logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie RAPOO 9500M (191800). Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu RAPOO 9500M (191800).

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu RAPOO 9500M (191800) liczba opinii klientów wynosi 16, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 2, a średnia ocena to 3.9.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 3, a średni wynik to 2.3. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Mediaexpert liczba opinii klientów wynosi 13, a średni wynik to 4.2. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

28.11.2020

Rapoo 9500M to niezbędny zestaw klawiatury i myszy dla osób ceniących nienaganne, proste wzornictwo, oparte na ergonomicznym kształcie urządzeń, wysokiej jakości zastosowanych materiałów i staranności ich wykonania. Design i funkcjonalność klawiatury nawiązuje do wysokiej jakości laptopów. Klawiatura wygląda jakby była wprost wyjęta z obudowy jednego z nich. Szczotkowane aluminium, klasyczny układ przycisków i ultra cienkość obudowy to przepis na stabilne, wytrzymałe i praktyczne urządzenie o ponadprzeciętnym wyglądzie. Mysz optyczna nie jest tylko zwykłym dodatkiem do klawiatury, ale pełnowartościowym elementem zestawu. Ergonomiczny kształt, dodatkowe przyciski boczne,solidna obudowa z tworzywa sztucznego dają funkcjonalne, przyjemne w obsłudze urządzenie. Zastosowana łączność bezprzewodowa oraz możliwość komunikacji zestawu z wieloma urządzeniami za pomocą Bluetooth i przełączanie zestawu między urządzeniami za pomocą jednego przycisku sprawiają, że Rapoo 9500M staje się niezwykle użytecznym narzędziem w biurze, przed TV w salonie czy też do obsługi innych urządzeń. Bez względu w jakim pomieszczeniu się znajduje jest jego atrakcyjnym elementem, którego nie trzeba chować do szafy. <br>Szczerze polecam, siedząc w salonowym fotelu bezszelestnie wciskając przyciski tego zestawu.
jeszcze

28.11.2020

Szukałem zestawu, który pozwoli mi zredukować liczbę kabli i uwolni przynajmniej jeden port USB, i da możliwość pracy z wieloma urządzeniami. Cena oczywiście też miała znaczenie. Wielogodzinna praca przy grafice.<br><br>Funkcjonalność i ergonomia:<br>Zestaw umożliwia przełączanie się miedzy aż 4-ma urządzeniami, co daje naprawdę dużą wygodę w użytkowaniu. Przy możliwości wykorzystania 3 częstotliwości BT, jest naprawdę mała szansa na konflikt z innym urządzeniem. Dodatkowo otrzymujemy dongle Wi-Fi, więc albo mamy wolne 2x USB, albo w jednym tkwi dongle. <br>Do funkcjonalności 2 uwagi - brakuje mi kontrolki włączenia klawiatury oraz brak kontrolek Caps/Scroll/NumLock.<br>Klawisze nisko profilowane, wrażenia, jak przy dobrej klawiaturze laptopowej, mysz jak dla mnie mogłaby być nieco większa, ale kwestia przyzwyczajenia. Mysz z wystarczającą regulacją rozdzielczości, gumowana, więc zapewnia dobry chwyt.<br><br>Wygląd: <br>Minimalizm, elegancja, ładnie się prezentuje na biurku, szczotkowane alu obudowy robi robotę, w końcu pożegnałem się z plątaniną kabli.<br><br>W tej cenie chyba niczego lepszego nie znajdziesz, ale to moja opinia.
jeszcze

1.6.2020

Od jakiegoś czasu szukałem na rynku zestawu klawiatura + mysz mając na uwadze nie tylko walory użytkowe czy wizualne ale również i cenę. Klawiatura: Wykonanie - minimalistyczny design w połączeniu ze szczotkowaną stalą sprawiają, że jest po prostu elegancka i nie zajmuje dużo miejsca przez co świetnie wygląda na każdym biurku. Walory użytkowe klawiatury to przede wszystkim krótki skok klawiszy, przez co pisanie to czysta przyjemność (jak na dobrej klasy laptopie) i możliwość podpięcia zestawu do kilku urządzeń jednocześnie. Mysz - bardzo dobrze leży w dłoni, a wszystkie dodatkowe przyciski których używamy umieszczone są tam gdzie powinny się one znajdować - ogólnie ergonomia jest na wysokim poziomie.Podsumowując - praca z tym zestawem to czysta przyjemność. Cena/jakość - 10/10. Polecam...
jeszcze

27.12.2020

Klawiatura i myszka łączy się na 3 pasmach bluetooth z 3 urządzeniami równolegle, np. Laptop, TV, tablet. Czwartym sposobem połączenia jest droga radiowa za pomocą dołączonego adaptera. Sama klawiatura jest ultra slim i rdzeń wykonany z metalu, wygląda naprawdę szykownie. Funkcjonalność klawiatury i rozmieszczenie klawiszy ok, skok klawiszy również. Całość do przyzwyczajenia się w krótkim czasie. Myszka choć standardowa, to całkiem fajna, idealnie by było jakby była bezgłośna, ale nie można mieć wszystkiego :)

3.2.2021

Bardzo ciekawa, cieniutka, jednocześnie mocna, metalowa od spodu, zasięg rewelacja, a co ważne możliwe sparowanie z różnymi urządzeniami, a nawet na dokładkę z telewizorem Smart. Dla mnie rewelacja.

6.6.2020

Klawiatura naprawdę cienka oraz idealnie dopasowany kąt pochylenia do pracy grafików oraz retuszu zdjęć.

19.11.2020

Świetna klawiatura, elegancki wygląd, wszystko działa rewelacyjnie. Polecam.

3.6.2020

Rewelacyjnie wyprofilowana myszka i bardzo wygodna klawiatura w pisaniu

22.9.2020

Bardzo trwała, wygodna w użytkowaniu, polecam.

31.10.2020

Towar zgodny z opisem.

28.10.2020

Polecam

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności