logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie Tracer Battle Heroes Lightray (TRAKLA45969). Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu Tracer Battle Heroes Lightray (TRAKLA45969).

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu Tracer Battle Heroes Lightray (TRAKLA45969) liczba opinii klientów wynosi 52, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 3, a średnia ocena to 4.4.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Allegro liczba opinii klientów wynosi 37, a średni wynik to 4.5. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 11, a średni wynik to 3.6. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Mediaexpert liczba opinii klientów wynosi 4, a średni wynik to 5. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

15.6.2018

Jestem mile zaskoczony jakością. Porównywałem pod kątem użytkowym nawet z Razer Cinosa Chroma, jak dla mnie wygodniejsza klawiatura membranowa do pisania z tych dwóch. Dobra ergonomia klawiatury, klawisze mimo że tradycyjne dobrze działaja pod palcami, nie są tak małe jak potrafia być w klawiaturach mechanicznych. Choć odrobine bardziej miękkie, przypominaja pracę klawiatur membranowych profesjonalnych do biura z jednym niezaprzeczalnym bonusem - podświetleniem, bardzo przydatnym wieczorem. Jesli komuś nie przeszkadza trójbarwne podświetlenie, które można przyciemnić a w dzień wyłączyć, to powinien być bardzo zadowolony.

9.3.2021

Klawiaturę sam posiadam od jednego roku nic się z nią złego nie dzieje, oczywiście to nie jest mechaniczna, więc takiego komfortu nam nie może zapewnić jak właśnie mechaniczna. Kultura pracy klawiszy oceniam na 7/10 jeden wielki to podświetlenie które jest bardzo fajne, nie ma żadnych trybów, posiada tylko i wyłącznie światła lub ściemnianie do grania wieczorem, polecam.

24.8.2020

Produkt zgodny z opisem. Wszystko działa. 3 stopnie podświetlenia. Cicha. Osobny klawisz podświetlania u mnie działa nawet przy wyłączonym komputerze. Jeśli ktoś potrzebuje wysoki profil klawiszy to polecam.

11.3.2020

Kupiłem już taką drugą klawiaturę do kompa gamerowego, a drugą do zwykłego PC ze względu na trwałość klawiszy i napisów na nich. W użytku mam klawiaturę ok pół roku beż żadnych problemów. Polecam!

9.8.2019

Pierwsze wrażenia są fajne jest cicha. klawiature kupiłem w media markt za 50 zł polecam jedyne czego mogę sie przyczepić to to że się troszkę ugina po środku.

10.4.2020

Zbyt wcześnie by napisać coś o trwałości natomiast sam sprzęt wizualnie prezentuje sie bardzo dobrze, podświetlenie jest widoczne i nie meczące.

24.4.2021

Ma czego chciałem - oprócz podświetlenia domyślnie działające klawisze F (osobny klawisz przełączający je na klawisze "multimedialne")

13.6.2021

Syn bardzo zadowolony. Ocenę dodaję jakiś czas po zakupie i wszystko nadal działa, także polecam

23.12.2018

W tej cenie bardzo dobra klawiatura jedynym minusem są stopki które bardzo łatwo się niszczą.

19.10.2020

Jak za te pieniądze udany produkt; klawisze mogłyby stawiać mniejszy opór podczas pisania

20.6.2019

Klawiatura jak klawiatura, cena niska - adekwatna do wykonania.Ważne że działa.

14.8.2018

Bardzo dobra klawiaturka dla początkujących graczy. Za rozsądną cenę. Polecam.

19.6.2021

Klawiatura działa i oświetlenie również. Jak na moje wymagania wystarczająca.

18.5.2020

Klawiatura jest mega, ładne podświetlenie i fajna dla graczy. Polecam!

1.3.2021

Bardzo fajna klawiatura posiadam ją od miesiąca i dziala wysmienicie

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności