logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie Natec Zestaw 4w1 Tetra (NKL1180). Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu Natec Zestaw 4w1 Tetra (NKL1180).

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu Natec Zestaw 4w1 Tetra (NKL1180) liczba opinii klientów wynosi 27, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 5, a średnia ocena to 4.7.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Allegro liczba opinii klientów wynosi 16, a średni wynik to 4.8. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 2, a średni wynik to 5. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Komputronik liczba opinii klientów wynosi 2, a średni wynik to 5. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Mediaexpert liczba opinii klientów wynosi 2, a średni wynik to 5. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Morele liczba opinii klientów wynosi 5, a średni wynik to 4. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

9.6.2020

Kupiłam sobie ten zestaw jak zaczęłam pracę zdalną w domu. Już mam go spoty czas i jestem zadowolona. Jak dla mnie kolorki są super. Mysz pasuje do mojej dłoni oraz stabilnie trzyma połączenie i tylko raz baterię wymieniłam więc ok. Głośność i jakość dźwięku dla mnie ok żeby posłuchać muze w tle. Super że jest podkłada bo wcześniej nie miałam o wiele łatwiej się pracuje i jest przyjemna w dotyku.

19.6.2020

Taki zestawik dostałam do na urodzinki. Jestem zadowolona bo lubię taki jaskrawy kolor. Pierwszy raz wszystko mam bezprzewodowo podłączone i jak piszę to mi się nic nie zacina. Wszystko jest dosyć dopracowana bo wszystko działa. Bateria cały czas trzyma od zakupu. Jestem zadowolona z głośników fajny kształt i w ogóle miło się słucha.

20.4.2020

Bardzo ładny wygląd, dobrej jakości i przyjemny w dotyku materiał wykonania . Wszystko działa jak należy, glosniki ok a co ważne w końcu porządny kabel a nie drucik który się przedziera. Polecam bo naprawdę warto za taką cenę!

7.12.2020

Trochę zbyt sztywne klawisze klawiatury. Trzeba uważać pisząc, gdyż zdarza się przy lżejszym naciśnięciu, że nie złapie jakiejś litery.Mysza super. Dźwięk z głośniczków wyraźny i bez zniekształceń.Ogólnie duży plus.

7.7.2020

Jestem zadowolona z udanego prezentu, to moje pierwsze sprzęty bezprzewodowe. Ogólnie jak dla mnie zestaw został świetnie wykonany no i działa sprawnie. Dźwięk głośników, jak dla mnie do słuchania muzy idealny.

22.7.2020

Spory komplet w tej cenie i to bezprzewodowy więc jestem zadowolony. Sprzęty płynnie działają. Ogólnie spoko wyglądają i tak samo zostały wykonane.

Poleciła mi ten zestaw moja znajoma. Jestem zadowolona bo niedrogo mam kilka sprzętów do codziennej pracy a wyglądają dobrze. Też polecam

Fajny i ładny zestaw jestem zadowolona. Za 90zł wszystko działa jak powinni :D zgrabna mysz i to bezprzewodowa, muzyka super brzmi

20.10.2020

Klawiatura i myszka bez zarzutu. Głośniki nie nadają się do niczego. Kupiłem tylko ze względu na kolorystykę (dla córki).

16.7.2021

Jestem zadowolona, dla mnie tani zestaw z kompletnym wyposażeniem bo inaczej bym musiała dobierać w inny sposób.

10.5.2021

Bardzo ładna klawiatura z myszką dla dziewczynki. Głośników nie podłączałem...ale klawiatura i mysz OK.

24.11.2020

Jakość wykonania bardzo dobry, fajny zestaw ale klawiatura się zawiesza.

26.5.2020

Super sprawa. Dla dzieciaka 4in1, to kilka problemów mniej na głowie :)

26.7.2021

Sprezentowałam ten zestaw córce, podoba jej się i mi też. Budżetowe

20.2.2021

Niebieski to ólóbiony kolor mojej siostrzenicy

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności