logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie Tracer GAMEZONE LoCCar (TRAKLA46651). Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu Tracer GAMEZONE LoCCar (TRAKLA46651).

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu Tracer GAMEZONE LoCCar (TRAKLA46651) liczba opinii klientów wynosi 159, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 3, a średnia ocena to 4.4.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Allegro liczba opinii klientów wynosi 152, a średni wynik to 4.4. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 4, a średni wynik to 2.8. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Empik liczba opinii klientów wynosi 3, a średni wynik to 4.7. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

17.9.2020

Bardzo wygodna. jest głośniejsza od klawiatur w laptopach, ale cichsza od każdego mechanika, którego próbowałem w sklepie. Dźwięk klawiszy jest przyjemny. Spacja fabrycznie jest głośna, ale można ją wyciszyć przez naklejenie małych gąbek na plastiku w miejscu styku z drutem. Klawiatura nie ma gumek pod spodem, więc się ślizga, ale podkleiłem gumy na super glue i jest ok. Przyjemna w pisaniu i graniu, łatwo trafia się w klawisze. Nie widzę różnicy między mechanikami, chociaż nie jestem żadnym pro graczem. Klawisze lekko chodzą na boki jak w każdej taniej klawiaturze membranowej, mi to nie przeszkadza, ale może dla kogoś ma znaczenie. Oświetlenie jest wyraźnie jaśniejsze pod sześcioma klawiszami w dolnym rzędzie.Poza tym jest równomierne. Patrząc po farbie pod klawiszami widać, że robiona po kosztach. Oprócz tego jakość wykonania na plus. Uważam, że nie miałem lepszej klawiatury, zwłaszcza patrząc na cenę.
jeszcze

3.3.2021

Jak za tą cenę.... no widać że plastik, ale działający plastik. jest leciutka, dlatego też dosyć lata po blacie. Dosyć wysokie też przyciski są. Jak się ma małe ręce i krótkie palce jak ja to super komfortowo się pisać nie będzie, No ale spełnia swoją funkcję, świeci na 3 kolorki po wduszeniu FN+Scroll Lock'a. Nawet bym kupiła drugi raz, choć nie zapowada się, bym musiała. Podświetlenie lekkie, prawda, ale mi starcza.

20.8.2021

Do myszy i podkładki nie mam absolutnie żadnych zastrzeżeń - dobrze wykonane, bardzo dobre jakościowo, wygodne. Co do klawiatury - ledy niestety znacznie słabsze niż na zdjęciach poglądowych, podświetlenie sprzężone z klawiszem scroll lock - w przypadku pracy z excelem do wyboru - albo wygodna praca albo podświetlenie. Dodatkowo klawisze trochę "latają" ale nie w sposób przeszkadzający w użytkowaniu.

22.1.2022

Klawiatura-podświetlenie działą w linuxach. W "Terminalu" wpisz "xset led" i zaświeci. Jeśli chcesz na stałe to wejdź w "programy startowe", wybierz "dodaj", w polu polecenie wpisz "xset led", a opis i nazwa dowolna. Od teraz po starcie linuxa klawiatura będzie świecić. Żeby wyłączyć w każdej chwili znowu w terminalu wpisz "xset led". Sprawdzone na linux UBUNTU dwie edycje.

13.7.2022

Delikatna - wygina sie - ale nie dziwne: to tylko plytka z klawiszami bez obudowy wlasciwie ;) Sporo do zyczenia pozostawia "podświetlenie" klawiszy. Sama klwiatura świeci wręcz, ale przezroczystosc znakow na klawiszach stanowczo za mała. W sekcji fioletowej ledwo je widac (w całkowitej ciemności nawet). Brak regulacji jasnosci podswietlenia.

29.3.2021

Klawiatura działa i spełnia swoją funkcję. Stopki antypoślizgowe na spodzie klawiatury imitują niby osobne, a są odlane z tego samego materiału, co sama obudowa, więc jednak ślizgają się po biurku. Brak instrukcji obsługi więc jak ktoś nie wie gdzie włączyć/wyłączyć podświetlanie, to będzie miał chwilę zabawy.

18.1.2022

Fantastyczna klawiatura! Wygląda naprawdę na duuuużo droższą. Ledy nie są agresywne i ładnie podświetlają przyciski. Jedyny minus - nie należy do tych najcichszych, ale czy to jest wielki problem? Mój 10-latek zachwycony!

15.11.2021

Klawiatura zgodna z opisem. Jeden klawisz wypadł, bo był wyłamany jeden zatrzask ale włożyłam przycisk i nie przeszkadza to w użytkowaniu, klawisz nie wypada. Klawiatura sprawna.

17.1.2021

klawiatura jak na tą cenę jest naprawdę dobrze zrobiona, a podświetlenie jest przyjemne dla oka. Jedyną wadą jaką zauważyłem jest brak konfiguracji podświetlenia

27.4.2021

Kolory ładne i działa dobrze. Jedynie nie zawiera pod spodem gumowej podkładki, więc nie jest stabilna i jeździ po stole. A tak produkt jest dobry. Polecam!

4.8.2021

Mam zastrzeżenia jedynie do produktu, szybko ścierająca się powłoka na klawiszach :/ No cóż, w tej cenie i tak jest dobrze :)

11.3.2021

Klawiatura jest bardzo dobra jak a jeśli chodzi o poszczególne przyciski to czasami trzeba mocniej przycisnąć :)

20.12.2020

jak na taką tanią klawiaturę to ok, ale podswietlenie nie dociera na wszystkie klawisze więc tylko 4 gwiazdki

12.11.2020

Wszystko działa super, ale podświetlenie klawiatury mogło by być lepsze. Mimo to polecam, za taką cenę !

29.4.2021

wszystko okej tylko przyciski shift dziwnie działają tak jakby nie chciały albo muszę się przyzwyczaić

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności