logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie Microsoft LifeCam Studio Win USB (Q2F-00018). Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu Microsoft LifeCam Studio Win USB (Q2F-00018).

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu Microsoft LifeCam Studio Win USB (Q2F-00018) liczba opinii klientów wynosi 36, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 5, a średnia ocena to 4.4.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Allegro liczba opinii klientów wynosi 8, a średni wynik to 4.9. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 8, a średni wynik to 4.6. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Komputronik liczba opinii klientów wynosi 8, a średni wynik to 4.2. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Morele liczba opinii klientów wynosi 11, a średni wynik to 4.1. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie X-kom liczba opinii klientów wynosi 1, a średni wynik to 5. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

9.6.2011

W łączności wideo następuje w Polsce i na świecie przełom w postaci przejścia na sensory CMOS owocujący powstaniem kamer tv o wymiarach ludzkiego oka i nie gorszej rozdzielczości. Znane do tej pory kamerki za grosze raptem staja sie bardzo dokładne (full HD i nie za takie grosze...) i w połączeniu z monitorami full HD stają się takie, że mogą zastąpić lustro z łazienki... Efekt jest komiczny, bo jesteśmy przyzwyczjeni do deformacji lustrzanej zamiany lewe-prawe, a kamera tego nie robi i dużo śmiechu zanim człowiek się z tym oswoi!... Konkurencyjne oferty, o których można przeczytać np. na amazon.com (po ang. to się nazywa webcam)są porównywalne co do jakości i ceny. Ale szykuje się gruby przewrót,więc wybrałem microsoft...
jeszcze

30.12.2012

Ciekawy, solidny sprzęt, jednak kombinowanie by kamera nagrywała materiał w Full HD, nie powinno mieć miejsca, skoro kamera jest Full HD. I jest jedną z najdroższych kamer Microsoftu. By rejestrować Full Hd potrzebny jest virtudub (32 bit)ale i tak nie da się ustawić Full Hd w skype i innych komunikatorach. Drażni też brak możliwości całkowitego wyłączenia mikrofonu, i wykorzystania kamery do rejestrowania samego obrazu. Całe szczęście idzie to obejść, przez ściszenie do "0" mikrofonu wbudowanego w kamerę. Jakość mikrofonu w kamerce jest gorsza niż w kamerach logitecha. Jakość i ostrość obrazu jest jednak lepsza niż u konkurencji.

10.10.2020

Kamerka jest automatycznie wykrywana w Windows 7 i 10 i nie wymaga instalacji sterowników ani dodatkowego oprogramowania. Przetestowana w Skype i Zoom. Dobra jakość obrazu przy słabym oświetleniu. Osadzona na przegubie, co pozwala na obrót o 360 stopni w poziomie i ok. 30 w pionie. Sensor z rzeczywistym 1080p (bez interpolacji). Przed epidemią można ją było dostać za połowę obecnej ceny, nadal jednak jest to jedna z najtańszych kamer internetowych oferujących sensowną jakość obrazu.

2.10.2012

Rewelacji nie ma szczerze mówiąc. Obraz i kolory lepsze od Logitech\'a C 920. Virtual Dub bez problemu nagrywa full HD. Szkoda że oprogramowanie do tej kamery, które można pobrać umożliwia nagrywanie tylko w HD, wbudowany mikrofon lepiej filtrować zbędne odgłosy. Tutaj Logitech C 920 jest lepszy.

14.10.2017

Kamerka całkiem fajna. Ładnie wykonana, trochę waży. Obraz bardzo ładny, szerszy kąt widzenia niż w mojej poprzedniej logitecha. Dźwięk super. Używam na win10 i kamerka czasami potrafi się zawiesić i trzeba zrobić restart albo zmienić port USB. Ogólnie jestem zadowolony.

To już moja trzecia LifeCam Studio. Dopóki nie wyjdą kamery z większą liczbą klatek w FullHD i USB 3.0, będę je kupował nadal. Najlepsza dostępna obecnie kamera. Pozwala na przykręcenie do statywu - mam nadzieję, że z tego nie zrezygnują w nowych modelach.

7.12.2020

dobra jakość obrazu, wyrazisty obraz w ciemnych pomieszczeniach, plastyczny uwchyt, który można dostosowywać (nie wiadomo przy ilu próbach wyginania puści mocowanie na tzw zawiasach/nacięciach.) Brak obsługi przycisku w Windows 10

28.6.2019

co prawda używam sporadycznie - dla prezentacji live obszaru roboczego - jakość obrazu znakomita - montaż do statywu również OK - w sumie spełnia swoje zadanie a obraz (jak pisałem) znakomity (ostrość automatyczna także)

Kamerka internetowa LifeCam Studio firmy Microsoft rejestruje filmy w jakości Full HD 1920x1080 pixeli, a zdjęcia w 2560x2048 pixeli. Złącze USB 2.0. Działa wyśmienicie, tylko ta cena: 359 zeta. Polecam.

18.2.2015

Barddzo dobra jakośc obrazu nawet przy słabym świetle. 3 watowa żarówka led wystarczy, aby obraz był wysokiej jakiści. Jakość wykonania świetna. Cena niestety odzwierciedla wszystkie zalety. Jest droga!

18.4.2021

Kamera solidna, obraz dobrej jakości, mikrofon doskonały wręcz - świetnie łapie, dżwięk bardzo dobrej jakości.Z MacOS działa po regulacji ustawień jasności programem "Webcam Settings"

Kamera dobra. Działa jak należy. Wysyłka szybka sprawna, kamera była dobrze zapakowana. Całość oceniam bardzo wysoko.

30.10.2012

Świetna kamera internetowa za przyzwoitą cenę. Moim zdaniem w kwestii jakość/cena nie ma lepszego wyboru.

Wysoka jakość obrazu. Bez konieczności instalowania sterowników. Bardzo dobry produkt.

7.11.2020

Dobra współpraca z Zoomem, audio i video większej ilości osób wzorowe.

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności