logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie Savio Konwerter VGA - HDMI (CL110). Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu Savio Konwerter VGA - HDMI (CL110).

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu Savio Konwerter VGA - HDMI (CL110) liczba opinii klientów wynosi 10, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 3, a średnia ocena to 4.1.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Allegro liczba opinii klientów wynosi 1, a średni wynik to 5. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 1, a średni wynik to 5. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Morele liczba opinii klientów wynosi 8, a średni wynik to 3.9. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

25.9.2018

Należy zacząć od tego, że to chyba najtańszy produkt tego typu na rynku. Generalnie spełnia oczekiwania. Jakość obrazu jest zadowalająca (testowane w HD). Np. z oglądaniem filmów na YouTube raczej nie ma problemów, ale przy np. bardzo szybkim przewijaniu zawartości ekranu w kierunku pionowym można dostrzec pojawiające się artefakty (specyficzna sytuacja - przewijanie listy plików w mc ;) ).Jednakowoż produkt nie jest wolny od wad. Mój egzemplarz po 15 minutach pracy wyzionął ducha. Szczęśliwie akcja serwisu była dość szybka (produkt zakupiony na fakturę co skutkowało brakiem rękojmi w Morelach). Cykl wysłania przedmiotu do serwisu (list polecony priorytetowy) i otrzymania z powrotem nowego urządzenia (kurier)zajął dokładnie 7 dni - czyli relatywnie krótko.Co mi się nie podoba z technicznego punktu widzenia?Konwerter wymaga zasilania 5V (nominalnie z USB). Gdy nie używa się audio i urządzenie jest zainstalowane bliżej telewizora/monitora niż komputera, jest to pewną niedogodnością. U mnie zasilanie jest brane z portu USB w telewizorze, a nie komputerze.Druga rzecz to brak diagnostyki. Z mojego punktu widzenia w wypadku braku obrazu urządzenie mogłoby wyświetlać komunikaty, np. czy sygnał VGA jest podłączony lub czy sygnał spełnia wymagane kryteria (tzn. czy to wspierany tryb graficzny). Zdaję sobie jednak sprawę, że takie zachowanie mogłoby być problematyczne - np. gdy brakiem sygnału chce się przełączać wejścia HDMI w TV.Nie testowałem audio!
jeszcze

4.8.2018

Szukałem aż znalazłem ten konwerter i jest bardzo prosty w montażu i obsłudze. Przetwarza sygnał z VGA na HDMI i ma możliwość przekazu audio do monitora (jeśli ten ma wbudowane głośniki) lub telewizora. Obraz jest bardzo dobry i stabilny. U siebie mam rozdzielczość 1028 na 1024 i nie narzekam. Odświeżanie tylko 60Hz, ale to w końcu tylko rozwiązanie tymczasowe. Sam konwerter jest lekko ciepły po kilkunastu godzinach pracy. Niewielką wadą jego samego jest to, że wymaga zasilania poprzez USB.

4.10.2019

audio i obraz dziala bez zastrzezen - polecam

17.2.2021

Adapter działa bez problemów.

25.10.2020

Wszystko OK! Działa dobrze

9.12.2021

Wszystko ok

3.11.2020

ok polecam

12.3.2019

Działa

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności