logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie Sharkoon Shark Zone K30. Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu Sharkoon Shark Zone K30.

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu Sharkoon Shark Zone K30 liczba opinii klientów wynosi 30, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 2, a średnia ocena to 4.7.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Allegro liczba opinii klientów wynosi 24, a średni wynik to 4.8. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 6, a średni wynik to 4.3. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

29.11.2021

Masywna klawiatura, z racji swej wagi (1.171 kg) nie lata po całym biurku. Dwie gumowane nakładki na wyciągane stopy w pełni trzymają klawiaturę nawet na śliskiej powierzchni (jaką jest moja szklana ława). Podświetlenie (dwa natężenia jasności, widać podświetlone wszystkie klawisze, a nie tylko przerwy między nimi) w pełni sprawdza się przy lekko oświetlonym i ciemnym pomieszczeniu. Skok klawiszy bardzo dobry. Sporo klawiszy funkcyjnych/programowalnych dla gier. Ogólna ocena, wg mnie, celujący z minusem. Używam jej od dwóch tygodni (szukałem klawiatury podświetlanej do gier, jednym kolorem, a nie tych tandet świecących różnymi kolorami na całej klawiaturze) i jak na razie się nie zawiodłem.I widzę, że się nie zawiodę na tym sprzęcie. Fajnie wykonany, porządny sprzęt. Obiektywie mówiąc sprzęt na ocenę 6, a minus tylko dlatego, że lewy shift jest mały i trzeba się skupić, żeby go nacisnąć. Niepotrzebny jest ten klawisz obok lewego shifta (\ |), gdyby go nie było wówczas lewy shift byłby pełnowymiarowy.
jeszcze

12.7.2017

Klawiatura membranowa,w dobrej cenie.Cicha,dobrze wykonana, 2 stopniowe nóżki,podświetlenie białe led, trochę przeszkadzają mi klawisze do makr po lewej,muszę się przyzwyczaić;-) Ogólnie 10/10

29.8.2021

super jak za tą cenę bardzo starannie wykonane podświetlanie idealne nie razi po oczach wszystko dobrze widać klawiatura dobrze pracuje jest cicha oraz wygodna w użytkowaniu

1.2.2022

Bardzo dobra klawiatura. Przyjemne podświetlenie klawiszy, dobra jakość wykonania + rozbudowana możliwość konfigurowania sprawiają, że sprzęt ten jest wart polecenia.

17.8.2017

Klawiaturka prawie idealna, jeden mankament to czuję że warstwa antypoślizgowa klawiszy, zacznie schodzić za jakiś czas, ale jak narazie idealna, polecam.

8.3.2021

Doskonała klawiatura za te pieniądze, wygodna lecz lewy shift jest malutki, ale po krótkim czasie da się przyzwyczaić. Produkt DBD. Wysoko polecam.

10.9.2021

Klawiatura super się sprawdza ,cicha ,dobre podświetlenie wygodnie się pisze .jestem bardzo zadowolona. Godna polecenia.

25.9.2017

Całkiem fajna i czytelna klawiatura. Troszkę głośna jak na membranę ale za tą cenę gorąco polecam.

7.12.2020

bardzo porządna klawiatura, niezłe wykonanie, BARDZO WYGODNA, MOCNE PODŚWIETLENIE.

17.5.2022

Trochę dziwny profil - nienaturalny, ciężko się przyzwyczaić.Podświetlanie dobre.

9.4.2022

Solidne wykonanie. Mocne i wyraźne podświetlenie. Działa bez zarzutu.

25.2.2021

podświetlenie jasne, klawisze bardzo dobrze rozpoznawalne, super

27.10.2021

Ujdzie w tłoku. Najgorsza nie jest ale szybko zbiera kurz.

12.4.2017

Solidna cicha i bardzo dobrze podświetlona klawiatura.

11.2.2022

Angielski układ klawiszy. Bardzo dobre wykonanie.

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności