logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie Mad Dog GK801 Czarny. Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu Mad Dog GK801 Czarny.

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu Mad Dog GK801 Czarny liczba opinii klientów wynosi 5, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 1, a średnia ocena to 1.8.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 5, a średni wynik to 1.8. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

22.6.2021

Ładna cicha klawiatura na której przyjemnie się pisze. Myślałem, że zostanie ze mną na dłużej niestety po około 3 miesiącach użytkowania zaczęły nawalać klawisze a i 2. Niestety membranowa klawiatura z Tesco za 10 zł ma dłuższą żywotność.

14.2.2021

Wszystko ok do momentu aż padł klawisz W po niecałych 2 miesiącach, na plus że sklep wymienił od ręki na nową, warto trzymać paragon, tylko pytanie ile wytrzyma kolejna? Poza tym fajnie sie z niej korzysta

14.5.2021

***** ***** nic nie bijesz dbasz bardziej niż o dziewczyne a tu jak nie enter to w,d sie kilka raz na 20 wciśnięć nie polecam nie warta kaski za jaką wystawiona

6.8.2021

Jak większość osób po 3 miesiącach padł klawisz w,s i Control. Wymieniłem na nową i nadal to samo. Szkoda bo klawiatura przyjemna.

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności