logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie Telewizor Panasonic TX-55GZ960E. Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu Telewizor Panasonic TX-55GZ960E.

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu Telewizor Panasonic TX-55GZ960E liczba opinii klientów wynosi 35, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 2, a średnia ocena to 4.7.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 8, a średni wynik to 4. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Mediaexpert liczba opinii klientów wynosi 27, a średni wynik to 5. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

21.4.2021

Telewizor kupiłem 10 dni temu, to może nie za wiele, żeby go w pełni obiektywnie ocenić, ale w istocie większość opinii jest subiektywna. Ilość ustawień różnych parametrów w tym telewizorze zaskakuje pod wieloma względami. Samych zdefiniowanych ustawień obrazu, ukrytych pod klawiszem "Picture" jest 13 w tym dwa profesjonalne... 6 ustawień temperatury kolorów, Korekcja zakłóceń MPEG, Dynamic Range Remaster, Korekcja smużenia... Redukcja szumów itp. Cuda na kiju... Jest tego naprawdę bardzo dużo, trudno się zatem doczepiać jeśli chodzi o obraz. W ustawieniach dźwięku jest podobnie. Napiszę tylko o tym, że można niwelować opóźnienia czasowe, które mogą się pojawić na wyjściu optycznym SPDiF,można też ograniczać moc sygnału z tego wyjścia, która jest wyskalowana w decybelach. Jest tu mnóstwo rzeczy, których się nie spodziewałem. Ogólnie telewizor jest bardzo intuicyjny i szybko się można go nauczyć nie zaglądając nawet do instrukcji. To mi się w nim podoba. Jest też duża liczba usług Smart, między innymi Netflix, YouTube, Amazon Video, Ipla.TV, Concert Hall {Berliner Philharmoniker) Deezer, ShoutCast schowanych pod klawiszem HOME/Aplikacje. Miłym zaskoczeniem była też dla mnie wzorcowa współpraca z dyskiem sieciowym WD, który jest widoczny w menu "Urządzenia". Wszystko działa jak trzeba. Projektanci systemu pomyśleli też, że można z wyjścia słuchawkowego obsłużyć subwoofer. Trochę brakuje tego basu w głośnikach, więc jeśli ktoś ma subwoofer to może go wpiąć bezpośrednio pod TV... Dobrym pomysłem jest też podwójny interfejs CI+. (Na ogół spotyka się jeden) Można zatem używać dwóch kart dostępu od różnych dostawców. Jednak jest jedna wada, którą uważam za niedopatrzenie, a mianowicie, gniazda typu "F" (mamy tutaj dwa) do podłączenia satelity są za blisko siebie. Nakręcenie wtyczki jest zajęciem bardzo upierdliwym, chyba, że ma się paluszki jak małe dziecko, to może nie... Wystarczyło gniazdo sieciowe umieścić gdzie indziej i byłoby miejsce, a tak jest trochę słabo. Czułość tunera DVB-S jest bardzo wysoka, ładnie wyszykuje wszystkie częstotliwości i do tego dosyć szybko. Z jednego satelity około 3 minuty. To niezły wynik, myślę. Generalnie myślę, że ten telewizor zaskoczy wielu nawet wymagających klientów. Jedyny poważny ZONK jest z tymi gniazdami do satelity. Acha , jeszcze jedna rzecz mnie zaskoczyła. Telewizor w sekcji "Dźwięk" pozwala włączyć tak zwane "Wskazówki głosowe", dzięki temu osoby niedowidzące będą informowane o zmianie kanałów i aktualnych programach głosowo. Można ustawić szybkość mowy oraz jej poziom niezależnie od ogólnej głośności. Jest też opcja "Autodeskrypcja" , która ma uzupełniać przekaz podczas oglądanie filmów. Jak działa w praktyce?? To trudno ocenić.
jeszcze

21.4.2021

Telewizor kupiłem 3 tygodnie temu, to może nie za wiele. żeby go w pełni obiektywnie ocenić, ale w istocie większość opinii jest subiektywna. Ilość ustawień różnych parametrów w tym telewizorze zaskakuje pod wieloma względami. Samych zdefiniowanych ustawień obrazu, ukrytych pod klawiszem "Picture" jest 13 w tym dwa profesjonalne... 6 ustawień temperatury kolorów, Korekcja zakłóceń MPEG, Dynamic Range Remaster, Korekcja smużenia... Redukcja szumów itp. Cuda na kiju... Jest tego naprawdę bardzo dużo, trudno się zatem doczepiać jeśli chodzi o obraz. W ustawieniach dźwięku jest podobnie. Napiszę tylko o tym, że można niwelować opóźnienia czasowe, które mogą się pojawić na wyjściu optycznym SPDiF,można też ograniczać moc sygnału z tego wyjścia, która jest wyskalowana w decybelach. Jest tu mnóstwo rzeczy, których się nie spodziewałem. Ogólnie telewizor jest bardzo intuicyjny i szybko się można go nauczyć nie zaglądając nawet do instrukcji. To mi się w nim podoba. Jest też duża liczba usług Smart, między innymi Netflix, YouTube, Amazon Video, Ipla.TV, Concert Hall {Berliner Philharmoniker) Deezer, ShoutCast schowanych pod klawiszem HOME/Aplikacje. Miłym zaskoczeniem była też dla mnie wzorcowa współpraca z dyskiem sieciowym WD, który jest widoczny w menu "Urządzenia" . Wszystko działa jak trzeba. Projektanci system pomyśleli też, że można z wyjścia słuchawkowego obsłużyć subwoofer. Trochę brakuje tego basu w głośnikach, więc jeśli ktoś ma subwoofer to może go wpiąć bezpośrednio pod TV... Dobrym pomysłem jest też podwójny interfejs CI+. (Na ogół spotyka się jeden) Można zatem używać dwóch kart dostępu od różnych dostawców. Jednak jest jedna wada, którą uważam za niedopatrzenie, a mianowicie, gniazda typu "F" (mamy tutaj dwa) do podłączenia satelity są za blisko siebie. Nakręcenie wtyczki jest zajęciem bardzo upierdliwym, chyba że ma się paluszki jak małe dziecko, to może nie... Wystarczyło gniazdo sieciowe umieścić gdzie indziej i byłoby miejsce, a tak jest trochę słabo. Czułość tunera DVB-S jest bardzo wysoka, ładnie wyszykuje wszystkie częstotliwości i do tego dosyć szybko. Z jednego satelity około 3 minuty. To niezły wynik, myślę. Generalnie myślę, że ten telewizor zaskoczy wielu nawet wymagających klientów. Jedyny poważny ZONK jest z tymi gniazdami do satelity. Acha , jeszcze jedna rzecz mnie zaskoczyła. Telewizor w sekcji "Dźwięk" pozwala włączyć tak zwane "Wskazówki głosowe", dzięki temu osoby niedowidzące będą informowane o zmianie kanałów i aktualnych programach głosowo. Można ustawić szybkość mowy oraz jej poziom niezależnie od ogólnej głośności. Jest też opcja "Autodeskrypcja" , która ma uzupełniać przekaz podczas oglądanie filmów. Jak działa w praktyce?? To trudno ocenić.
jeszcze

31.12.2020

Obraz w tym telewizorze jest niesamowity. Głębia czerni oraz kolory są wręcz magiczne. Pod względem obrazu ten telewizor wgniata w fotel :-) Dźwięk również jest rewelacyjny, bez porównania z innymi posiadanymi TV.<br>A teraz trochę niuansów które są dość irytujące zwłaszcza, że cena jest dość wysoka i jest to przedstawiciel półki premium:<br>* Pilot zatrzymał się w rozwoju jakieś dobre kilka lat temu. Działa na podczerwień wiec musimy go kierować w stronę tv. Konkurencja od dłuższego czasu korzysta z Bluetooth i wiem bo mam w drugim starszym tv że działa to bardzo dobrze.<br>* Funkcja pilota uniwersalnego w porównaniu do konkurencji raczej słaba,nie jestem w stanie uruchomić jej dla dekodera Orange który bez problemu działał z sześcioletnim tv Samsunga. W Samsungu dodatkowo nawet jak nie rozpoznał urządzenia automatycznie, to jest funkcja uczenia się i można było korzystać z podstawowych funkcji jak włącz wyłącz oraz głośniej/ciszej.<br>* Funkcja PiP jak dla mnie ma ograniczone możliwości, np. nie możemy włączyć głosu dla<br>Kanału dvb-t gdy np drugie źródło to hdmi. <br>* Opisy kanałów dvb-t aktualizują się z opóźnieniem, np. gdy robimy szybki przegląd kanałów wciskając i kilka godzin wcześniej oglądaliśmy TVP to gdy ponownie przełączamy się na ten kanał to opis kanału (czyli jaki program/film leci) przez sekundę pokazuje się dla programu który leciał kilka godzin wcześniej gdy oglądaliśmy ten kanał. Niby nic takiego... ale dla osób ogarniętych które szybko obsługują tv jest to bardzo irytujące.<br>* Nagrywanie live na dysk/EPG - tu ciekawostka gdy mamy podpięty dysk i korzystamy z funkcji nagrywania live (w celu korzystania z pauzy/przewijania oglądanego kanału) gdy włączamy EPG (elektroniczny program tv) to<br>Funkcje nagrywania live musimy wyłączyć... nie można nagrywać i obejrzeć prostej tabelki z programem tv...<br>Podsumowując obraz przepiękny i jak dla mnie bezkonkurencyjny. Jednak funkcje smart do poprawy. Może zostaną naprawione aktualizacją.<br>Mimo minusów na 90% kupiłbym go ponownie.
jeszcze

26.2.2020

Mój poprzedni tv to plazma Panasonica i byłem przyzwyczajony do dobrego obrazu ale ten tv jest naprawdę świetny. Sygnał z kablówki bardzo poprawny ale dopiero w 4K jest naprawdę fascynujący odbiór np.You Tube lub Netflix. Jeśli chodzi o aplikacje to średnio ale przecież nie po to kupuje się tv, poza tym wystarczy zakupić chromecasta i mamy wszystko to co w laptopie czy smartfonie. Brak aplikacji spotify nie jest żadnym problemem wystarczy ustawić tv jako odbiornik bluetooth i przesyłać muzykę z np.smartfona , pięknie słychać w tv lub dodatkowo podłączonej wieży czy głośnikach. Polecam ten tv dostarczy na pewno wielu wspaniałych wrażeń.

26.4.2020

Wiem, że można kupić 55" TV OLED sporo taniej, ale uważam że warto dołożyć środków do budżetu i zakupić tego Panasonica. Głównym powodem tej opinii jest fakt, że jest to jedyna marka która radzi sobie rewelacyjnie z problemem ziarna występującym przy wyświetlaniu obrazu ciemnego/zaciemnionego. Żaden telewizor OLED konkurencji nie zbliżył się nawet w najmniejszym stopniu do tego co reprezentuje ten telewizor. Ogromny szacunek. Polecam wziąć ze sobą pendrive'a z jakimś filmem (który będzie miał sporo ciemnych scen) i porównać na kilku konstrukcjach. Ja byłem w szoku! Wybór był tylko jeden.

27.4.2020

Mając do wyboru dość sporą ilość telewizorów w tej technologii od różnych producentów miałem nie lada problem przy podjęciu decyzji. Wybór padł na telewizor firmy Panasonic i była to doskonała decyzja. Przy świetnej kalibracji kolorów, którą Panasonic oferuje w telewizorze tuż po wyjęciu z pudełka robi oszałamiające wrażenie podczas oglądania materiałów wideo. Dodatkowo przekonał mnie specjalny tryb obrazu zainstalowany już w TV przygotowany specjalnie dla aplikacji Netflix. Ogólnie zakup tego TV był strzałem w dziesiątkę i serdecznie go polecam.

7.5.2020

Jak w tytule. Bardzo długo zastanawiałam się z narzeczonym nad wyborem idealnego telewizora dla nas, oglądamy dużo filmów i zwracamy uwagę na detale obrazu w ruchu. Sprzedawca zapewniał nas wielokrotnie pokazując różne próbki, że ten sprzęt poradzi sobie nawet z najbardziej wymagającymi materiałami i faktycznie, po montażu w domu jesteśmy zadowolonymi użytkownikami. Jeśli jeszcze zastanawiasz się jaki telewizor wybrać - ten poradzi sobie ze wszystkim czym możesz chcieć go zaskoczyć. Szczerze polecam <3

27.11.2019

Uważam, że ten telewizor jest jednym z najlepszych wyborów w swojej klasie. Stosunek jakości do ceny jest bardzo dobry. Bogata paleta i duże nasycenie barw wsparte wysokiej jakości dźwiękiem pozwalają na niesamowite odczucia podczas oglądania ulubionych filmów, seriali czy programów telewizyjnych. Wizualnie sam telewizor prezentuje się fantastycznie, jest duży Ale przy tym smukły i lekki co po raz kolejny powoduje jego pozytywny odbiór. Bardzo polecam to urządzenie i uważam, że w tej cenie trudno o lepsze

17.6.2021

Jakość obrazu bardzo dobra, dźwięk jest rewelacyjny przez system Dolby Atmos, wygląd ascetyczny ale o to chodzi, użytkowanie bezproblemowe, ilość złączy wystarczająca. WiFi łapie bez problemu, zewnętrzne USB też wykrywa od razu, czyta wszystkie kodeki, od razu aplikacje Netflixa, Amazon, Youtube. Panasonic zawsze wyprzedził konkurencję pod względem elektroniki. Dodatkowo ten model można sterować głosem co ułatwia życie. Polecam

26.2.2020

Mam ten telewizor od miesiąca i jestem bardzo zadowolony, zastąpił 50-calową plazmę Panasonica, która służyła mi bardzo dobrze przez 10 lat, ale brakowało jej już bardzo 4K UHD. Obraz rewelacyjny, doskonała współpraca z Netflixem (sporo filmów w Ultra HD z dźwiękiem 5.1), filmy w 4K z YouTube ogląda się znakomicie. Dodatkowo świetna współpraca z kinem domowym Panasonica poprzez Viera Link. Najwyższa klasa. Polecam!

28.6.2020

Telewizor wszystko jak w opisie . W porównaniu do konkurencji z tą samą matrycą najlepiej dostrojony bez kalibracji. Kolory dosłownie wymiatają. Płynny obraz. Smart wystarczający wszystko chodzi płynnie. Netfix ma własne ustawienia co poprawia kolory. Nagłośnienie Atmos super ale z soundbar. Sygnał do tv mam za pomocą światłowodu. Polecam. I życzę miłego oglądania. Nie będziecie zawiedzeni.

5.1.2021

Jakość obrazu bardzo dobra, dźwięk w porządku, wygląd ascetyczny ale o to chodzi, użytkowanie bezproblemowe, ilość złączy wystarczająca. WiFi łapie bez problemu, zewnętrzne USB też wykrywa od razu, czyta wszystkie kodeki, od razu aplikacje Netflixa, Amazon, Youtube. Jedyny minus dla mnie to nie działanie napisów po DLNA, z USB chodzą.

26.4.2020

Polecam w 100%. Długo się zastanawiałem nad zakupem Oleda. Porównując w sklepie jakość obrazu pomiędzy innymi zdecydowanie Panasonic zdeklasował konkurencje na zwykłym sygnale oraz na Netflix. Kolory były zdecydowanie najbardziej naturalne oraz wyświetlał najwięcej szczegółów dzięki obsłudze zarówno HDR 10 jak i Dolby Vision

31.7.2021

Posiadam ten model od roku, obraz jest wyśmienity nawet przy słabej jakości tylko potrzeba umiejętności stosowania filtrów.Dźwięk bardzo dobry.Menu troszkę skomplikowane, ale po jakimś czasie do opanowania.Kompatybilny praktycznie z każdym sprzętem.Bardzo polecam i jest w dobrej cenie.

28.4.2020

Chciałem mieć jak najlepszy telewizor, z bardzo dobrymi kątami widzenia. Na tego oleda już w sklepie zwróciłem uwagę, świetny obraz, idealne kolory, głębokie czernie, dźwięk, obsługa, design, cieszę się, że wybrałem właśnie ten model, w warunkach domowych wypada jeszcze lepiej.

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności