logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie Telewizor Panasonic TX-65GZ950E. Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu Telewizor Panasonic TX-65GZ950E.

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu Telewizor Panasonic TX-65GZ950E liczba opinii klientów wynosi 10, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 1, a średnia ocena to 4.4.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 10, a średni wynik to 4.4. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

9.2.2020

Najlepszy telewizor OLED 55 z tej półki cenowejKupiłem GZ950 i LG C9 - chciałem wybrać najlepszy a drugi oddaćPlusy w porównaniu z C9Najlepszy obraz skalibrowany fabrycznie - można jeszcze dopieścić - ale to już kosmetyka, 10 /10 - w C9 trzeba zrobić kalibrację - fabrycznie obraz jakość bardzo słaba - po kalibracji 7/10 max - przewagę panasonica widać szczególnie w dynamicznych i ciemnych - procesor lepiej radzi sobie z ruchem i ostrzejszy obraz więcej detali ciemnych cenachJakość dźwięku Panasa jest lepsza niż LG - w lg jest płytszy i cichszy - mogę szczerze poradzić panasa bez Sound baru - jak już to dodać 5,1Lepsza matryca OLED - tak tak wiem ze to te same,ale te do panasa chyba są kategorii A z produkcji "środek tygodnia" a LG ma z Poniedziałku ;) - banding test w LG pokazuje przy 1% do 5% bardzo widoczne 2 pasy pionowe. jeden centralnie drugi po prawej - lewy górny róg jaśniejszy - prawy dolny ciemniejszy.To już może poza jakością obrazu ale estetyki- ale panas ma ekran jak szyba - równa - LG już od 2m odległości odbicie faluje - widać cze tafla nie jest idealnie prosta - przyglądając się we wyłączonym TV to takie krzywie zwierciadło, wygląda to tanio - podstawa też po skręceniu krzywa, tył postawy wykonany jak z plastiku z recyklingu - u panasa solidna ciężka metalowa noga - nawet kartony - C( karton mniejszy - pakowany jak w pospiechu - u panasa lepiej dopracowane - TV mamy na stole w 1min u LG bez instrukcji na początku nie wiesz jak to skręcić - trzeba matrycę położyć na lezącym kartonie płasko - skręcić nogę z 2 elementów i przykręcić do TV, u panasa kładziemy nogę na stole i stawiamy od razu telewizor - jest stabilny bez śrub.PLusy LG - pilot z bluetooth , lepsze smart TV - tu panas daje ciała , choć wszystko co podstawowe jest tylko do oglądania HBO polecam dokupić Mi Box S 4K - panasonic tej apki nie ma
jeszcze

9.12.2019

Czas na fakty..Obraz:Największa zaletą GZ950/GZ960 to jakość obrazu, a co za tym idzie wierność jego reprodukcji - (przed jak i po kalibracji).Duże możliwości ustawień obrazu, oraz bardzo przemyślane funkcje jego sterowania (wiele z nich jest b.użyteczne) - nawet jeżeli cenimy wierny przekaz.Na plus także szerokie wsparcie, wszystkich istotnych formatów HDR.Pilot:Solidnie, lecz topornie. Jest to (po prostu) nadal ten sam pilot, co sprzed laty, tylko po małym liftingu - nieco usprawniony.Jest wygodny ale niezbyt smart. Gdzie konkurencja w tym aspekcie, ma do zaoferowania znacznie więcej.Smart:Działa sprawnie i stabilnie. Znajdą się w nim niezbędne aplikacje.Ale tutaj nie ma co liczyć na fajerwerki.Konkurencja posiada atrakcyjniejsze rozwiązania - lecz nie koniecznie pewniejsze/stabilniejsze..Dzwięk:Jest znaczna poprawa w stosunku do modeli powiedzmy sprzed trzech laty, gra przyzwoicie.Ale nie oszukujmy się, każdy szanujący kino-maniak/gracz.. powinien zainwestować w porządne nagłośnienie.A to po to aby dorównać fenomenalnej jakości obrazu, jaką to ten panasonic potrafi wygenerować.Ogólnie:Sprzęt wykonany został solidnie. Przez lata byłem z tą marką, i wyrobiłem sobie o niej dobre zdanie - nie bez powodu!I to firmie Panasonic zaufam jeżeli chodzi powidoki i wypalenia, a nie np. LG.Jakość wykonania nie budzi u mnie zastrzeżeń. Jakość obrazu stoi na b.wysokim poziomie.. I w tym przedziale cenowym ciężko bedzie znaleźć lepszy wybór.Cała reszta jest OK. daję 4,5 gwiazdki!
jeszcze

2.12.2020

Jeśli ktoś jeszcze ma wątpliwości czy kupić ten model to niech się spieszy z zakupem. Ten telewizor nie jest już produkowany, a naprawdę wart swojej ceny. Mam plazmę Panasa, która ma 9 lat i dalej śmiga. W końcu jednak zdecydowałem się na zmianę i wybór padł na ten model. Obraz - żyleta! Kolor czarny jest czarny jak czarna dziura. Nic nie smuży, nie rwie, kontrast super. Smart okrojony do Netflixa, YouTuba i coś tam jeszcze. Mi to w zupełności wystarcza. Wygląd telewizora może nie powala, jest smukły, ma cienką ramkę, jest ładny w swej prostocie. Aha i ten pilot ;-) na przestrzeni dekady niewiele się zmienił, trochę toporny ale funkcjonalny. Podsumowując, jeśli ktoś szuka telewizora,którego jakość obrazu i trwałość sprzętu sporo przewyższa konkurencję to jest wybór, którego nie pożałuje.
jeszcze

23.10.2019

Świetna jakość obrazu oglądanie filmów i robienie sobie wieczorów kinowych to sama przyjemność!Telewizor ma dużo fajnych funkcji, od razu jest zainstalowany you tube, spotify, Netflix - dodatkowo od razu funkcja na pilocie przycisk „Netflix”.Świetny design telewizora, fajnie wyglada w pomieszczeniu, jest cienki, elegancki - po prostu świetny.Niestety jedna rzecz moim zdaniem na minus - design pilota - wyglada on bardzo topornie i nieelegancko. Można by było go trochę wysmuklić, unowocześnić - odjąć pare przycisków, ale to drobiazg w porównaniu z plusami sprzętu. :)

7.12.2019

Mam go od roku obraz ok ale inne jak połączenia bluetooth z innym urządzenia problem i brak aplikacji

27.7.2019

Najlepszy wybór cena/ jakość na rynku OLED. Obraz nie do pobicia przez Koreańców.!!!!!!!!!!

9.11.2020

Bardzo dobry TV, jedyna wada to brak HboGo jako appki.

8.11.2020

Ok

9.7.2020

Ok

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności