logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie Perixx PERIBOARD-324 (11583). Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu Perixx PERIBOARD-324 (11583).

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu Perixx PERIBOARD-324 (11583) liczba opinii klientów wynosi 7, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 2, a średnia ocena to 4.6.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Allegro liczba opinii klientów wynosi 1, a średni wynik to 3. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Morele liczba opinii klientów wynosi 6, a średni wynik to 4.8. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

6.12.2020

Ocena po kilkunastu minutach użytkowania:Świetny design, porządna konstrukcja, dobre wykonanie. Klawisze są bardzo ciche i mają krótki ale wyraźnie odczuwalny skok, przez co pisanie na tej klawiaturze jest moim zdaniem bardzo komfortowe (podobne wrażenia jak w klawiaturach z współczesnych notebooków). Podświetlenie ma tylko jeden poziom jasności, ale moim zdaniem jest on optymalny bo klawiatura jest widoczna w nocy i jednocześnie nie razi w oczy. Gumki antypoślizgowe pod klawiaturą stawiają wystarczający opór aby nie przesuwać przypadkowo klawiatury podczas korzystania z niej. Poboczne porty USB to na pewno przydatna funkcja dla osób korzystających z wielu akcesoriów do komputera.Podsumowując: jak na cenę 200zł klawiatura całkowicie spełnia moje oczekiwania,zwłaszcza że niestety na rynku oferta płaskich podświetlanych klawiatur na USB jest o wiele mniejsza niż by się chciało, większość ma duże mechaniczne klawisze i paskudny gamingowy design, lub są to klawiatury w o wiele wyższej cenie. Polecam każdemu kto szuka prostej, solidnej i cichej podświetlanej klawiatury.
jeszcze

2.4.2021

Ponowna ocena produktu po kilku miesiącach - niestety niektóre klawisze nie działają idealnie, zdarzało się zacinanie, brak kliknięcia albo kliknięcia podwójne, niestety z internetu wynika że nie tylko ja spotkałem się z tym problemem użytkując produkt. Moim zdaniem trochę nieprzyzwoita jakość jak na cenę 200zł za klawiaturę, ale poza tym nie miałem więcej problemów.

20.2.2021

Przyjemna klawiatura, ładniejsza niż na zdjęciu,, na razie działa, gniazda usb są odwrócone, ale da się przeżyć .

17.3.2021

Jestem bardzo zadowolony

4.6.2021

OK

2.4.2021

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności