej / innych stronach. Obecnie widzę, że opinie jakoby ta klawiatura była słaba są w istocie słabe. Klawiatura posiada dwa standardy łączności, które działają świetnie. Ze strony producenta można pobrać z dwie instrukcje wraz z dodatkowym oprogramowaniem umożliwiającym zmienianie funkcji wybranych klawiszy. Klawiatura lekka i ułatwiająca pracę ;)

7.5.2021

Wszystko ok i działa, za krótko ją mam aby powiedzieć coś więcej. Zobaczymy po dłuższym użytkowaniu. Trochę "drogawa" jak na sam plastik, wg mnie powinna być tańsza jak na samą klawiaturę. Robi wrażenie bardzo delikatnej, przyciski również. Podczas pisania bardzo bezdźwięczna i przyciski działają wg mnie niepłynnie i sucho. Podstawka na telefon na plus - wygodna. Kupiłem tylko dlatego , że myszkę mam z tej samej firmy i chciałem aby działało na jednym porcie.

5.2.2020

Nie mam o co się przyczepić, klawiatura wygodna, może nie należy do najcichszych, ale jestem z typu ludzi co lubią słyszeć jak piszą, także mi to nie przeszkadza i to jest nic w porównaniu z niektórymi mechanicznymi :) Używam w pracy, w której po 8h dziennie praktycznie coś na niej piszę, posiadam ją od 2 miesięcy i bateria dalej na full. Jeśli chodzi o parowanie, super sprawa, sprawnie przełączam się między komputerem a telefonem

27.6.2017

bliźniaczy model do klawiatury zestawy MK235 Logitecha - bardzo dobra klawiatura z dodatkowymi funkcjami dla 3 urządzeń. Paruje się momentalnie, piszę się bardzo fajnie i cicho.Mankament to błąd w opisie X-KOMu - klawiatura nie jest czarna a grafitowa z białym spodem. - Poprosimy o poprawkę, chyba że jest na stanie i czarna to bardzo chętnie kupię :)Brakuje tez diod podswietlających funkcje CAPS LOCK, NUM LOCK

25.12.2021

Gwiazdka mniej, bo klawisze potrafią się przycinać, ale to zależy jaki egzemplarz się trafi. Konstrukcja mało sztywna, ale z perspektywy czasu - nie ma to znaczenia. Ot, pierwsze wrażenie, że jest mało solidna. Jeśli ktoś używa dwóch komputerów, np. prywatny i służbowy, to wygoda jest niesamowita. Po zalaniu kawą dało się ją bez większych problemów reanimować ;) Podstawka pod smartfon - dla mnie bezużyteczna.

3.3.2021

Klawiaturę używam od stycznia 2018 roku, więc już 3 lata. Osobiście nie zamieniłabym na inną - dużo programuję i w sumie też gram, sprawdza się do tego idealnie. Nie mogę dać full gwiazdek, gdyż czasami faktycznie ma problem ze sparowaniem nowych urządzeń itd. Ludzie w moim otoczeniu również narzekają na moją głośność klikania. Poza tym brak zastrzeżeń.

18.12.2018

Klawiatura bardzo fajna Cicha, ale dziwnie są rozmieszczone i zwymiarowane klawisze funkcyjne, typu FN, Enter, start itd. dodatkowo skok klawiszy który jest, ale trzeba się do niego mocno przyzwyczaić bo pisząc dłuższy tekst czasami mamy wrażenie że nacisnęliśmy klawisz ale nie zostało to odczytane, do tego głośniejsza spacja z innym dziwnym dźwiękiem.

9.8.2019

Super klawiatura. Zaczne od standu na tel, jest elegancki i spoko, ladnie sie komponuje. Klawiatura wykonana dobrze, bez szalenstwa w tej cenie. Dość cicha. Przełączanie sie miedzy urzadzeniami to jest jedna z fajniejszych rzeczy z jakimi mialem do czynienia w klawiaturach. Super rzecz! Do tego jest cicha. Nic tylko brać

4.3.2018

klawiatura ekstra. Do mistrza Szymona z komentarza wyżej. Na ESC masz kłódkę, dajesz klawisz funkcyjny ESC i tym samym wyłączasz w ogóle funkcyjne opcje. Co to oznacza? Ano to, że naciskasz F5 i działa on jako F5 i każdy inny klawisz działa tak jak na klawiaturze "zwykłej" bez drugiej opcji. Spóbuj i daj znać

2.3.2020

Kupiłem, działa fajnie - z dwiema uwagami - guma na nóżkach jest zbyt mała, prawa strona lubi się śliznąć czasem- przy dłużej wciśniętych klawiszach regulacji głośności kilka razy już mi się zacięła - cały czas wysyłała sygnał "głośniej", trzeba było ją włączyć i wyłączyć. Niby nic, a jednak denerwujące.

9.6.2018

Klawiatura działa bez zarzutu. Główna funkcja przełączania pomiędzy urządzeniami oraz łączność bluetooth/unifying działa bez zarzutu.Wykonanie samej klawiatury w dobrym standardzie - choć widać, że to najtańszy model od logitecha. Półka wyżej to logitecha MK850 Performance. Ten produkt także polecam :)

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności