logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie Telewizor Panasonic TX-58GX800. Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu Telewizor Panasonic TX-58GX800.

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu Telewizor Panasonic TX-58GX800 liczba opinii klientów wynosi 3, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 1, a średnia ocena to 3.7.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 3, a średni wynik to 3.7. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

1.5.2020

po latach postanowiłem wymienić najmniejszą plazmę Panasonica i byłem przerażony, że plazmy o rozsądnym wymiarze już nie kupię... szukałem max 40 cali, szukałem długo i uparcie... mimo iż najdroższy w tym rozmiarze /i to zdecydowanie/ mój wybór padł na TX-40GX800 4K LED HDR... minusy jakie dostrzegam, to:- system operacyjnydziała wprawdzie bardzo dobrze ale dostęp do kompatybilnych aplikacji jest więcej niż ubożuchny...- nie rozumiem także dlaczego TV postawiony w poziomie jest lekko górą odchylony do tyłu i możliwości regulacji nie znalazłem...- kąty widzenia to zdecydowanie najsłabsza strona tego telewizoraale cała reszta - szacunek a największy smaczek to "stary" rozmiar i układ pilota,nie trzeba zmieniać przyzwyczajeń... jestem zadowolony i nie żałuję
jeszcze

2.12.2019

świetny obraz, mega czerń. smart szybki. po prostu super

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności