logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie Modecom Volcano Lanparty (KMCLANPARTYU). Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu Modecom Volcano Lanparty (KMCLANPARTYU).

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu Modecom Volcano Lanparty (KMCLANPARTYU) liczba opinii klientów wynosi 30, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 1, a średnia ocena to 4.5.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 30, a średni wynik to 4.5. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

12.8.2018

Klawiatury używam od pół roku i bez komplikacji. Przełaczniki Blue mają bardzo przyjemny skok co jest bardzo przyjemne przy pisaniu jak i graniu.Dzięki aluminiowej konstrukcji jest bardzo solidna co idzie odczuć nawet po samej masie klawiatury. Troszeczke szkoda ,że nie mamy podpórki pod nadgarstki gdyż przy dłuższych sesjach można to wyraźnie odczuć ale jak za tą cenę nie ma do czego się przyczepić. Podświetlenie jest bardzo wyraźne a wiele trybów i kombinacji pozwala ją naprawde dobrze dostosować do siebie. Z całego serca polecam w tej cenie trudno znaleźć coś lepszego, szczególnie że możemy napędzać Polską gospodarkę jako iż Modecom to Polska firma. :)

14.12.2017

Moja pierwsza klawiatura mechaniczna. Dzięki podświetleniu o wiele lepiej jest mi użytkować ją w nocnych porach nie potrzebuję dodatkowe podświetlenia.Mechanik jak to mechanik musi trochę hałasu porobić.Są dwie rzeczy, które mi brakują:1. Brak numpada musiałem dodatkowo zakupić klawiaturę numeryczną, bo przy wprowadzaniu dłuższych ciągów cyfr oraz przy obliczeniach nie mogę się bez niej obejść.2, Dedykowanej aplikacji do zmiany funkcji klawiszy funkcyjnych (F1-F12 + FN) udało mi się pozmieniać niektóre z nich przy pomocy, oprogramowania dołączonego do mojej poprzedniej klawiatura (również firmy modecom)

9.1.2018

Klawiaturę użytkuję od kilku miesięcy i szczerzę mogę ten sprzęt polecić. Dzięki zmianie typu klawiatury z membranowej na mechaniczną szybkość pisania zdecydowanie uległa poprawie co usprawniło korzystanie z komputera (15h dziennie). Jako zaletę uznaję ciekawy design i dobre podświetlenie oraz ergonomię pracy.

11.1.2017

Bardzo dobra klawiatura, przełączniki działają jak powinny. Podświetlenie jest jasne i jest dużo efektów. Klawiatura posiada aluminiową płytę co usztywnia konstrukcję. Szkoda że napis VOLCANO nad strzałkami nie ma podświetlenia, no ale cóż. W tej cenie nie mam do czego się doczepić. Polecam!

10.3.2017

Jedyny mankament tej klawiatury, to niestety głośność pracy. O ile w ciągu dnia korzystanie z klawiatury nie jest problemem, o tyle w nocy...jak dla mnie za głośna, nawet jak na klawiaturę mechaniczną. Ale niestety, za te pieniądze ciężko znaleźć coś lepszego.

4.7.2017

Rewelacyjna klawa do grania. Mała i kompaktowa więc zajmuje niewiele miejsca na biurku, mechanik do tego z niebieskimi przełącznikami. Podświetlenie rewelka naprawdę wygląda czad w ciemnym pokoju. Jestem bardzo zadowolony.

16.12.2016

Nowoczesna klawiatura, która wywołała uśmiech nowego właściciela na sam widok, w praktyce jest moc radości i energii .Szczerze polecam

2.2.2017

Bardzo polecam, bardzo dobra jakość wykonania, rewelacyjne podświetlenie z różnymi opcjami.Mój najlepszy mechanik jakiego miałem :)

25.4.2017

Praca z klawiaturą jest bardzo wygodna. Zmiana podświetlania jest intuicyjna co bardzo ułatwia pracę w nocy. Polecam.

6.10.2018

Bardzo dobra klawiatura w przystępnej cenie, jednak niektórym może przeszkadzać jej głośne działanie

4.10.2018

Uzywana jeden dzień więc trudno powiedzieć o trwałości. Ale generalny look&feel b. dobry.

13.11.2017

Klawiatura jest świetna, a jeśli uwzględni się bardzo atrakcyjną cenę i dobre wykonanie.

9.1.2017

Super wygląda, extra działa, idealna budżetowa wersja klawiatury mechanicznej! Polecam!

28.4.2017

Klawiatura przyszła dzień po zamówieniu, dobrze się sprawuje, ładnie wygląda 10/10

24.1.2017

Klawiatura jest ekstra, zadnych problemow po miesiacu intensywnego uzytkowania.

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności