logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie Savio KW-02. Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu Savio KW-02.

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu Savio KW-02 liczba opinii klientów wynosi 170, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 8, a średnia ocena to 4.5.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Allegro liczba opinii klientów wynosi 49, a średni wynik to 4.4. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 23, a średni wynik to 4.5. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Electro liczba opinii klientów wynosi 1, a średni wynik to 5. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Empik liczba opinii klientów wynosi 7, a średni wynik to 4.7. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Komputronik liczba opinii klientów wynosi 1, a średni wynik to 5. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Mediaexpert liczba opinii klientów wynosi 18, a średni wynik to 4.7. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Mediamarkt liczba opinii klientów wynosi 2, a średni wynik to 4.5. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Morele liczba opinii klientów wynosi 69, a średni wynik to 4.5. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

17.5.2019

Klawiatura sama w sobie działa bez zarzutu. problem jest raczej z aplikają np youtube na smartTV bo aplikacj ata okazuje si enei obsługuje klawiatury innej ni zjej własna programowa tj. podczas wyszukiwania nadal trzeba si eporuszać po klawiaturze ekranowej w tej aplikacji. niestety jest kilk innych topowych aplikacji na smartTV cierpiących na te sama przypadlość. Same mechanizmy smart TV przewidujądziałanie klawiatury sprzętowej i po wywołaniu wyszukiwanai w TV możn awpisywąć z tej klawiatury. Ja jednak wolałem móc szybciej wyszukiwac na youtube. Co Ciekawe wyszukiwanie w SlmartTV zwraca równiez wyniki z Youtube alze w samje aplikacji Youtube to niedziała.

26.4.2019

Klawiatura w 100% spełnia swoje zadanie. Klawisze naciska się przyjemnie, touchpad ma dobrą czułość na przesuwanie kursora i dodatkowe gesty przy użyciu dwóch palców. Najlepsze jest w niej podświetlenie, które można szybko włączyć i wyłączyć w dowolnej chwili, żeby nie marnowało baterii. Jeśli ktoś lubi oglądać filmy z serwisów VOD przy przyciemnionym świetle to będzie potrzebował podświetlenia, bo po przeniesieniu wzroku z jasnego ekranu na ciemną klawiaturę będzie miał problem z zobaczeniem czegokolwiek. I tutaj właśnie model podświetlany wygrywa!<br>Tylko to logo na touchpadzie (nie przeszkadza w użytkowaniu) - jakoś mi tam nie pasuje.

26.10.2018

Niezwykle praktyczne. Bardzo to polubiłem. Rozwalam się na kanapie i steruję sobie kompem. Odpalam filmy, słucham muzyki. W zasadzie to wszystko można śmiało robić. Nawet jak się siądzie dalej i mało widać z pulpitu, to odpala się windowsową lupkę i wszystko widać. Działa bez zarzutu. Duży plus to podświetlenie klawiatury. Leżysz sobie w półmroku a i tak elegancko wszystko widać na klawiaturze. Bardzo długo trzymająca bateria. Polecam ten gadżet.

20.6.2021

Estetyczna, klawisze czytelne. Podświetlenie jest bardzo przydatne. Czas działania baterii oceniam na bardzo długi. Jedyna wada jaką mogę wymienić to tylna klapka której zatrzask jest tak sztywny że wymaga podważenia śrubokrętem lub monetą, ale w sumie zwykle nie ma potrzeby tam zaglądać - może to być problem dla kogoś kto będzie chciał często podmieniać akumulator lub do transportu (wewnątrz jest miejsce na odbiornik radiowy USB)

29.7.2022

Jakość adekwatna do ceny. Pilot jest dobry, wygodnie się go trzyma, przyciski są satysfakcjonujące. Dużym minusem sà zasięg sygnału (bardzo mały, przy 5 metrach już przerywa) i brak możliwości wejścia do menu aplikacji telewizora używając tego pilota (Smart tv Samsung, QLED), trzeba włączyć menu pilotem fabrycznym, dopiero wtedy można się poruszać tym.

29.9.2020

Ogólnie jestem zadowolony, wszystko działa jak należy, nie ma problemow z połączeniem czy zasięgiem a jakośc wykonania jest ok. Używam do Xiaomi Mi Box S - działa świetnie. Do minusow można zaliczyć - nierownomierne podświetlenie klawiatury, znaczki na niektórych przyciskach słabo widoczne, brak opisu w instrukcji działania poszczególnych klawiszy.

16.8.2020

Bardzo funkcjonalne urządzenie. Jedyną rzeczą, jaką muszę skrytykować, jest dość delikatna konstrukcja. Klawiaturka spadła mi z wysokości około 60cm na dywan w pechowy sposób i trwałemu uszkodzeniu uległ lewy spust odpowiadający za lewy przycisk myszki. Niech pozytywną rekomendacją będzie jednak fakt, iż natychmiast zamawiam kolejny egzemplarz.

10.3.2019

Świetnie leży w ręce, touchpad u mnie działa perfekcyjnie, przyciski klawiatury wymagają przyzwyczajenia, bo trzeba je solidnie przycisnąć- jak w starych telefonach, a nie klawiaturze od np. laptopa. <br>Podświetlenie jest rewelacyjne, choć niezbyt intuicyjne. Szkoda, że urządzenie przychodzi z rozładowaną baterią.

19.5.2020

Całkiem dobrze wykonana klawiatura. W rękach leży dosyć pewnie, nie sprawia wrażenia, jakby miała się zaraz rozpaść. Klawisze mają wyczuwalny skok oraz są odpowiednio od siebie oddalone. Sama obsługa komputera za jej pomocą nie sprawia większych problemów. Sama instalacja w systemie również przebiegła bez komplikacji.

1.11.2021

"Po co kupujesz takie bezużyteczne przedmioty? Tylko pieniądze marnujesz!" - słowa mojej dziewczyny. Zgadnijcie kto teraz musi wpisywać swój adres email pilotem zawsze jak loguje się do Netflixa? Na pewno nie ja, bo mam klawiaturę. Zadziwiająco długo ciągnie na jednym ładowaniu. Jestem bardzo pozytywnie zaskoczony.

28.3.2019

Klawiatura spełnia zadanie, trzeba się do niej trochę przyzwyczaić, bo działa nieco inaczej niż tradycyjne touchpady i klawiatury, ale to kwestia gustu. Na plus można zaliczyć to, że działa z różnymi urządzeniami i jest podświetlana. Sprawdza się świetnie i warto ją kupić.

18.2.2022

Plug and play, żadnych problemów. Wybrałem tę właśnie bo teraz jest sprzedawana razem z telewizorami Toshiba, który kupiłem trochę wcześniej. Tylko wersja KW-02 ze względu na podświetlenie. Widać, że jakość jest zdecydowanie lepsza niż w tańszych produktach.

19.12.2020

Zakup dokonany przez internetową stronę sklepu - szybko, przejrzyście i w bardzo krótkim terminie. Urządzenie zgodne z opisem. Jestem zadowolony z zakupów w MediaExpert - nie jest to mój pierwszy zakup i jak do tej pory wszystko w należytym porządku.

15.5.2019

Rewelacyjna klawiatura, zastępuje pilot w moim Smart TV. Działa też dobrze z innymi urządzeniami. <br>Do zalet można zaliczyć to, że jest mega poręczna, podświetlana, a touchpad sprawuje się znakomicie.<br>Polecam.

27.7.2021

Małe, sprawne urządzenie do prostej obsługi np TV. Podświetlenie pomaga wieczorami. Nadajnik znajdujący się za TV niestety traci często zasięg, podłączony przez przedłużacz usb i przeprowadzony poza obrys TV rozwiązał problem

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności