logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie Savio Klawiatura Bezprzewodowa Rgb (Kw03). Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu Savio Klawiatura Bezprzewodowa Rgb (Kw03).

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu Savio Klawiatura Bezprzewodowa Rgb (Kw03) liczba opinii klientów wynosi 77, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 6, a średnia ocena to 4.5.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Allegro liczba opinii klientów wynosi 43, a średni wynik to 4.5. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 12, a średni wynik to 4.7. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Electro liczba opinii klientów wynosi 1, a średni wynik to 5. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Komputronik liczba opinii klientów wynosi 1, a średni wynik to 5. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Mediaexpert liczba opinii klientów wynosi 7, a średni wynik to 4.4. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Morele liczba opinii klientów wynosi 13, a średni wynik to 4.2. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

21.10.2021

Klawiaturka całkiem spoko, nadaje się do wpisywania komend jak i do obsługi Smart TV. Podświetlenie jest bardzo przydatne w nocy przy wyłączonym świetle. Działa bardzo dobrze na każdym systemie wraz z Androidem. Polecam bardzo osobom, które mają RaspberryPi i chcą szybko skonfigurować urządzenie do obsługi zdalnej, lub dla tych którzy serwisują komputery i potrzebują na szybko klawiatury i myszki. (Aby nie żonglować klawiaturą i myszką pomiędzy komputerami)Minusem może być za to Touchpad który jest odrobinkę za mały, ale w miarę wynagradza to funkcja ustawienia DPI. Ogólnie polecam do serwisu, Smart TV, RaspberryPi, i innych urządzeń wspierających USB.

1.12.2020

Działa tak jak powinien, miałem podobny z dużo niższej półki cenowej który miał problemy z zasięgiem i jakością wykonania. Tutaj plastik i spasowanie elementów wydają się być solidne. Całkowicie padł przycisk umieszczony na topie (odpowiednik przycisku myszy) po upadku z 30 cm, na szczęście dostałem identyczny przełącznik w sklepie elektronicznym, co pozwoliło mi na samodzielną naprawę. Na minus klawisze F1-F12, które umieszczone są na klawiszach numerycznych z dostępem przez przycisk funkcji (Fn), co nie pozwala na skróty klawiaturowe typu alt+F4

15.11.2019

Strzał w dziesiątkę. Ta mini klawiatura z wbudowanym gładzidełkiem poruszającym kursorem jest niesamowitym gadżetem. Nie potrzebuje instalacji dodatkowych sterowników także wystarczy podłączyć ją pod USB. Jest bardzo funkcjonalna. W sam raz do szybkiego podłączania do urządzenia gdzie potrzeba błyskawicznie coś napisać, zmienić konfigurację. Bezprzewodowa i solidnie zbudowana. Dużym walorem jest podświetlenie. Można zmieniać kolory i ich natężenie bezpośrednio guzikami na urządzeniu. Ja oceniam ją na 10/10 i nie wykryłem żadnych wad.

20.4.2021

Klawiatura ma naprawdę bardzo małe gabaryty, ale obsługuje się ją miło. Pierwsze wrażenie to dość plastikowe lekkie wykonanie, jednak najważniejsze, że działa bardzo dobrze. Podświetlenie RGB świeci jasno. Największą zaletą jest wbudowany akumulator oraz kabel USB-microUSB którym możemy w każdej sytuacji naładować klawiaturę. Ogólnie jedyną wadą jest trochę słaba jakość wykonania i wrażenie, że może się rozpaść, jednak gdy pominiemy te aspekty to całkiem przyzwoite urządzenie w dobrej cenie :)

6.8.2019

Klawiaturka bardzo dobrze spełnia swoje zadanie. Rozmiar klawiszy jest w sam raz dla mnie, nie mam problemów z trafieniem w daną literę, ale mimo to całe urządzenie nie jest duże i nie zajmuje dużo miejsca. Touchpad działa poprawnie, zarówno przesuwanie, jaki klikanie. Podświetlenie kolorowe fajna rzecz, zwłaszcza w nocy, nie trzeba szukać przycisków w ciemności.

1.6.2020

Bardzo przydatny gadżet. Układ klawiszy, do którego szybko się człowiek przyzwyczaja i po niedługim czasie obsługuje się to bezwzrokowo.Przestrzeń nad klawiaturą i dodatkowe przyciski z przodu też bardzo OK pod kątem funkcjonalności.Touchpad z którego zaskakująco dużo się da wycisnąć jest chyba moim ulubieńcem na tym sprytnym urządzeniu.

20.4.2020

Wygodna klawiatura bez której poruszanie się w smart TV jest prawie niemożliwe. Brakuję tylko na początku komentarza słowa "bardzo wygodna" a to dla tego , że czasami się nie daje znaku życia (trzeba kilka razy nacisnąć klawisz żeby zadziałała, tak jakby chwilami traciła łączność).

3.9.2021

Słaba konstrukcja, ale dobre działanie (raz spadła z ok 40-50 cm i odłamał się przełącznik wraz z plastikiem, który go trzymał w miejscu, przez co nie działa prawy przycisk u góry klawiaturki). Gdyby konstrukcja była mocniejsza (za tę cenę powinna być) to dałabym 5 gwiazdek.

16.7.2021

robi swoją robotę, za ten hajs nie wiem czego więcej miałbym chcieć. Nie zapłaciłem kwoty premium, więc i produkt nie jest premium. Ale działa a o to mi chodziło. Acz wbrew informacji od producenta z PS3 dość średnio się dogaduje w obsłudze.

5.11.2019

Muszę przyznać, że jestem pod wrażeniem. Po pierwsze jakość wykonania jest o niebo lepsza od poprzedniej klawiatury, po drugie akumulator i ładowarka, po trzecie podświetlenie i obsługa klawiszy.

17.12.2019

Klawiatura jest ok, przy pierwszej przycisk cofania się zepsuł, ale wymienili mi na nową. Łączy się bez problemu, touchpad też świetnie chodzi, nie zacina mi się. Ogólnie nie mam z nią problemu.

Świetnie spisuje się z Android Box THOMSON 4K. Bardzo ułatwia wpisywanie tekstu w wyszukiwarce, chociaż nie wiem dlaczego nie można wpisać polskich znaków. Mimo to jestem zadowolony.

29.12.2021

Poręczna, fajna, klawiszki gumowe, wygodne, ładne podświetlenie, wszystko gra i buczy. Używam jako klawiatury dodatkowej do kompa, sprawdza się idealnie, na razie nie widzę minusów!

2.9.2021

Ta klawiatura oferuje rewelacyjny stosunek funkcjonalności do ceny. Używam z telewizorem Xiaomi, z którym współpracuje bezbłednie. Nie znalazłem żadnej wady.

5.11.2019

Po pierwsze jakość wykonania jest o niebo lepsza od poprzedniej klawiatury, po drugie akumulator i ładowarka, po trzecie podświetlenie i obsługa klawiszy.

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności