logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie RAPOO Multi-Mode 9900M Czarny. Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu RAPOO Multi-Mode 9900M Czarny.

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu RAPOO Multi-Mode 9900M Czarny liczba opinii klientów wynosi 23, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 4, a średnia ocena to 4.6.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Allegro liczba opinii klientów wynosi 11, a średni wynik to 4.4. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 3, a średni wynik to 4.7. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Empik liczba opinii klientów wynosi 1, a średni wynik to 4. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Morele liczba opinii klientów wynosi 8, a średni wynik to 5. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

22.9.2021

Super jakość wykonania, aluminiowa obudowa klawiatury wygląda bardzo solidnie i ładnie.Wszystko działa tak jak należy. Klawisze są przyjemne w dotyku idealny jak dla mnie układ z przerwami między f1-f4, f5-f8.Jedyne czego brakuje w klawiaturze to podświetlania. Panel dotykowy na górze rzadko używam, ale fajnie że nie wystają klawisze gładka prestrzeń, działa poprawnie.Mysz może nie jest piękna ale jest baaaaardzo ergonomiczna. Porównywałem sobie z tą logitech mx-master-3 i dla mnie ta jest lepsza - wygodniejsza do dłoni. Jedyne co jest lepsze mysz Microsoft Sculpt.Mam ten zestaw dwa lata - ostro używam kompa 8h dziennie. I jedynie jeden klawisz literka "S" się wytarł tak w 10%,na myszce trochę gumy odstaje. Właśnie rozważam czy nie kupić drugi raz tego samego.
jeszcze

16.4.2021

Klawiatura jest rewelacyjna, aż chce się na niej pisać, bardzo wygodna, dochodzi nisko do samego blatu. Używam tylko na radiowej wtyczce, nie korzystam z połączenie bluetooth, więc trudno mi cokolwiek o nim powiedzieć. Ale na radiowym łączu sprawuje się idealnie. Myszka jest absolutnie fantastyczna dzięki wyprofilowaniu, które nie męczy ręki. Chwilowo nie korzystam z żadnych dodatkowych opcji, których jest sporo. Podstawowy zakres wystarcza mi w tej chwili. Doceniam wygodę korzystania nawet po wielu godzinach przy kompie.

21.11.2021

Bardzo dobry sprzęt. Dobrze się prezentuje, mysz dobrze leży w dłoni, minusem jest wbudowany akumulator w niej, jednak jak na razie jedno ładowanie i cztery miesiące użytkowania przy kilku godzinach dziennie, to samo klawiatura. Minusem jest brak klawiszy multimedialnych, jednak w porównaniu ze sprzętami innych producentów nie traci zasięgu.

8.8.2021

mam tez rapoo e9270p od 8 lat dlatego sie zdecydowalem na ta wersje. W porownaniu do porzednika lepiej sie pisze, przyjemniej. Duży plus ze uklad klawiszy bez zmian. Szkoda ze mysz jest na wbudowane aku :/ obawiam sie ze kilka lat bedzie z tym slabo. Wolalem jak w poprzedniku aku AA lub baterie byly.

18.5.2021

Fajny sprzęt. Klawiatura i mysz eleganckie i precyzyjnie. Myszka bez wad. W klawiaturze brakuje przycisków funkcyjnych (w szczególność regulacji głośności), a panel dekoracyjny piano black rysuje się od samego patrzenia na niego. Mój do tego ma skazę (jakby paproch dostał się pod lakier).

19.4.2021

Cicha klawiatura. Duże przerwy między klawiszami. Minus, to czas przełączania pomiędzy urządzeniami. Sięga nawet kilku sekund. Czasem samoistnie gubi połączenie z urządzeniem. Za tę cenę wystawiam 4/5

20.4.2022

Klawiatura ok fajny metaliczny wygląd niezła tez jest funkcja szybkiego parowania, co do myszki jak dla mnie troszkę oporna ale za te pieniądze taki zestaw OK.

14.1.2021

brak oprogramowania na macOS w zestawie oraz na stronie producenta, ale bez problemu działa uniwersalna apka do ustawiania funkcji przycisków dodatkowych.

28.3.2021

Najlepsza klawiatura jaką miałem. Mysz też ergonomiczna, fajne przyciski do przełączania między czułością!

5.7.2021

Przyzwoity sprzęt w cenie 300 zł Pracuje się dobrze i dobrze się prezentuje.

9.7.2021

Doskonały stosunek jakości do ceny. Z macbook-iem pro pracuje wzorowo.

30.9.2021

Fajna klawiatura. Minus za brak sygnalizacji włączenia CAPS

7.6.2021

Wykonanie, "czucie" - na wysokim poziomie, wiadomo Rapoo!

27.1.2021

Bardzo dobrze wykonana klawiatura, klawisze nie hałasują,

3.4.2021

Pozytywnie zaskoczony po przesiadce z logitecha. Polecam

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności