logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie Mad Dog GK700 RGB. Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu Mad Dog GK700 RGB.

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu Mad Dog GK700 RGB liczba opinii klientów wynosi 5, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 1, a średnia ocena to 1.6.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 5, a średni wynik to 1.6. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

4.8.2020

Nie polecam nikomu tej klawiatury , zakupiłem dwie sztuki , i to najgorszy zakup w moim życiu , pierwsza byla do wymiany w sklepie juz po pierwszym odpakowaniu , przy shifcie bylo mnosto jakiegoś kleju , po wymianie i tak byly problemy, spacja chodzila z trudem , przyciski wytarly sie po miesiącu , a podswietlanie dzialalo tylko w polowie klawiatury , z drugą zakupioną klawiaturą bylo jeszcze gorzej , po miesiącu padl klawisz ,,strzałka w góre" , w taki sposob ze klawiatura czyta to jakby klawisz byl wcisniety non stop , 2 miesiace pozniej to samo stalo sie z klawiszem ..D" brak już nerwow do tego produktu , nie polecam

7.1.2020

klawiatura bardzo fajna ale jest trochę tandetna. np.literki się zdzierają i bardzo zbiera bród. warto dopłacić do lepszej klawiatury

13.1.2020

zmieniam zdanie. ostatnio ją zalałem słodkim napojem a ona nawet rozkręceniu,wyczyszczeniu działa źle! Nie polecam tej chińszczyzny.

8.11.2020

Bardo Słaby Produkt, Nikomu Nie Polecam. Po 2 tygodniach klawisze zaczynają się ździerać oraz podświetlenie rgb nie działa sprawnie.

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności