logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie NTT Hiro Blade (NTT-X01). Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu NTT Hiro Blade (NTT-X01).

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu NTT Hiro Blade (NTT-X01) liczba opinii klientów wynosi 92, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 4, a średnia ocena to 4.9.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Avans liczba opinii klientów wynosi 36, a średni wynik to 5. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 12, a średni wynik to 4.4. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Electro liczba opinii klientów wynosi 30, a średni wynik to 5. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Mediaexpert liczba opinii klientów wynosi 14, a średni wynik to 5. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

31.3.2021

Świetna klawiatura, wykonanie na najwyższym poziomie. Klawiatura jest ciężka, co sprawia, że nie przesuwa się po biurku. Klawisze są całkiem głośne - jak to na mechanika przystało, ale słyszałem zdecydowanie głośniejsze egzemplarze. Przewód jest w oplocie, co oznacza, że długo posłuży. Ogólne wrażenie - klawiatura na długie lata, ze swojej strony - zdecydowanie polecam, mój ulubiony zakup od dłuższego czasu.

12.10.2020

Po użytkowaniu okolo 3 miesięcy moge coś więcej powiedzieć na sporo plus zasługuje profil i wykonanie klawiszy zastosowana mechanika jest na wysokim poziomie i nie odbiega od marek bardziej "wyhajpowanych" odejmuje pół gwiazdki za kabel szkoda ze nie jest dłuższy

19.12.2020

Można ją dorwać w fajnych promocjach i ja z takiej skorzystałem. Jest to super solidnie wykonana mechaniczna klawiatura, która myślę, że posłuży długie lata. Wygodnie się pisze, a do tego samo wciskanie klawiszy jest satysfakcjonujące.

26.1.2021

Spokojnie klawiaturę mogę polecić najbardziej zapalonym graczom, wytrzymała w stopniu heroicznym, super skok klawisza mechanicznego, a do tego nie kosztuje majątek i może spokojnie konkurować z droższymi modelami. Polecam!!

25.5.2021

Świetny mechanik, o ciekawym kształcie, niemniej jednak bardzo dobrze wykonany i bardzo dobrze działa. Przyciski bez zarzutu, nie są za głośne, całość solidnie spasowana i sprawia wrażenie niezniszczalnej, polecam.

16.9.2020

Ogólnie sporo, ale po odpakowaniu pudełka wiedziałem, za co zapłaciłem. Super wykonanie. Porządna mechanika. Bardzo czytelna. Najważniejsze że jest wygodna. Po 4 h pisania nic się nie dzieje. Nadgarstki nie bolą.

30.6.2021

Mechanik z prawdziwego zdarzenia. Klawiatura jest bardzo wygodna, świetnie się z niej korzysta, genialna do gier. Ma eleganckie podświetlenie i bardzo wygodny skok klawisza. Jestem bardzo zadowolony.

2.1.2019

Klawiatura naprawdę bardzo dobrze wykonana. Niestety minusem jest brak dostępności zapasowych gumek do zmiany koloru klawiszy. Producent daje tylko i wyłącznie jeden zestaw przy zakupie klawiatury :(

12.11.2020

Klawisze nie ścierają się na szczęście nawet po długim czasie za co ogromny plus, mechanizm klawiszy ma przyjemny skok a klawisze są dobrze wyprofilowane nie spada nam palec trudno się pomylić.

19.5.2021

Klawiatura wysokiej jakości, bardzo staranne wykonanie. Klikanie jest bardzo przyjemne, jak to w klawiaturze mechanicznej. Korpus jest metalowy, co sprawia, że konstrukcja jest bardzo solidna.

16.4.2021

Klawiaturka mechaniczna, a jak to mechanik to i świetny klik. Tutaj nie jest inaczej, mega wygodnie mi się pisze. Gra również, bo w sumie więcej gram, klawisze super klikają i miło się gra.

29.3.2021

Klik bardzo przyjemny, wyczuwalny pod palcem mechanik. Jak za tą cenę to czuć tę dokładność wykonania, wyższą niż standardowo. Sprawdza się super, nie mam z nią żadnych problemów.

21.2.2022

Mam już ponad rok tą klawiaturę i jakbym miał wybierać jeszcze raz to znów bym ją kupił. Jest wygodna, cena jest bardzo adekwatna do jakości. Polecam dla szczególnie wymagających.

25.2.2022

Mechanik z prawdziwego zdarzenia. Klawiatura jest ciężka i solidna, uważam, że dla graczy świetna opcja, ponieważ nie ma missclicków, wszystkie switche działają precyzyjnie.

19.12.2020

Klawiatura bardzo fajnie się sprawdza, mechaniczna to wiadomo, że fajny klik. Wykonanie bardzo spoko, myślę, że długo przeżyje. Podświetlenie miłe dla oka i dobrze wygląda.

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności