logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie Logitech Kamera C920S Pro. Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu Logitech Kamera C920S Pro.

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu Logitech Kamera C920S Pro liczba opinii klientów wynosi 61, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 4, a średnia ocena to 4.6.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Allegro liczba opinii klientów wynosi 38, a średni wynik to 4.8. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Avans liczba opinii klientów wynosi 1, a średni wynik to 5. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 11, a średni wynik to 4. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Mediaexpert liczba opinii klientów wynosi 11, a średni wynik to 4.6. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

14.11.2020

Moje trzecie podejście do zakupu kamerki; poprzednie zwróciłam. Ta jest zdecydowanie lepsza (ale też znacznie droższa). Wyglądam w niej naturalnie; daje dobry obraz. Jeśli chodzi o dźwięk, rozmówca pochwalił, więc zakładam że wszystko jest w porządku. Jest dość ciężka jak na taki drobny przedmiot, co mnie pozytywnie zdziwiło. Pięknie wykonana i równie starannie zapakowana. Rzeczywiście jest bardzo stabilna na monitorze, po zamocowaniu. Klapka zasłaniająca obiektyw, kiedy nie używam kamery sprawia, że czuję się bezpiecznie.

26.2.2021

Przeszedłem długą drogę z różnymi kamerkami ale musze to przyznać tu jest klasa. Mikrofon też niezły choć polecam kierunkowe - przy tej klasie obrazu warto zadbać o drugą część - najlepiej SAMSON Go Mic Connect USB FPT (z kształtowaniem wiązki, używam) lub prostszy samo GoMic tej samej firmy - znacznie większa membrana = super jakość nawet do wysokiej jakości podcastów czy nagrywania audio , a miejsca na biurku nie zabierają wcale

9.12.2020

Jestem bardzo zadowolona z zakupu. Pracuję zdalnie z domu i dzięki kamerce moi uczniowie mają dużo lepszy obraz. Kiedy pokazuję karty z obrazkami, maluchy żywo reagują i odpowiadają, czy powtarzają nowe słówka. Kamerkę mogę zaczepić w dowolnym miejscu i ustawić pod odpowiednim kątem. Dobry produkt w odpowiedniej cenie.

16.4.2020

Kupiłem tą kamerkę z myślą o streamowaniu, sprawuje się świetnie. Polecam zainstalować Software od Logitecha, który pozwala na więcej niż sterowniki w Windowsie w tym zabawę z balansem bieli itp. Dodatkowo wyposażona w fajny gadżet w postaci klapki na obiektyw, który można zamknąć jeśli nie chcemy być podglądani. ;)

7.5.2021

Ma problem z określaniem jasności na tle okna. Trzeba mocno wtedy doświetlać kadr, a czasem wyłączać automat. Wiele kamer w telefonach radzi sobie z tym bez problemu. Po za tym naprawdę super.

29.3.2020

Kamerka sprawuje się wyśmienicie, nie mam zastrzeżeń do niej. ZALETY: Full HD. Autofocus szybko reaguje. Świetna do video czatów oraz do streamingu. Automatyczne kadrowanie, śledzenie twarzy.

17.4.2021

Kamera działa jak do tej pory idealnie, tak jak sobie zaplanowaliśmy obraz z lewej czasami nie ostry z prawej w normie, ogólnie bez zmian, zamierzamy dalej używać jej bez żadnych zmian.

9.3.2021

wykonana solidnie, uchwyt montażowy, wbudowany mikrofon, szklany obiektyw. Za te pieniądze rewelacja - nie wiem jakie ma odniesienie do tych tańszych typu no-name czy esperanzy

18.4.2020

Bardzo fajnie działa, choć Logitech ma mały bałagan w ilości oprogramowania. Niemniej nie ma problemu z samym poziomem działania. Jakość super.

5.11.2020

kamera która kosztuje normalnie 400 zł, w dobie pandemii 700-800zł - Biedni Panowie Przedsiębiorcy, lekka przesada żerować tak na klientach.

5.5.2020

Kamerka przerosła moje oczekiwania. Solidnie wykonana, bardzo ostry obraz. Wiele pomocnych ustawień i funkcji w aplikacji Logitech. Polecam

3.4.2021

Rewelacyjna jakość przesyłanego obrazu. W porównaniu do tych wbudowanych w laptopy kamerek - to naprawdę przepaść jakościowa.

31.3.2021

nie chce współpracować z Logitech Capture, choć wg. informacji Logitecha powinna. Z innymi programami działa 10/10.

20.4.2022

bardzo dobry produkt, fajna klapka do zamykania kamerki, wszystko automatycznie się łączy, ma szerokie zasosowanie

4.3.2021

Logitech to znana marka i tu się nie zawiodłem. Miałem chińskie kamerki i one miały kiepski mikrofon oraz optykę.

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności