logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie Logitech Webcam C310 (960-000638). Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu Logitech Webcam C310 (960-000638).

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu Logitech Webcam C310 (960-000638) liczba opinii klientów wynosi 39, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 2, a średnia ocena to 4.8.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 34, a średni wynik to 4.7. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie X-kom liczba opinii klientów wynosi 5, a średni wynik to 5. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

30.11.2010

Ja również jestem zaskoczony jakością obrazu oraz dźwięku jaką oferuje ta kamera.Super nagrywa w każdych warunkach oświetlenia nawet przy oświetlaniu z monitora,mikrofon jest czuły co pozwala na rozmowę podczas której można swobodnie chodzićpo pokój czy kuchni coś sobie tam robiąc.Dobre również jest dołączone oprogramowanie posiada duże możliwość, są dostępneaplikacje do połączeń video, edytowania czy rozpoznawania twarzy.Plusem też są częste aktualizacje które można pobierać automatycznie lub nie, świadczy to o tym iżfirma na bieżąco poprawia jakość swojego produktu.Kamerka warta swojej ceny choć mogła by być ciut tańsza ;)

12.4.2013

Posiadam tę kamerkę od kilku dni... JESTEM WRĘCZ ZASKOCZONY !!!. Kamerkę porównywałem z Creative Live! Cam Sync HD oraz z mikrofonem Zalman zm mic 1 więc mogę powiedzieć że ta kamerka jest killerem w swym przedziale cenowym! Piękny obraz, dźwięk BAJKA nic dodać nic ująć, tylko troszkę słabe mocowanie do monitora (mój ma tylko 1,5 cm szerokości) i delikatnie się chwieje. Internet mam 2mb/s upload mam 0,25 mb/s i na skypie w hd nic nie ścina :) Jestem bardzo zadowolony z tej kamerki, w tej cenie nie dostaniemy nic innego! Od zawsze Logitech, nigdy mnie nie zawiódł !

29.5.2015

Poprzednia kamerka była używana ok 4 lata temu więc porównanie mam słabe ale w związku z nim oczekiwania były niezbyt wygórowane. Tymczasem jestem zachwycony jakością obrazu (nawet w bardzo słabym oświetleniu) i dźwięku. Używam tej kamery korzystając z Skype i Tlenu. W obydwóch przypadkach świetnie spełnia swoje zadanie. Jedynie mocowanie wydaje się być mało stabilne ale póki co kamerka jeszcze mi się z monitora nie zsunęła.

31.1.2011

fakt zgadzam się w pełni z poprzednimi opiniami,tylko mam jedno ale,ponoć ma trochę bajerów a te z kolei można wykorzystać tylko przy komunikatorze dołączonym do oprogramowania,w skypie już nie? a może się myle to mnie poprawcie. jako aparat foto nie interesuje mnie więc ilość pikseli jest mi obojętna. ogulnie to jest to, to co chciałem mieć.

9.11.2012

Jakość obrazu przyzwoita, natomiast czułość mikrofonu rewelacyjna. Podczas rozmowy przez Skype z dziewczyną puściłem cichego bąka, myśląc że pozostanie niezauważony, a ona go usłyszała! Od tej pory już się nie krępujemy i puszczamy bąki przy sobie. Dziękuję Ci Logitech!

27.4.2012

Kamerka ta spisuje się wyśmienicie. Obraz jest płynny i klarowny, brak szumu i świetna jakość przekazywania obrazu. Mikrofon również spisuje się świetnie. Warta swej ceny. Firma dba o swoje produkty i wciąż wydaje aktualizacje oprogramowania.Nie mam żadnych zastrzeżeń.

18.11.2013

Super kamera świetny obraz nawet jeśli światło skierowane jest na obiektyw ,dobry obraz przy nie wielkim oświetleniu funkcja śledzenia twarzy reaguje poprawnie zatem nie mam zastrzeżeń , oraz cena która nie rujnuje.Dlatego bardzo polecam.

19.8.2013

Zaletą jest bezproblemowe użycie pod linuxem i niezła rozdzielczość. Wadą jest niewygodny sposób montowania, który uniemożliwia jej trwałe przymocowanie do "grubszych" monitorów LCD (mój monitor ma ok. 4cm grubości).

17.3.2013

Bardzo dobra kamerka sama reguluje ostrość, super się spisuje w mniej naświetlonych pomieszczeniach, obraz przez Skypa jak żyleta. Wbudowany mikrofon dobrze wyłapuje szumy. Polecam.

28.9.2010

Jestem bardzo zadowolony z zakupu ! Ta kamerka wymiata - super obraz i dzwięk, nic nie smuży !!! Jakość wykonania też nie budzi zastrzeżeń - POLECAM ! Jedyna wada, że jest droga !

6.7.2016

W tej cenie najlepsza, do skype, na yt, fb. Rejestruje obraz 720p z 30 kl./s., brak szumów i widoczność w ciemniejszych miejscach. Spokojnie można wydać te parę groszy

25.3.2020

Musisz lub możesz pracować zdalnie? Zrób sobie uprzejmość i korzystaj z tego sprzętu. Genialna jakość wykonania, prostota obsługi - działa idealnie.

23.1.2014

Kamerka jest super !!! Obraz bardzo czytelny i bez smużenia. Jedynie można mieć zastrzeżenia do mocowania - jest słabe ! Polecam

27.1.2015

Kupiłem dwie kamery C310 (wymiana starych kamer), jakość obrazu i dźwięku bardzo dobra (jest mozliwość regulacji parametrów)

5.7.2014

Jestem zadowolony z kamery i mikrofonu który jest w niej wbudowany. Na razie działa bez awaryjnie przez ponad 2 lata.

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności