logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie OMEGA OK-05. Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu OMEGA OK-05.

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu OMEGA OK-05 liczba opinii klientów wynosi 3, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 1, a średnia ocena to 2.3.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 3, a średni wynik to 2.3. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

5.6.2014

Zakupiona w Kauflandzie z promocji/przeceny za 13zl z kablem mikro usb - usb żeński. Miała być wykorzystywana w pisaniu na tablecie, Niestety z Galax tab3 mini T110 nie współpracuje (albo tablet nie obsługuje OTG albo kabel dołączony nie jest OTG). Wgląda klawiatury oceniam jako przyzwoity.Ładna chropowata struktura plastiku. Posiada trzy zielone diody sygnalizacyjne (Caps lock, Num lock, Scroll Lock)Od klawiatury w cenie 13zł nie należy oczekiwać jakości. Klawiatura jest mało sztywna, wykonana z taniego plastiku, niskiej jakości, więc należy uważać na nóżki, które można bardzo łatwo wyłamać. Po wyjęciu z pudełka pachnie dość intensywnie plastikiem.Klik dość twardy, oporny,nie jest równomierny na całej głębokości. Do dłuższego pisania tekstów nie polecam ze względu na brak komfortu pisania i dające się we znaki zmęczenie.Po podłączeniu do laptopa przez hub występuje duże spowolnienie lub brak reakcji na kliknięcie. Podłączenie bezpośrednie klawiatury do laptopa eliminuje ten problem.Za cenę 13 zł raczej może być.
jeszcze

3.11.2019

nie działa

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności