logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie Rapoo K2600 Czarna (158272). Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu Rapoo K2600 Czarna (158272).

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu Rapoo K2600 Czarna (158272) liczba opinii klientów wynosi 2, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 2, a średnia ocena to 2.5.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Allegro liczba opinii klientów wynosi 1, a średni wynik to 3. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 1, a średni wynik to 2. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

8.12.2021

Niestety, ale wbrew temu, co jest napisane i narysowane na pudełku, nie jest to układ "US international" tylko QWERTY UK, z krótkim shiftem, dodatkowym backslashem obok oraz wysokim enterem. Poza tym klawiatura i mysz są w porzadku. Działają bez zastrzeżeń, zarówno na Bluetooth jak i 2,4GHz. Nie ma odczuwalnych opóźnień. Podzielony układ klawiatury zmusza do "poprawnego" pisania. Koniec z klikaniem "B", "G" czy "T" prawą ręką. Jakość wykonania obu - przeciętna. Nie jest to produkt premium. Mój egzemplarz klawiatury ma niedomalowaną literkę "H", ale mnie to akurat nie przeszkadza. Mysz jest całkiem w porządku, chociaż chyba lepiej będzie leżała w mniejszych dłoniach.

18.8.2019

Touchpad w tel klawiaturze to totalna porażka. Działa tak nie precyzyjnie, że potrafi zaznaczać tekst przypadkowo i wykorzystywać gesty na kilka palców z użyciem tylko jednego palca, oczywiście całkiem przypadkowo.

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności