logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie SPC Gear GK550 Omnis Kailh Red RGB (SPG018). Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu SPC Gear GK550 Omnis Kailh Red RGB (SPG018).

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu SPC Gear GK550 Omnis Kailh Red RGB (SPG018) liczba opinii klientów wynosi 189, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 5, a średnia ocena to 4.8.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Allegro liczba opinii klientów wynosi 12, a średni wynik to 5. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 4, a średni wynik to 4.5. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Komputronik liczba opinii klientów wynosi 2, a średni wynik to 5. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Mediaexpert liczba opinii klientów wynosi 2, a średni wynik to 5. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Morele liczba opinii klientów wynosi 169, a średni wynik to 4.8. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

20.2.2021

Moja pierwsza klawiatura mechaniczna, ogromny przeskok w wygodzie użytkowania w porównaniu do membranowej. Po ponad roku intensywnego użytkowania jestem zadowolony. Lekka aktywacja klawiszy sprawia, że można pisać cicho oraz wygodnie. Wytrzymała, stabilna, ciężka aluminiowa konstrukcja. Szeroka możliwość modyfikacji podświetlenia, jak ktoś lubi takie rzeczy. Możliwość programowania makr bez aplikacji zewnętrznych. Podstawka na nadgarstki jest jednak zbyt krótka oraz jeden z najczęściej używanych klawiszy lekko się wytarł, jednak symbol jest bez żadnych problemów widoczny.

9.4.2021

Przesiadłem się z przełączników blue i faktycznie o wiele bardziej cicha praca jest teraz z tą klawiaturą. Dodatkowo bardzo czułe przyciski ma więc trzeba się przyzwyczaić, że nie trzeba naciskać mocno jak w poprzedniej.Może się wydawać, że jest głośna ale po prostu gdy się za mocno przyciśnie klawisz to uderza on o klawiaturę, stąd niektóre komentarze, że nie jest ciszej - po prostu trzeba się przyzwyczaić do mocy nacisku :-DPolecam!

28.5.2020

Klawiatura sztosik, ale ma 3 wady:- Nie da się zmienić koloru świateł bocznych (zawsze białe),- Podładka pod nadgarstki jest za mała i do wygodnego użytkowania trzeba ją oddalić od klawiatury na ok. 5cm,- Podświetlenie RGB ciężkie do ustawienia w programie (wybierając biały dostawałem blado różowy a chcąc wybrać jasny niebieski dostawałem fioletowy)

29.1.2021

Niestety jak dla mnie za głośna. Poza tym trudno mi się po kilku miesiącach użytkowania nauczyć korzystać z niej bez patrzenia... nie trafiam w klawisze, a na poprzedniej to nie stanowiło problemu. Być może chodzi o rodzaj klawiszy, które działają już po lekkim dotknięciu (klawiatura gamingowa), co niekoniecznie musi stanowić wadę.

13.2.2021

Naprawdę polecam, świetny produkt, rgb robi swoją robotę, ma nieskończoność trybów, lecz klawiatura ma dwa (małe) minusy, a mianowicie:<br>-trochę głośna, ale to po przyzwyczajeniu nie przeszkadza<br>-jeżeli miałbym kupować drugi raz klawiaturę, zdecydowałbym się na tą samą firmę lecz bez sekcji numerycznej.

9.9.2020

To mój pierwszy kontakt z klawiaturą mechaniczną. Bardzo przyjemny dla ucha klik, bardzo dużo możliwości podświetlenia, solidnie zbudowana, podpórka pod nadgarstek doczepiana na magnesy, antypoślizgowe stópki, regulowana wysokość. Moim zdaniem bardzo fajna klawiaturka, mogę śmiało polecić

2.10.2019

Super produkt, jak za te pieniądze. Efektowna jeśli chodzi o oświetlenie, do grania także świetnie, tylko do pisania trzeba się przyzwyczaić, bo jest trochę za czuła i czasami wpisuje się kilka liter zamiast jednej. Podsumowując produkt polecam z czystym sumieniem.

17.7.2019

W tej cenie wg mnie absolutny nr 1. Zastosowane przełączniki wcale nie ustępują konkurencji, podświetlenie - pełno różnorakich efektów, płynne przechodzenie kolorów, zarówno klawiatura jak i podkładka nie ślizgają się.Bardzo udany produkt polskiego producenta.

22.7.2021

Musiałem przesiąść się na tę klawiaturę przez zalanie mojej GK630. Owszem, to kompletnie dwa różne modele, ale porównując GK550 do GK630, nie odczułem zbyt dużej różnicy w komforcie użytkowania. Podstawka pod nadgarstki jest dosyć wygodna i łatwo ją odczepić.

24.1.2021

po paru miesiącach mogę powiedzieć ze pisze się jak i gra na tym wygodnie chociaż podkładka pod nadgarstki jest na tyle krótka ze mało daje ale jak ktoś ma mniejsze ręce a nie tak jak na 18cm to na spokojnie starcza

19.7.2020

MECHANIK rewelacyjnie cichy jak na RED kailh. Szacun wcześniej miałem brown głośniejsze. Za te pieniądze będziecie mega zadowoleni. Zbudowałem kilka komputerów na podzespołach tej firmy. zero zero 0 reklamacji.

8.12.2020

Klawiatura kozak, co prawda przełączniki nie są super idealne, ale za te cene super. Przede wszystkim wytrzymała klawiatura, przyjęła kilka ciosów na klatę od zdenerwowanego gracza i sie trzyma dalej świetnie.

26.5.2021

Moja pierwsza mechaniczna. Polecam model, jednak jeśli nie gracie profesjonalnie polecam przełączniki brown. Ja mam red-y i testowałem później brown, były przyjemniejsze - można się jednak przyzwyczaić ;)

9.8.2019

Klawiaturę mam niedługo ale odrazu mi się spodobała, podświetlenie jest bardzo ładne, także to na bokach. Można je wyłączyć i ma 18 rodzajów. Ciężka, masywna i dobrze trzyma się na biurku. Polecam

4.6.2020

Klawiatura bardzo fajna tylko szkoda że nie ma takiego modelu jak gk 530 z podkładką pod nadgarstki a jeżeli by taki był to na 100% bym kupił bo lepszych klawiatur w takiej cenie nbie ma!

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności