logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie Tracer Ofis Pro USB (TRAKLA46473). Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu Tracer Ofis Pro USB (TRAKLA46473).

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu Tracer Ofis Pro USB (TRAKLA46473) liczba opinii klientów wynosi 284, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 3, a średnia ocena to 4.4.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Allegro liczba opinii klientów wynosi 235, a średni wynik to 4.4. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 7, a średni wynik to 4. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Morele liczba opinii klientów wynosi 42, a średni wynik to 4.3. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

25.2.2021

Klawiaturę zakupiłam niedawno. Opisuję co zauważyłam. Na pierwszy rzut oka ładna, zgrabna, lekka, elegancka. Podświetlenie dodaje jej swoistego charakteru - i z pewnością oryginalnego jak również funkcjonalnego. (Także w półświetle, gdzie jakiekolwiek są warunki użytkowania - zdało egzamin.)Używałam wiele klawiatur, (jak wiadomo do każdej użytkownik się przyzwyczaja) więc rodzaj/potrzeby produktu są istotne także i dla specyficznych funkcji (w domu - szybkie włączanie przycisków multimedialnych, czy i/lub w biurze, aby było komfortowe częste używanie dla nawet samej funkcjonalności szczególnie częstego pisania /dokumentacji, e-mail lub innych użytkowych funkcji/.Ciekawe także wg mnie w opisywanym produkcie jest "odbicie" palca na klawiaturze, które rzutuje na zauważalne i odczuwalne pisanie liter - nie ma chwiejności, że trzeba zastanowić się czy nacisnęło się klawisz czy pominęło literę, co i potem przy niektórych klawiaturach poprawianie pisanego tekstu ze względu na literówki - ta klawiatura oszczędza tego rodzaju pauzowania czasu czy dla kogoś kto rzadko używa czy też często.Ogólnie zatem polecam, nie zauważyłam rażących wad a funkcjonalność, po przyjrzeniu się ogólnej, pierwszej- początkowej jej funkcjonalności oraz wyglądu zewnętrznego a preferuję i ładne i jednocześnie ułatwiające użytkowe produkty, chyba jak wielu użytkowników. (czyli łatwe, spełniające swoje zadanie, i bezproblemowe w instalacji oraz obsłudze produkty użytkowe.)
jeszcze

26.1.2021

Nawet dobra klawiaturka. Jest lekka przez co plastiki wydaja się być cienkie i słabe ale mój kot już po niej skakał i nic złego się nie stało. Nie brudzi się , a między klawiszami nie ma szpar którymi brud może dostać się do środka pod klawisze. Ma 12 klawiszy funkcyjnych ukrytych pod F1 do F12. Dla użytkowników Linuxa dodam ze wszystko działa jak powinno. Ja działanie klawiszy funkcyjnych przestawiłem sobie pod siebie. Dużym plusem jest podświetlenie na którym bardzo mi zależało, w jednym niebieskim kolorze, z możliwością regulacji w trzech poziomach jasności. Podświetlenie nie jest jednak zbyt równomierne, a po wyłączeniu komputera nie zapamiętuje wcześniejszego ustawienia jasności.Jeśli ktoś oczekuje klawiatury membranowej takiej jak w laptopie to się trochę rozczaruje- skok klawiszy jest większy i całość jest dużo głośniejsza. O ile zwykłe klawisze jeszcze nie są zbyt głośne, to klawisze długie tzn. shift, spacja, enter, itp. stukają jak w starej klawiaturze mechanicznej.
jeszcze

20.12.2020

Szukałem przede wszystkim klawiatury, która będzie cicha i przy okazji (choć nie był to must have, ładnie wygląda) Czytałem opinie niżej i naprawdę nie rozumiem narzekań na to, że klawiatura jest głośna.Głośność klawiszy porównywalna do tego co możemy usłyszeć używając laptopa, ja jestem zadowolony..Kolejna ważna opcja to możliwość dostosowywania poziomu jasności oświetlenia klawiatury i co najważniejsze, możliwość całkowitego wyłączenia światła.Coś z czym miałem problem (przez moją niewiedzę, może komuś pomoże)Żeby użyć przycisku akcji (podgłaszanie, przyciszanie itd na klawiasz (F1-F12, trzeba wcisnąć wcześniej klawisz FN obok spacji)

14.12.2020

Wygodna. Podparcie pod nadgarstek. Klasyczne rozmieszczenie w układzie QWERTY, sześciennych klawiszy o wysokości 4mm, z lekko zaokrąglonymi rogami. Klawisze multimediów przypisane do klawiszy funkcyjnych. Klawisze stawiają właściwy opór i szybko wracają do pozycji początkowej. Błękitne podświetlenie obemuje boki klawisza i oznaczenia na klawiszach, co daje znakomity kontrast. Wyłączenie podświetlenia następuje niezależnym klawiszem "słoneczka" pod prawym klawiszem Shift lub 4-stopniową regulacją intensywności podświetlenia klawiszem Fn+PgUp (PgDown). 4 stopień podświetlenia - to jego brak. Polecam.

16.11.2020

Klawiatura spełnia założenia. Prosta, mało skomplikowana konstrukcja nie pozostawia tutaj nam wątpliwości, że mamy do czynienia z klawiaturą nastawioną na biuro oraz do lekkiego pogrywania w gry. Wykończenie matowe ładnie się prezentuje, nie można mu też zarzucić braku funkcjonalności.Minusem jest nierówne podświetlenie, które największe jest na dole, klawiatury, a na górze już trochę przygaszone. Nie przeszkadza to w cieszeniu się nią w dzień i w nocy.Na ten moment mogę polecić tą klawiaturę osobą, które poszukują fajnej membranowej klawiatury o niskim profilu oraz podświetleniu.

14.6.2020

Można podświetlenie włączyć lub wyłączyć oraz regulować jego natężenie klawiszami Fn + Page Down lub Page Up. Bardzo pomocne w nocy, gdy standardowe podświetlenie jest za mocne.Jest elegancka i piękna. Dość wysokie klawisze. Średnio miękka. Dla mnie idealna.Będąc producentem klawiatur ogólnie, nachyliłabym kąt klawiszy 30 stopni w stronę użytkownika (tylna ścianka wyższa, przednia niższa). Nikt nie używa klawiatury patrząc z góry. To jednak uwaga do wszystkich klawiatur, nie tej konkretnej.Z tych co są, tę polecam.

30.9.2020

Klawiatura ma bardzo przyjemne w dotyku klawisze i przyjemne niebieskie podświetlenie. Bez problemu w środku nocy można znaleźć przyciski, o które może nam chodzić (gdy musimy czasem zerkać na układ w poszukiwaniu tych rzadziej używanych ;) ). Same klawisze są cichutkie, niskie (ok. 3,5mm). Można nieznacznie zmienić kąt nachylenia klawiatury dzięki standardowym nóżkom - po wielu godzinach pisania nie odczuwałam bólu w nadgarstkach. Pomyślnie przeszła też test kilku gier komputerowych ;)

13.12.2020

Klawiatura dobra, stosunek ceny do jakości również ;) w niskiej cenie mamy fajną klawiaturę, o niskim skoku klawiszy ;) klawisze bardzo niskie, co aktualnie jest rzadkością. Daje to komfort pisania oraz powoduje, że klawiatura nie jest taka głośna. Wszystko działa. Podświetlenie na niebiesko - nie tylko dookoła klawiszy, ale również same symbole na klawiszach są również prześwietlone. Podświetlenie możemy wyłączyć, ale również ustawić 1 z 3 możliwych poziomów jasności ;) Polecam!!!

1.2.2021

Ciężko się przyczepić do klawiatury w tej cenie, stosunkowo wygodna, z małą podstawką na nadgarstki, podświetleniem, dosyć krótkim skokiem klawiszy, jednocześnie dosyć dobrze wykonana, po 2 miesiącach używania brak oznak wytarć czy zużycia. Trzeba się przyzwyczaić do skoku klawiszy gdyż jest specyficzny, ale po 'zaprzyjaźnieniu się' nie ma problemu, głośność klawiszy w normie, podświetlenie mimo, że niebieskie, nie kłuje w oczy jak to w niektórych klawiaturach. Mogę polecić

1.1.2022

Klawiatura jest bardzo wygodna w użytkowaniu.Niski skok klawiszy bardzo ułatwia pisanie dłuższych dokumentów.Nieoceniona możliwość regulacji intensywności podświetlenia.Solidne materiały i wykonanie.Jeśli chodzi o klawiaturę przewodową, z niskim skokiem klawiszy, membranową do pracy biurowej to lepszej nie udało mi się znaleźć! :D

9.1.2020

Wygląda ładnie, zwłaszcza z podświetleniem. Ale daleko jej do ideału. Głośna praca spacji, zwłaszcza po wciśnięciu z boku, a nie centralnie. Przyciski mogłyby mieć niższy i łagodniejszy skok. Do materiału, z którego są wykonane, trzeba się przyzwyczaić. Są lekko "aksamitne" w dotyku. Osobiście drugi raz tej klawiatury bym nie kupił.

15.11.2019

Bardzo zgrabna klawiaturka, z podstawką na nadgarstki w miarę wygodna.Pomimo jednego koloru podświetlenia bardzo dobrze widoczne klawisze , w mojej ocenie podświetlenie perfekt. Regulacja intensywności świecenia bardzo dobra . Klawisze chodzą miękko jak w laptopie.Kilka przerobiłem,ale ta jest naprawdę super. Godna polecenia.

8.1.2022

Dla mnie bomba z małym wyjątkiem, po wciśnięciu klawisz backspace nie zawsze ale co jakiś czas klawisz się blokuje, myślę że to kwestia czasu i potem się sam wyrobi. Mi chodziło głównie o podświetlenie i się nie zawiodłem, jest miłe dla oka, nie razi w oczy. W porównaniu z innymi klawiaturami które miałem jest naprawdę cicha

4.2.2021

Bardzo dobrej jakości klawiatura. Niski profil klawiszy pozwala na szybkie pisanie. Dosyć cicha. Jedyny problem jest taki, że przyciski z początku dosyć ciężko się wciskają, muszą się trochę rozchodzić. Ale po 2-3 tygodniach te najczęściej używane wciskają się normalnie, nie trzeba jakiejś specjalnej siły używać.

8.5.2020

Do normalnej pracy się nadaje, natomiast do grania muszę powiedzieć, że jestem zawiedziony. Jeżeli ktoś gra w coś, co wymaga szybkiego klikania w klawiaturę to może się zawieźć, ponieważ klawisze są wysunięte dosyć wysoko co nie jest najbardziej wygodne, a przez to dochodzi czasami do zahaczania innych klawiszy.

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności