logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie Razer Kiyo (RZ1902320100R3M1). Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu Razer Kiyo (RZ1902320100R3M1).

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu Razer Kiyo (RZ1902320100R3M1) liczba opinii klientów wynosi 103, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 6, a średnia ocena to 4.8.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Allegro liczba opinii klientów wynosi 30, a średni wynik to 4.9. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 15, a średni wynik to 4.8. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Komputronik liczba opinii klientów wynosi 8, a średni wynik to 4.2. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Mediaexpert liczba opinii klientów wynosi 2, a średni wynik to 5. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Morele liczba opinii klientów wynosi 22, a średni wynik to 4.8. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie X-kom liczba opinii klientów wynosi 26, a średni wynik to 4.7. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

10.6.2022

Będę porównywał co Logitech C920. Kupiłem Razer w miejsce HP 320 FHD, której nie dało się przymocować stabilnie do dość cienkiego monitora. Tu uchwyt jest zdecydowanie lepiej zrobiony, trzyma kamerę w wyznaczonym miejscu. Nie jest to jednak tak wszechstronny uchwyt jak w Logitech. Tam naprawdę kamera trzyma się jak przyklejona. Tu jest OK przy stałym monitorze. Jeśli ktoś ma monitor bezramkowy, jak ja, musi pogodzić się z tym, że mocowanie kamery będzie zasłaniało niewielką część ekranu (załączam foto). Logitech C920 ma zdecydowanie mniejszą tą plastikową część z przodu monitora. Logitech jest ogólnie zdecydowanie bardziej dyskretny, lżejszy. Jakość obrazu Razer oceniam wysoko jak na tą cenę.Porównując do Logitech C920, mogę określić, że subiektywnie obraz z Razer wydaje się nieznacznie lepszy. Ale to raczej podobna jakość. Tyle że Razer kosztował ok. 100 zł mniej. Ma też diodę, która jakiś tam efekt daje, przy czym nie spodziewałbym się jakiegoś szaleństwa z tego tytułu. Brak natomiast przesłony obiektywu i to jest solidny minus obu kamer. Nie potrafię póki co ocenić jakości mikrofonu. Jest to niestety mono, więc można spodziewać się gorszej jakości niż w C920. Podsumowując, ja preferuję Logitech C920 z uwagi na gabaryty, dyskretny design, mocowanie, mikrofon stereo. Jednak przy 25-30% różnicy w cenie, jeśli dla kogoś cena ma większe znaczenie niż to, co wymieniłem, a wartością dodaną jest dodatkowe światło, Razer jest bardzo dobrym wyborem. Z obu jestem zadowolony.
jeszcze

Do Razera mam zaufanie. Na żadnym sprzęcie tej marki jeszcze się nie zawiodłem. Kamera bardzo dobrze działa. Obraz jest ostry, do tego można nią oczywiśćie robić też zdjęcia oraz wymaga jedynie zasilania USB. Super sprawdza się wbudowany ring świetlny, idealnie doświetla twarz przez co poprawia się jeszcze obraz a szczególnie w ciemniejszym pomieszczeniu. Do streamowania zdaje egzamin bardzo dobrze. Nie ma zakłóceń, obraz jest czytelny i ostry, żadnych zacięć czy artefaktów, brak opóźnień. Całość dodatkowo ładnie wykonana i moim zdaniem warta swojej ceny mimo, że razer sam w sobie jest raczej kosztowny. Polecam serdecznie ten model. Sklep też się spisał,wysłali faktycznie w jeden dzień jak podano na stronie.
jeszcze

16.6.2020

Przekracza moje oczekiwania względem kamer do komputera - kupiona do komputera stacjonarnego. Mogę porównać ją tylko względem Logitech C-920 ( która jest świetna ) - którą wykorzystuję "firmowo". Kolory, kontrast lepsze, przy braku światła zewnętrznego daje radę ( tu"-" dla Logitech C-920 ), może trochę za bardzo "lubi" żółty kolor. Początkowo wydaje się być bardzo duża, nawet na dużym monitorze - ale po kilku dniach nie przeszkadza. Oprogramowanie dodatkowe słabe, ale podstawowe drivery OK.

12.2.2021

Ciągle testuję kamerę, ale od razu widać, że jakość obrazu jest bardzo dobra. Ten pierścień światła raczej mi nie był potrzebny do niczego, jego zakres jest dosyć mizerny. Ale dla niektórych to może być fajny bajer w komplecie (głównie dla nagrywania blisko twarzy, domyślam się, że np. demonstrację nakładania makijażu nagra to rewelacyjnie).Dodatkowo kamera wygląda oryginalnie i niebanalnie, co dla mnie jest dodatkową zaletą.

30.10.2019

Produkt posiada bardzo dobrą jakość obrazu. Zestawiając go z logitechm C920 PRO widać, że Razer ma bardziej neutralny obraz, kolory nie są przekłamane. Zawiodła mnie trochę jakość wykonania - spodziewałem się lepszych materiałów. Długość i wytrzymałość kabla na plus, sprzęt prosty w konfiguracji, ale trzeba mieć na uwadze, że Razer Synapse czasem działa - jak chce.

21.11.2020

Kamerka spełnia swoje zadanie w 100%. Uchwyt mógłby być nieco bardziej stabilny ale za to doświetlanie ledowym ringiem świetnie się sprawdza podczas wieczornych rozmów. Ucinam pół gwiazdki za problemy ze sterownikiem - ten od Razer'a nie działa poprawnie pod win10 - abo można było sterować kamerą konieczne jest przełączenie się na standardowy sterownik windowsowy.

5.2.2021

Świetna kamerka w świetnej cenie... Do tego oświetlenie robi robotę, wiadomo że najlepszą jakość i płynność uzyskamy przy świetle dziennym lub dodatkowym oświetleniu ale z ringiem którego możemy regulować w całkowitej ciemności używając tylko jego widać nas na tyle dobrze że do podstawowych zastosowań w zupełności wystarczy ++++++

28.1.2021

Kamera super, ale dla osób , ktore chcą się nią poslugiwać w nocy polecam dodatkowe doświetlenie bo cały czas focus tak jakby tańczył ( przybliża i oddala w ciągu kilku sekund obraz ) i jest to dość irytujące ,ale gdy kamera ma dużo doświetlenia działa bez zarzutu i ma super kolory.

13.8.2021

Kamerka dobrej jakości, choć bez zachwytu. Filmy wychodzą ładne jeśli jest dobre oświetlenie. Lampa na kamerce dla mnie jest mało użyteczna, bo ma zbyt zimne światło. Bardzo wygodne mocowanie zarówno na monitorze jak i do statywu, łatwo ustawić odpowiedni kąt nagrywania.

10.10.2020

Kamerka spoko. Obraz ładny, ostry i płynny. Doświetlanie bardzo fajne, pomaga przy streamowaniu lub telekonferencjach przy niedostatku światłą.Wady: mikrofon taki sobie (mogłby być bardziej czuły)uchwyt specyficzny, ale na szczęscie jest śruba do statywu.

21.10.2021

Kamera świetniej jakości. Stabilna, wiele możliwości montażu a także łatwość połączenia. Ledy w rzeczy samej są raczej do doświetlania pomieszczeń z kiepskim światłem ale do rozmów w całkowitej ciemności też daje radę.

Działa bardzo w porządku. Całość oceniam na czwórkę. Szkoda że nie daje więcej FPSów, ale dla mniej wymagającego nagrywania do streamów wystarcza. Na plus prostota obsługi i interfejs usb. Polecam.

9.12.2018

Kamerka działa jak powinna. Po odpowiednich ustawieniach kamerki obraz jest ładny. LED-owy rścień robi robotę. Uchwyt posiada także gwint do montowania na statywie jakby ktoś miał taką potrzebę.

11.2.2021

Bardzo fajna kamerka internetowa, dużo opcji konfiguracyjnych, fajny dodatek w postaci oświetlenia. Jedynym minusem jest chyba autofocus, który czasami nie łapie ale śmiesznie zoomuje

14.11.2021

Wspaniała kamera, to mój pierwszy tak profesjonalny produkt ale jest rewelacyjna. Świetnie doświetla, możliwość ustawień w aplikacji też jest bardzo duża. Na razie działą rewelacyjnie

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności