logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie Tracer Octavia II Nano (TRAKLA44928). Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu Tracer Octavia II Nano (TRAKLA44928).

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu Tracer Octavia II Nano (TRAKLA44928) liczba opinii klientów wynosi 292, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 4, a średnia ocena to 4.2.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Allegro liczba opinii klientów wynosi 264, a średni wynik to 4.2. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 6, a średni wynik to 4. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Komputronik liczba opinii klientów wynosi 7, a średni wynik to 4. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Morele liczba opinii klientów wynosi 15, a średni wynik to 2.7. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

8.5.2020

Kupowałem pierwszy raz taka klawiaturę, działa bez zarzutu, następnym razem kupie ciut większy model bo trafienie kciukiem w małego Alt-a troche mi nie wychodzi . Okazuje się że wielkość klawiszy ma znaczenie. ale i tak skorzystam pewnie z tej serii. Klawisze funkcyjne działają , niestety nie ma (sterownikow ? ) nie znalazłem sposobu żeby je przeprogramować, Na pewno klawiatura warta swojej ceny , a każda funkcja więcej cenę podnosi.

22.10.2020

Tanie, proste i działa. Klawiatura super - to już moja druga, pierwszą po ok. 2 latach sam zepsułem zrzucając z biurka, w efekcie kilka klawiszy odmówiło posłuszeństwa. Przez ten czas zero problemów, starły się ze 2-3 znaki na klawiszach. Klawisze funkcyjne i multimedialne - przydatne, korzystam. Myszka słabsza - moja padła po kilku miesiącach, ale zamieniłem wtedy na pionową i już nie wracam do standardowych.

16.2.2020

Myszka dośc poręczna, wygodna, scroll troche mały i opornie działa "3 przycisk" (wciskanie scrolla).Klawiatura bez rewelacji, dziwne umiejscowienie klawisza menu kontekstowego (to co prawy przycisk myszy), ciągle wciskam klawisz poczty z klawiszy multimedalnych zamiast 'esc'.

8.12.2021

Wszystko działa bez zarzutu. Nie ma problemów z parowaniem, nie ma opóźnień. Jedyne pół gwiazdki odejmuję za mało wygodny układ klawiatury - dodatkowy slash na prawo od spacji i przez to przesunięty prawy alt utrudnia wprowadzanie polskich znaków diakrytycznych.

19.6.2020

Estetycznie standard, ale na przyzwoitym poziomie. Wyraźny skok klawiszy z dobrym stukiem, nie za miękki. Osobiście używany jako dodatkowy sterownik.multimedialny do montażu dźwięku przy edycji filmów (z naklejkami skrótów montażowych) i w tym się sprawdza

16.6.2020

Pierwsza rzecz jeśli nie działa, to trzeba sparować! W instrukcji o tym pisze. Po drugie, zakup dla syna, który jest bardzo zadowolony. Oczywiście to nie jest wyższa półka - lekki plastik, brakuje tej solidności, ale daje radę, szczególnie za te pieniądze!

19.8.2019

wygoda bez kabli i jak dotąd wydaje się mało baterio żerna przerabiam już którąś z kolei tego typu i jak na razie właśnie ten produkt działa u mnie bez zastrzeżeń i najdłużej na jednych bateriach , z czystym sumieniem mogę polecić ten produkt

5.10.2020

Klawiatura super, ale myszka niekoniecznie. Po paru tygodniach zapadło się kółko (scroll) w związku z czym przestało działać przewijanie. Niemniej w takiej cenie warto dla samej klawiatury, nie za duża co dla mnie jest zaletą.

30.10.2020

Mysz bardzo ergonomiczna, super leży w dłoni. 7 przycisków zadowoli każdego. Klawiatura z klikiem jak w laptopach. Posiada dodatkowe klawisze, co jest bardzo wygodne do szybkiego uruchamiania zadanych programów.

19.1.2020

generalnie stosunek cena jakość bardzo dobry (mysz + klawiatura) . gdyby cena była wyższa produkt dostałby ode mnie (ocena subiektywna) małego minusa za jakość plastiku (nic nie pękło - wrażenia estetyczne)

23.9.2021

klawiatura z nietypowym umiejscowieniem klawiszy funkcyjnych, używam tego modelu od lat, zdziwił mnie brak baterii, dotąd zawsze były dołączone do zestawu (to 4 kupiony zestaw), brakuje oznaczenia CapsLocka

Prosty i tani zestaw, spełniający swoje zadanie. Mysz stosunkowo ergonomicznie wykonana, a w klawiaturze fajny skok klawiszy, ale nie doszukujmy się uniesień związanych z tym zestawem za tą cenę.

20.10.2021

Bardzo wygodna. Fajne klawisze funkcyjne. Ładne wykonanie. Wygląda na solidną. Jeszcze nie upadła, ale mam nadzieję, że dużo wytrzyma. Poza tym ma wskaźnik słabych baterii. Warto było kupić.

10.12.2020

Tylko klawiatura zadziałała na oryginalnym nadajniku USB. Mysz martwa. Na szczęście miałem kolejny nadajnik usb z ajkiejś innej myszy i po podłączeniu dodatkowego nadajnika mysz ożyła.

5.5.2020

Klawiatura choć wygląda jak niskoprofilowa, nie do końca taka jest - klawisze nie są może 0.5cm wystające, ale też nie jest to laptopowa. ogólnie dobra za tą cenę z myszką w komplecie

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności