logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie Pan I Pani Gadżet (BK3001). Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu Pan I Pani Gadżet (BK3001).

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu Pan I Pani Gadżet (BK3001) liczba opinii klientów wynosi 121, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 1, a średnia ocena to 4.2.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Allegro liczba opinii klientów wynosi 121, a średni wynik to 4.2. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

11.1.2021

Czytając recenzje miałem obawy przed zakupem tej klawiatury. Na szczęście okazały się nieprawdziwe i wg mnie wynikają z niewiedzy użytkowników oraz BRAKU INSTRUKCJI w komplecie. Klawiatura działa bez zarzutu! Korzystam z niej z iPad 8 Gen. Łączy sie z urządzeniem bez najmniejszego problemu, po 2 min. nieaktywności przechodzi w tryb uśpienia w celu oszczędzania baterii. Wystarczy nacisnąć spację i ponownie łączy się w 1 sek. z urządzeniem. Także po włączeniu fizycznym przyciskiem trzeba ją wybudzić spacją. Nie ma także problemu z polskimi literami, kwestia ustawień w systemie (Klawiatura Polska pro). Za tą cenę spodziewałem kompromisowego urządzenia, a tym czasem jest to pełnowartościowy produkt,zamiennik który Polecam.
jeszcze

1.10.2019

Całkiem przyzwoita klawiatura. Ma opcję czuwania, która włącza się po 15 minutach bezczynności. Po wciśnięciu klawisza i odczekaniu 3 sekund łączy się ponownie z komputerem. Oszczędza to energię, ale czasem denerwuje. Nie jest to macowska klawiatura, jej wygląd znacznie odbiega od Apple. Nie posiada zaokrąglenia, które sugeruje zdjęcie. W moim odczuciu ie jest to wada, ale jeśli ktoś szuka imitacji do Appla to nie w tym przypadku. Czasami zdarza się że spacja pisze kropkę zamiast spacji. Ogólnie oceniam klawiaturę dość dobrze, zwłaszcza że cena jest bardzo niska. Używam jej sporadycznie, nie gram w gry.

1.8.2019

Ładnie wykonana, skondensowana wersja, w stylu Apple. Z iPad em czy iPhone m paruje się natychmiast. Z Mac Mini za pierwszym razem sparował się i można było wpisać hasło. Przy kolejnych łączeniach - paruje się, ale nie wyświetla się już komunikat na ekranie, więc nie można wpisać hasła, trzeba skorzystać ze zwykłej klawiatury na kabel usb.

6.4.2021

Komputer, mimo że ją zapamiętuje, to nie łączy się z nią przy każdym włączeniu. Dodatkowo trzeba mocniej wciskać klawisze, bo nie zawsze łapie literki i robią się literówki. Poza tym wszystko ok.

6.8.2019

Bez problemu paruje się z MacBookiem Pro, bardzo wygodna w użytkowaniu. Czasami po przejściu do stanu uśpienia trzeba dłuższą chwilę poczekać na ponowne połączenie, ale cena to rekompensuje.

15.11.2018

Jak za ta cene bardzo ciekawa alternatywa dla oryginalnej klawiatury Macowej (ktora kosztuje 479zl) a ta 40 :DJak zaleje sie klawiature to polecam kupic ta jako tymczasowa . : )

23.2.2022

Hmm.. jak kupowałam nie wierzyłam ,że klawiatura za 40 złotych będzie działać i to jeszcze płynnie działać. Wyglada dobrze, solidnie mam nadzieje ,że będzie to zakup na lata.

28.11.2018

W tej cenie mega spoko, pisze się dość przyjemnie, działa długo na bateriach, ja mam włożone dwie te same sztuki od miesiąca i dalej wszystko działa perfekcyjnie, polecam.

22.1.2022

Za 40 zł nie znajdziecie nic lepszego, kupiłem na próbę myślałem ze będzie dziadostwo a okazało się ze naprawdę jest solidna. Dobrze ze nie kupiłem droższej. POLECAM!

19.8.2022

Jakość adekwatna do ceny, oczywiście nie ma co wymagać, że będzie porównywalny do Logitecha za 250zł. Jest bdb, działa, bez problemu paruje z Mac M1. Polecam.

22.11.2018

Panie i Panowie, klawiatura jest genialna! mam ja jeden dzień i jestem zachwycony! Za takie pieniądze jestem bardzo pozytywnie zaskoczony! P O L E C A M !

17.12.2019

Wg mnie produkt jak najbardziej w porządku. Wykonanie bardzo dobre. Skok klawiszy bardzo fajny. Nie spodziewałem się takiej jakości w takich pieniądzach.

19.3.2020

Klawiatura jest super. Wszystkie przyciski działają jak na Macu. Idealna alternatywa dla oryginalnego produktu. POLECAM ze spokojnym sumieniem.

28.1.2021

Bardzo dobry produkt. Szybkie parowanie. Wykonanie niczym nie odbiega od klawiatury Apple.Do tabletu polecam brać bez zastanowienia.

5.2.2022

To prawie ta klawiatura. Prawie. Czasami coś dziwnie podwójnie pisze ale to prawdopodobnie kwestia mojego systemu operacyjnego

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności