logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie Tracer Smart RF Czarna (TRAKLA46367). Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu Tracer Smart RF Czarna (TRAKLA46367).

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu Tracer Smart RF Czarna (TRAKLA46367) liczba opinii klientów wynosi 141, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 5, a średnia ocena to 4.1.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Allegro liczba opinii klientów wynosi 118, a średni wynik to 4.4. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 13, a średni wynik to 2.3. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Komputronik liczba opinii klientów wynosi 1, a średni wynik to 5. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Mediamarkt liczba opinii klientów wynosi 1, a średni wynik to 5. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Morele liczba opinii klientów wynosi 8, a średni wynik to 3.2. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

9.10.2021

Sadząc po opiniach myslałem że będzie gorzej. Klawiaturka lekko chodzi. B łatwo zsynchronizowala sie z TV Manta. Pad dobrze działa.Szkoda tylko ze w instrukcji nie ma ani słowa gdzie umieszczony jest odbiornik USB. Dlugo szukałem. Jest mocno ukryty w komorze na baterie

29.4.2022

Produkt wart swojej ceny, bardzo przydatny do obsługi tv. Niestandardowo zmapowany klawisz esc nie jest dobrze rozpoznawany i trzeba przypisywać jego funkcję ręcznie poprzez dodatkowe aplikacje (taki "problem" mam na dwóch telewizorach z androidem)

28.12.2020

produkt warty swojej ceny, dobrze wykonana, bardzo lekka co jest dla mnie duzym plusem. Działa bez problemu z telewizorem Samsung Smart. Duzo fajnych, ukrytych w klawiszach funkcji, jak przyciszanie, przełączanie kanałow, rózne opcje.

2.5.2022

Bardzo dobra klawiatura. Klawisze o odpowiednim skoku, wystarczająco czuły touchpad, z którym nie trzeba się siłować, jak w poprzednim przypadku. Pozwala na szybkie pisanie, bez zrywania komunikacji na 4m. Polecam.

15.3.2021

Klawiatura w tej cenie jak najbardziej ok. Natomiast jest problem z połączeniem, dość szybko automatycznie się wyłącza co jest uciążliwe i przy odległości 3 metrów traci już zasięg

10.9.2020

Brakuje podświetlenia, po za tym działa bardzo dobrze. Touchpad mógłby być bardziej precyzyjny ale nie jest tragicznie, daje radę. Stosunek ceny do jakości bardzo dobry.

20.1.2021

Działa bez zarzutu, faktycznie za pierwszym razem może mieć problem z podłączeniem się do najnowszej serii telewizorów Samsunga, ale tak to śmiga!!! Polecam.

19.11.2020

I did not check that is has a AAA battery slot, if it was a AA battery it would be even better to work with it, but nevertheless it is good product.

13.1.2021

Trochę za blisko klawiszy jest touchpad. Trzeba sie przzwyczaić. Poza tym jest bardzo dobrze. Klawisze mają przyjemny skok i odczuwalny reset.

23.11.2018

Klawiatura super. Był problem z polskimi znakami czego nie ma w instrukcji. Ale przy pomocy dr Google operacja się udała i teraz śmiga super!

14.4.2021

W moim odczuciu touchpad jest trochę zbyt czuły i łatwo przypadkiem go trącić, co przy stosowaniu gestów powoduje zamęt na komputerze.

Wcześniej miałem Logitech k400 i klawisze CTRL-left oraz "o" przestały działać (chyba po 2 latach użytkowania z laptopem)

1.12.2021

Działa bardzo dobrze. Czasem tylko wyskakuje info o rozładowanej baterii. Po wyłączeniu i włączeniu jest juz ok.polecam

30.6.2021

Koniec ze wstawaniem z łóżka co 25 min. żeby przeskalować ekran na playerach Polsatu itp. przy zmianie odcinków.

3.12.2021

Jakość produktu adekwatna do tego co jest w sieci. Lecz do tego do czego została zakupiona sprawdza się dobrze.

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności