logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie Media-Tech Cobra Pro Inferno (MT1253US). Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu Media-Tech Cobra Pro Inferno (MT1253US).

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu Media-Tech Cobra Pro Inferno (MT1253US) liczba opinii klientów wynosi 78, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 2, a średnia ocena to 4.3.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Allegro liczba opinii klientów wynosi 56, a średni wynik to 4.2. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 22, a średni wynik to 4.6. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

8.4.2018

Jest to moje pierwsze doświadczenie z klawiaturą mechaniczną. Co mnie na początku zszokowało to głośność pracy - jeśli ktoś dzieli przestrzeń z innymi ludźmi to niech się lepiej zastanowi nad zakupem. Klawiatura jak na swoją cenę jest przyzwoicie wykonana, aluminiowa obudowa dobrze się prezentuje. Co mi się nie podoba to brak podświetlenia jednym kolorem oraz nieco toporny klawisz spacji, który "feelingiem" przyciskania odstaje od reszty klawiszy.

31.3.2021

- Świetnie wygląda- Ciekawy plate co wyróżnia tą budżetową klawiaturę na tle innych- Podświetlenie RGB za tak niską cene- Japońskie odpowiedniki oryginalnych switchy wcale nie brzmią źle. Jeśli ktoś chce klawiaturę na start polecam :)- Dość wysoka. Jeśli ktoś nie miał styczności z tak wysokimi klawiaturami będzie musiał się przyzwyczaić.- Kabel jest ogromnym plusem. Zamaist w oplocie gumowym to takim sznurkowym. Dla mnie jest to plusem.

22.6.2020

Cudowna, normalnie cudo techniki. Dźwięki klawiszy przypominają mi pisanie na maszynie do pisania. Kolory są bardzo wyraziste, mocne, a ma możliwość zmiany natężenia światła, dzięki czemu nie razi. Możliwość zaprogramowania podświetlenia klawiatury bardzo ułatwia grę, szczególnie w nocy. Co więcej cudownie prezentuje się jako element gamingowego stanowiska. Polecam z całego serca!

28.11.2020

Solidna konstrukcja dobrze wykonana, jak na te cenę to dobry mechanik, minusem to że nie ma trwałego koloru co zresztą pisze w opisie, ale jeśli ktoś lubi rgb to polecam. Kupiłem 2 tygodnie temu i jestem zadowolony.

12.6.2019

Przesyłka została bardzo szybko wysłana i bardzo szybko do mnie dotarła. Dzięki solidnemu zapakowaniu doszła bez uszkodzeń. Klawiatura super działa i świetnie się z niej korzysta. Polecam firmę na przyszłość.

6.12.2018

jak na swoją cenę świetna jest to co prawda moja pierwsza klawiatura mechaniczna ale dla ludzi nie wiedzą czy chcą klawiaturę membranową czy zwykłą polecam ją do sprawdzenia co się woli

18.11.2020

Dobra fajna klawiatura, chociaż trafiają się sztuki, którym nie działają klawisze, a przynajmniej kilka z nich. Na razie mam drugą wymienioną i działa jak na leży. Za tę cenę polecam.

18.7.2017

Świetnie wykonana klawiatura za nie duże pieniądze!! Sporo Opcji programowania podświetlenia klawiszy. Ładnie spasowana i wykonana z aluminium. Polecam.

30.4.2020

ok -szkoda, że nie można łączyć funkcji. Chciałem podświetlić wybrane przyciski i chciałem, żeby był efekt "rozchodzenia" po naciśnięciu przycisku ;)

4.1.2018

Bardzo dobrze wykonana i aluminiowa klawiatura. Dość głośna, ale to podobno cecha charakterystyczna mechaników. Cena adekwatna to jakości :)

3.7.2017

Dość głośna, ale bardzo dobrze wykonana klawiatura. Aluminiowa obudowa robi wrażenie. Do 200zł chyba nic lepszego nie ma na rynku.

13.12.2020

Polecam każdemu klawiatura była prezentem dla gracza cs go. Jest zadowolony sprawdza się w 100 %

8.10.2018

jestem zadowolony, nie rozumiem komentarzy typu że jest głośna :D każdy mechanik jest głośny...

15.1.2018

Klawiatura fajna ma podświetlenie LED można przepisywać klawisze do podświetlenia.

15.7.2020

Wszystko w jak najlepszym porzadku.Klawiatura super.Goraco polecam..Pozdrawiam

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności