logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie REDRAGON K502-RGB. Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu REDRAGON K502-RGB.

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu REDRAGON K502-RGB liczba opinii klientów wynosi 108, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 6, a średnia ocena to 4.5.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Allegro liczba opinii klientów wynosi 34, a średni wynik to 4.4. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 5, a średni wynik to 4.8. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Komputronik liczba opinii klientów wynosi 2, a średni wynik to 4.5. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Mediaexpert liczba opinii klientów wynosi 1, a średni wynik to 4. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Morele liczba opinii klientów wynosi 44, a średni wynik to 4.5. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie X-kom liczba opinii klientów wynosi 22, a średni wynik to 4.7. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

5.3.2022

Trzy miesiące użytkowania: jak dla mnie brak wad, klawiatura zaspokoiła wszystkie moje potrzeby którymi się kierowałem przy kupnie. Klawiatura cicha, posiada podkładkę pod nadgarstki, nisko osadzone przyciski ( jak w lapku) uniemożliwiają większym okruchom wpadanie do środka klawiatury, dobrze podświetlone litery dzięki podświetleniu konturów liter a nie samych klawiszy ( dużo kolorów i rodzajów podświetlenia), na obecną chwile brak oznak wycierania się klawiszy, anti ghosting działa.P.S. Komp stoi u syna (12l) w pokoju, klawiatura masakrowana jest codziennie.Do nowych posiadaczy, miałem problem z przyzwyczajeniem się do nisko osadzonych klawiszy ale dłonie z czasem się przyzwyczaiły,obecnie jest git.Jeśli klawiatura wytrzyma rok to spokojnie wymienię ją na taką samą.
jeszcze

14.5.2021

Nie jestem graczem, więc moja opinia pewnie nie bierze wiele aspektów(patrzę przez pryzmat projektowania arch.) . Jednak co mogę powiedzieć to wykonanie jest naprawdę dobre(spodziewałem się czegoś gorszego za te pieniądze). Klawisze są wygodne z małym skokiem ale jest dobrze wyczuwalny. Przedłużony korpus pod nadgarstki jest świetny . Nie rozumiem za bardzo opinii pana Łukasza, który wspomina o blokujących się i niereagujących przyciskach(sprawdziłem to po przeczytaniu tej opinii i nic takiego u mnie nie występuje). Minusy to matowe wykończenie, ładnie wygląda ale się łatwo brudzi dodatkowo co można do minusów zaliczyć to nierówne podświetlenie niektórych przycisków.

31.3.2021

Generalnie powinienem dać 5 gwiazdek, bo klawiatura jest rewelacyjna - dobrze wykonana, bardzo cicha, podświetla elegancko same znaki na klawiszach, ale... coś jest skopane z lewym SHIFT'em. Normalnie działa, ale pewne kombinacje klawiszy nie wchodzą, np. nie można użyć skrótu CTRL + SHIFT + P (w Firefoxie nowe okno prywatne) czy uzyskać dużej litery Ż. Jeśli zamiast niego użyję prawego SHIFT'a powyższe skróty działają, lecz nie jest to wygodne. Z mniejszych wad to po odłączeniu kabla USB nie pamięta ostatnio wybranego trybu podświetlania i trochę widać na niej odciski palców.

5.11.2019

Ładna, dobrze wykonana. Plastik ma matowe, gumowane pokrycie, ale łatwo się palcuje i trudno czyści.Na początku klawisze były nieprzyjemnie gumowe, sztywne. Po paru dniach membrany się rozchodziły i jest wyraźnie lepiej. Jest całkiem cicha, ale wciąż daleko jej do klawiatur w laptopach. Klawisze są wyraźnie słyszalne.Podświetlenie ładne, równomierne, świecą same klawisze. Minus jest taki, że klawiatura nie pamięta wybranego koloru po wyłączeniu komputera. Logo świeci jaśniej i może razić.

17.3.2021

Klawiatura ogólnie jest co najmniej dobra, jednak uwzględniając cenę zakupu to jest świetna. W tej cenie ciężko znaleźć klawiaturę membranową z klawiszami płaskimi i to z podświetleniem. Dodatkowo nie potrzeba instalować aplikacji do sterowania podświetleniem, całość robi się za pomocą kombinacji klawiszy. Jedynie do czego można się doczepić to spacja, ze względu na długość klawisza, brakuje stabilizacji tak aby punkt aktywacji klawisza na całej szerokości był na tym samym poziomie.

20.10.2021

Miałem lekkie obawy przed przesiadką z klawiatury z normalnymi klawiszami na niskie "laptopowe", ale okazało się, że sprzęt jest rewelacyjny. Klawisze działają sprawnie i są wygodne, podświetlane są tylko znaki i można ustawić jednolity kolor, świetnie pisze się w ciemnym pomieszczeniu (choć najniższe natężenie mogłoby być trochę słabsze).Uwaga: nie działają niektóre skróty klawiaturowe (do ctrl+shift+esc trzeba używać prawego shifta).

22.5.2021

Bardzo dobre możliwości w stosunku do ceny. Jedna z nielicznych na rynku klawiatur niskoprofilowych z podświetleniem oraz NKRO. Duży plus za typowy układ klawiszy. Klawiatura dosyć cicha, praca typowa dla klawiatur membranowych. Wykonana z tworzywa bardzo przyjemnego w dotyku. Niestety u mnie nie zapamiętuje wybranego rodzaju podświetlenia po ponownym uruchomieniu komputera.

29.12.2020

Klawisze wyspowe + podświetlenie. W świetnej cenie na x-kom. Ciężko o taki duet w rozsądnej cenie. Cichy klik i bardzo wygodne klawisze. To moja druga klawiatura z tej firmy. Solidny sprzęt. Można ustawić jeden kolor podświetlenia wszystkich klawiszy. Po restarcie jest ten kolor co był ustawiony ostatnio. Mechaniki są za głośne. Do niedzielnego gamingu idealna ?

31.12.2020

Szukałem podświetlanej klawiatury o niskim skoku i z tej jestem zadowolony. Mimo to ma parę mankamentów. Matowe wykończenie łatwo się brudzi, klawisze z początku chodzą trochę sztywne, logo świeci za jasno w porównaniu do klawiszy, nie wszystkie litery są równomiernie podświetlone. Jednak w tej cenie mogę zdecydowanie polecić ten produkt.

23.11.2021

Zamiast tysiąca efektów świetlnych, lepsza byłaby pamięć ustawienia danego podświetlenia. A tak, każde uruchomienie windowsa to ponowne ustawienie jakiegoś trybu świecenia. Bez sensu.Po za tym mankamentem klawiatura jest po prostu dobra. Przyjemnie się klika przyciski, nie ślizgają się, bardzo cicho pracują. Jakość za rozsądną cenę.

17.3.2021

Podobna mnie padła dlatego szukałem zastępcy..Polecam Każdemu kto lubi komfort pisania w fotelu mając klawiaturę na kolanach,z podparciem szerokiego pasa pod dłoń ,niski skok klawiszy jak w laptopie i cichą prace.Można wybrać kolor podświetlenia i jego nasycenie światłem.Pogłośnić lub ściszyć muzykę:) oraz wyłączyć dżwięk..

23.3.2021

Bardzo przyjemne i ciche klawisze. ładne podświetlanie z wystarczającą ilością trybów świecania. Szkoda tylko że podpórka pod nadgarstki nie jest odłaczana bo można by czasem nieco powierzchni na biurku oszczędzić. W cenie promocyjnej jaką zapłaciłem raczej nic nawet porównywalnego raczej bym nie znalazł. POLECAM

27.12.2021

Dla mnie ok. Cicha klawiatura, wystarczające podświetlenie. Tylko logo mi przeszkadzą bo za mocno świeci. Kupiłem żeby dało się trochę popracować albo pograć w nocy tak żeby nie przeszkadzać żonie jak śpi. Nie wiem czy to winaklawiatury czy j coś przestawiłem ale za nic nie da się nią napisać wielkiej litery "Ż"

7.10.2021

Klawiatura za tę cenę w porządku. Klawisze chodzą dobrze, podświetlenie działa, anti-ghosting też wydaje się sprawny (wrażenia po paru grach fps), kabel wystarczająco długi, solidny. Stosunkowo cicha. Z minusów: łatwo się brudzi, podświetlenie resetuje się po każdym uruchomieniu komputera. Ogólnie polecam

Za takie pieniądze dostajemy całkiem niezly produkt, lecz nie bez wad Dwie najważniejsze to: - brak sterowników a co za tym idzie, orzy każdym restarcie kompa trzeba ustawiać na nowo kolor podświetlenia klawiszy. - jeśli jesteś wzrokowcem, to uważaj bo na klawiaturze bardzo widać odciski palców

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności