logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie Redragon Apex Full HD (GW900). Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu Redragon Apex Full HD (GW900).

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu Redragon Apex Full HD (GW900) liczba opinii klientów wynosi 38, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 5, a średnia ocena to 4.6.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Allegro liczba opinii klientów wynosi 8, a średni wynik to 4.5. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 2, a średni wynik to 5. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Komputronik liczba opinii klientów wynosi 13, a średni wynik to 4.7. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Morele liczba opinii klientów wynosi 8, a średni wynik to 4.5. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie X-kom liczba opinii klientów wynosi 7, a średni wynik to 4.4. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

7.10.2021

Przedmiot kupiony z okazji lockdownu jakiś czas temu.Montaż mogę ocenić jako bardzo prosty, zapiąłem na ekranie komputera i tyle, dostosowałem za pomocą klipsa grubość. Nie spadło.Produkt używany do wideo konferencji, przy takich rozmowach jakość nie jest najważniejsza, ale moim zdaniem jest więcej niż wystarczająca.Wyróżnia się natomiast mikrofon, koledzy twierdzą, że lepiej mnie słychać niż na tym ze słuchawek.Jeżeli komuś nie przeszkadza design, może śmiało brać do tego typu zastosowań.

11.10.2021

Bardzo fajny sprzęt. Kupiłem go do wideorozmów i się nie zawiodłem. Wbudowany mikrofon robi robotę, rozmówcy twierdzą że bardzo ładnie mnie słychać i nie ma żadnych dziwnych szumów. Jakość obrazu zaś jest bardzo dobra, a sama kamera nie ma problemów z ustawieniem ostrości. Montaż na monitorze jest bardzo łatwy i intuicyjny, a sam sprzęt trzyma się pewnie.

4.1.2022

Tania kamerka i to największy plus. Na promocji za 89 zł raczej warto. Wbudowany mikrofon całkiem dobry. Dp kontaktu ze znajomymi czy zdalnych lekcji nic więcej nie potrzeba. Sama kamerka ma kłopoty z lapaniem ostrości. Jednak widziałem jej testy wcześniej i wiedziałem co kupuje. Za 200zl nawet bym na nią nie spojrzał. Ale za cenę około 100zl polecam.

Całkiem fajna tania kamerka na tripodzie. Dobrze działa, jest ładnie wykonana, nie ma generalnie problemów żadnych z obrazem. Do gier i do spotkań online jest bardzo dobra. Na plus też zaskakujaco sensowna jakość dźwięku wbudowanego mikrofonu.

W tym momencie nie mam jakichś większych uwag co do działania. Obraz jest powiedzmy średni, ale to też sprzęt za nie wiadomo ile $$ także przy zakupie nie spodziewałem się jakiegoś cudu. Dla mniej wymagających spełni swoją rolę prawidłowo.

8.10.2021

Bardzo dobra kamerka. Jakość obrazu pozytywnie zaskakuje, jest wyraźnie i bez szumów, chyba że jest ciemno wtedy się pojawiają ale to się tyczy raczej każdej kamerki. Wykonanie spoko, pewnie trzyma się monitora a sam montaż łatwy. Polecam

Kamery sporo używam, do teamsów, streamów i innych rzeczy. Jest tania ale naprawdę porządnej jakości. Nie gubi ostrości, ma dobrą jakość obrazu, pasuje na klips jak i na mini trójnogu. Wszystko w najlepszym porządku jak na razie.

20.5.2021

Za tę cenę jedna z lepszych kamer na rynku.Spokojnie przebija 90% laptopowych, nawet droższe logitecha i jeszcze ma autofocus.Proste oprogramowanie, plug n play. Wszystko działa

3.1.2022

Autofokus kamery moco słychać przez wbudowany mikrofon, wiec osobny mikrofon może okazać się dla niektórych niezbędny. Poza tym jakość zarówno dźwięku jak i obrazu bardzo dobra.

12.10.2021

Kamera ma bardzo dobry obiektyw, łatwa do ustawienia i skonfigurowana w obsie.Niestety bardzo słaby autofocus i brak oprogramowania od producenta

30.12.2021

Jeżeli w okazyjnej cenie to warto. Autofocus szaleje ale można go zablokować w aplikacji aparat na windows 10 wtedy jest okej.

Używana głównie do spotkań online i działa bardzo dobrze. Obraz jest naprawdę czytelny. Plus za statyw w komplecie. Polecam.

9.8.2021

U mnie wszystko działa ok. W zestawie jest statyw co jest fajną opcja jak ktoś nie chce wrzucać kamerki na monitor.

9.4.2021

The camera is ok, but the autofocus is slow and works ok only with a lot of light in the room.

1.5.2021

Dobra kamera, w środkowym segmencie. Usunięto 1 gwiazdkę, ponieważ obraz ma żółty odcień.

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności